Mężczyzna psychologii: 12 tajemnic, że nie wiesz,

Mężczyzna psychologii: 12 tajemnic, że nie wiesz,

Kobiety, które nie chcą co najmniej godzinę, aby zmienić płeć? Za prawdziwe! Każdy z nas, gdy mówimy lub myślimy: „Teraz, gdybym była mężczyzną, to …” Możemy uczyć się od męskich zwyczajów, stylu komunikacji, możemy ubierać się jak oni, ale będziemy mężczyzna psychologia nie jest jeszcze dostępne, dlatego, że nie wiedzieć, co dzieje się w ich głowach.

Chcesz wiedzieć, co ludzie myślą ustnie?

Szczerze mówiąc o mężczyznach!

Porozmawiaj szczerze z 30 przedstawicieli silniejszej płci, małżeństwa i pozostaje w związku małżeńskim, młodych i starych, dowiedzieliśmy się kilka ciekawych i przydatnych tajniki męskiej psychiki. Oto 12 pomysłów, że twój partner nigdy nie powie, osobiście.

1. Wszystkie dziewczyny, które siedzą na wyczerpującym diety w nadziei staje się idealnym storoynyashek dedykowane: Kiedy facet widzi piękną kobietę superstroynuyu, zawsze podświadomie chciał, że jest co najmniej 7 kg cięższy.

2. „Najlepszym sposobem, aby mnie kochać – to mnie szanują!” Mężczyzna powinien być przestrzegane tak jak kobieta potrzebuje bezwarunkowej miłości. Te dziewczyny, którzy rozumieją tę podstawową potrzebę, dotarcie do najbliższych tajniki męskiej psychiki i można spodziewać się relacji szczęśliwego i trwałego.

3. Troska o ich wygląd nie jest przypisany do kobiet, dzieci również potrzebują komplementów na jego ciała.

4.  Psychologia ludzka nie przyjmuje uwag na temat wyglądu i wagi. Nawet najłagodniejszy wskazówkę problemu Twój wierny widzi coś takiego: „Czy myślisz, że jestem za głupi, żeby zrozumieć to na własną rękę?”

5. Większość silniejszej płci wydaje się, że ich sportowe spodenki i brudne włosy tak sexy jak nasze obcasy i makijaż.

6. Pamiętaj, że ludzie nigdy nie odpowie szczerze na pytanie: „Kochanie, nie wyglądają zbyt tłuszczu w tym …”

7. Twój partner będzie zawsze staram się odpowiadać męskiego ideału, który powstał w głowie. Wiem męskość mężczyzna zależy wyłącznie od kobiety, która jest blisko, ale nie z jego przyjaciół lub jakichkolwiek czynników zewnętrznych.

8. Mężczyźni kochają też romans! Świece w łazience, dzięki czemu czują się tak dobrze, jak nas – kobiet. Chłopaki po prostu nie są gotowe do tego przyznać.

9. Na przykład, ludzie często myślą o seksie, ale większość z nich nie chce tak naprawdę, po prostu udawać. Zazwyczaj, seks nie spełnia potrzebę człowieka do emocjonalnej bliskości, służy do innych celów – zwiększyć pewność siebie.

10. Faceci uwielbiają rozwiązywać problemy samodzielnie. To pomaga im czuć się potrzebna i przydatna.

11. „Kiedy wracam do domu późno, mogę zapomnieć o swoich wniosków, ale nie dlatego, Pluję na nich. Co ty, oczywiście, ja słucham, po prostu rozmawiać. Chcę również dać nam wszystko było w porządku, więc dużo pracować, a ja nie mam czasu, aby martwić się o małe rzeczy, które nie pozostają w mojej głowie.

Jakie? Sekretarz szefa leje się zbyt dużo perfum? Świetne! Bez obrazy, ale ja o tym zapomnieć dokładnie jedną minutę.

Zrozum, jestem bardzo ciężko przez cały czas, aby był z wami na tej samej fali, ale jeśli można to zaakceptować, będziemy żyć długo i szczęśliwe życie „jest dokładnie tym, co człowiek, chcesz w jakiś sposób powiedzieć.

12. Gdy nie ma dzieci w rodzinie, a uwagę kobiet całkowicie włączone do dziecka, osoba czuje się opuszczony. Jest to jeden z głównych powodów, dlaczego ludzie szukają nowych ludzi do komunikowania się i seks na stronie, lub w ogóle, i zostawić rodzinę.

Może to być także zainteresowany

Share →