Mężczyzna może zapomnieć o kobiecie, że był najlepszy seks w ...

Mężczyzna może zapomnieć o kobiecie, że był najlepszy seks w swoim życiu?

Proszek 11.11.2014, 01:50:40

Przypadkowo zobaczyłem korespondencji męża. Dla niektórych sobie sprawę, że dla mnie, poznał kobietę, z którą miał niesamowity seks. Co mu się nie pamięta, i po prostu, aby te wspomnienia.

16. Gość 11.11.2014, 09:34:13

Gość

Jestem człowiekiem. Wszystko to bzdury, Autor. Płeć – Nie jest najważniejsze w życiu. W pierwszym rzędzie osoby powinny być wygodne.

Oto co jest w korespondencji na ten temat, to nie jest lód. Musisz z nim porozmawiać i ustalić priorytety. Albo w życiu ważniejsze ty lub korespondencji na intymne tematy.

Magiczny seks ze mną. To. w swoich 36 lat nigdy nie doświadczyłem czegoś podobnego. I ja też. Jesteśmy zupełnie inaczej, na trzy lata, zebrali się i rozstaliśmy, miał dużo przekleństw.

Potem spotkał się z jedną, która dała mu szczęścia. Pożerać szczęścia. On jest żarłokiem.

Nie mógł natychmiast indeksuje wagi potencji rząd wielkości gorszym. I zrozumiałe to, a on nie dał do przejadania się.

Teraz zdobył 50 kg, w jego umyśle – seks nie jest po prostu konieczne. Poślubił kobietę z dwójką dzieci, a co wieczór miał urlop – wiele różnych smakołyków tłuszczowe.

Mężczyźni są różne. tak są. A seks nie jest na pierwszym miejscu. Znam człowieka, którego kariera w pierwszej kolejności. Jego żona była odpowiednia. starsze, brzydki, ale z możliwości, a także kariery.

On też był ze mną najlepszy seks w moim życiu, udał się do tego. Płeć nie jest ważne.

Jakie są mężczyźni uprawiający seks na pierwszym miejscu? Młodych, a nawet głupie. Albo zajęty. Kolekcjonerów.

Nie potrzebujemy takiego nafik.

Share →