Microinfarction, objawy, objawy, leczenie

Microinfarction, objawy, objawy, leczenie

Microinfarction, symptomy, oznaki i leczenie.

Microinfarction zawał serca lub udar mózgu lub mini drobne skok, warunki, które są często źle w domu. W medycynie termin ten jest używany mały ogniskowej zawał serca, lub bardziej nowoczesne pojęcia, zawał mięśnia sercowego bez q zębów.

Objawy Microinfarction. dokładnie tak samo, jak w dużej ogniskowej zawału serca jest silny ból za mostkiem lub w sercu, która może być podana w szyi, po lewej łopatce i pod lewą łopatką, trwające dłużej niż 10 minut, ból nie ustępuje po zażyciu nitrogliceryny. Pacjenci często opisują ten ból jako tłoczenie, wyciskanie, śpiączka uczucie za mostkiem. Natężenie bólu jest dokładnie taki sam jak konwencjonalnych macrofocal przezścienną lub sercowym.

Znaki EKG microinfarction. W przeciwieństwie macrofocal zawału serca w EKG nie potencjalnych mikrozawałów elektryczne martwicę lub wzrost fali Q.

Leczenie Microinfarction. Dokładnie tak samo, jak w dużej ogniskowej zawału serca, potrzebujesz natychmiastowej hospitalizacji i leczenia w specjalistycznej działu lub intensywnej opieki.

Microinfarction skutki i powikłania. dokładnie tak samo jak w normalnym zawału serca, często drobne powikłania serca daje szersze zawał serca i stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia i życia pacjenta.

To znaczy, objawy, leczenie i mikrozawałów podczas gdy reszta jest taki sam jak konwencjonalnych sercowego. Wszystko na atak serca, przyczyny, objawy, leczenie znaki pierwszej pomocy, przeczytaj więcej na stronie zawał mięśnia sercowego .

Share →