Miód pieczarkowy zupa grzybowa z ziemniakami

Miód pieczarkowy zupa grzybowa z ziemniakami

Świat jest 1000 wariantów gotowanie zupy grzybowej jak dzikie piękno i normalnych szklarniowych grzybów. Miód pieczarkowy zupa grzybowa z ziemniakami nie tylko smaczne danie główne makaron. Ta zupa jest uzyskać bardzo delikatny, pachnący, lekki i jednocześnie bardzo bogata, spróbuj raz nie będziesz żałować, że nie można jeść jedną łyżkę!

Składniki na miód agaric zupa grzybowa z ziemniakami:

Zapasy:

 1. Durszlak
 2. Głęboka miska
 3. Ręczniki papierowe
 4. Niż
 5. Deska do krojenia
 6. Garnek z pokrywką
 7. Kuchenka
 8. Pan
 9. Drewniana kuchnia łopata
 10. Chochla
 11. Płyta zupy – 6 sztuk

Przygotowanie zupa grzybowa z muchomor miodu ziemniaki.

Krok 1: gotować grzyby

Przede wszystkim, należy przygotować grzyby, przenoszenie i usuwanie uszkodzonych, robaczywe i ślimaki. Włożyć grzyby na durszlak i dokładnie umyć pod bieżącą zimną wodą od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń w obrębie 2 – 3 minuty.

Po ruszamy miód pieczarkowy w głębokiej miski, wlać zimną wodą i moczyć przez 10 minut aby uzyskać najbardziej szkodliwe alkaloidy.

Następnie zresetować grzyby w durszlak, spuścić ciecz dać i przemian suszone na każdy miód pieczarkowy ręczniki papierowe kuchenne. Wyciąć nożem w każdej nogi grzybów, ta część jest nieco sztywna i może być używany do suszenia, marynowania lub zachowania, dobrze, zupa jest lepiej wziąć części przetargu, czyli czapki. Ułóż je na pokładzie cięcia, cięcia na warstwy o grubości do 5 mm, a zmiany cięć w głębokiej miski.

Krok 2: przygotowanie warzyw

Obrane cebule i ziemniaki, umyte warzywa pod zimną bieżącą wodą, suszone ręczniki kuchenne, papier naprzemiennie umieszczone na pokładzie cięcia i posiekać, kostki średnicy ziemniaczane 3 kostka centymetr średnicy łuk do 1 centymetrów.

Pokrojone ziemniaki umieszczone w głębokiej patelni, wypełnić go z 2 litrów czystej wody destylowanej i umieścić pojemnik na piecu zawartych w średnim poziomie

Krok 3: dusić grzybami i cebulą

Wyłącz piec na średnim poziomie i umieścić na nim miskę z odpowiednią ilością masła. Kiedy tłuszcz jest rozgrzany, rzuca go w posiekanej cebuli i warzyw dusić na 3 – 4 minut, aż przezroczyste.

Następnie dodać pieczarki z cebulą na patelni wlać 200 ml czystej wody destylowanej, dodać sól do smaku, pieprz, liść laurowy zmiażdżonych liści ziemi, suszone, kopru i mieszać wiele drewnianej kuchni łopatki. Cebula Tushem i grzyby do 15 – 20 minut do miękkości i prawie całej wilgoci.

Krok 4: Sprawdź, zupę, aż całkowicie ugotowane

Podczas wypełniania gulasz z grzybów, zagotować wodę w garnku i gotować zaczął ziemniaki. Na 15 – 20 minut dodać do niego cebulę i pieczarki i gotować zupę, aż jeszcze w pełni przygotowane 15 – 20 minuta. Następnie wyłącz kuchenkę, przykryć garnek pokrywką i dać pierwszy posiłek gorący napar 10 minut.

Po użyciu kadzi zupę grzybową w głębokich wyciek płyt, tam umieścić śmietanę do smaku i podawać przy stole.

Krok 5: miód post pieczarkowy zupa grzybowa z ziemniakami

Miód pieczarkowy zupa grzybowa z ziemniakami serwowane w ciepłej, wraz z chlebem każdego rodzaju. Jest bardzo smaczne i bardzo delikatny pierwszy kurs może być uzupełniony z kwaśną śmietaną, bitą śmietaną lub domowy majonez. Delektuj ten Yummy z Nicei świeże sałatki lub świeże cięcia warzyw.

Ciesz się!

Appetit!

Wskazówki do receptury:

– Jeśli zupa chcesz użyć suszone grzyby, to dlaczego nie moczyć je w lekko osolonej wodzie przez 2 – 04:00. Następnie zagotować miód agarics w tej samej wodzie, w którym nalegał 40 – 60 minut, dodać ziemniaki, cebulę, smażone sos sól i przyprawy przynieść zupę, aż gotowy na kolejne 20 minut.

– Jeśli marynowane prawdziwki zupa może być gotowane, a z nich, ale je uruchomić, jak również potrzeby moczyć suszone w zimnej wodzie, ale w 2:00. Następnie wyciąć, połączone z łuku i rzucać w puli z ziemniakami. Po ustawy z recepty.

– Jeśli zbierzesz oleju późnego zbioru, a następnie podczas czyszczenia powinny zostać usunięte z części starych i przejrzałych zarodnikowe grzyba, to zawiera wiele alkaloidów.

– Grzyby świeże, pożądane jest, aby natychmiast użyć, w przeciwnym razie będą pogarszać się w ciągu kilku godzin, ale jeśli zdecydujesz się gotować zupę dzisiaj, na przykład, dla 2 – 3 dni, a następnie grzyby należy umieścić w misce emaliowanej i wysłać pojemnik w lodówce bez pokrycia go z pokrywką. Temperatura w lodówce powinna wynosić co najmniej 2 – 3 stopnie.

– Pomimo wszystkich korzystnych właściwości grzybów, nie powinny być stosowane do osób słabego trawienia i ogólnie nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 3 lat. Wszystkie inne pożądane spróbować potraw z grzybami nie więcej niż 1 – Dwa razy w tygodniu, jak ich częste stosowanie może powodować rozstrój przewód pokarmowy.

– Przyprawy, zioła wymienione w tym przepisie można uzupełnić każdy inny odpowiedni do przygotowywania zup.

– Ten rodzaj zupy można gotować rosół warzywny lub zupy wszelkiego rodzaju.

– Opatrunek może być przygotowana z marchwi.

Share →