Melon dżem

Melon dżem

Jeśli świeżego melona zaleca jeść oddzielnie, jak to jest z niczego nie jest zgodne, to zacięcie melona, ​​wymóg ten nie ma zastosowania. Jak zrobić dżem z melona? Melon jam dość ugruntowaną się w połączeniu z cytryny, banany, jabłka. Oprócz tych melona nadal gotować z gruszek. winogrona. pomarańcze i inne.

Aby kontynuować pyszne melon sezon, można gotować dżem na zimę – stanie się na ten przydatnych pachnących owoców do wykorzystania w przyszłości. A co gotować – wyboru, co jest dostępne teraz.

Żaden przepis dżem nie wspomina niezwykły zapach, który publikuje miąższ melona po podgrzaniu. Dlatego radzę „rozcieńczyć” jabłko lub banana i melon „odzyskać” zapach cytryny. Banan, dzięki koloru i miękkiej strukturze, idealny firma będzie melona, ​​więc to było jego, włączyłem przepis na dżem.

Poprzez połączenie wszystkich trzech owoców dżem otrzymują ciepłe w kolorze miodu, bardzo miękka konsystencja, cienki, deser smak, z lekką cierpkość. W zimie, ten słodki, przezroczysta masa może mieć nie tylko z herbaty i naleśniki, ale używane jako nadzienie do ciasta.

Share →