Miód z nostrzyka i jej własności.

Miód z nostrzyka i jej własności.

To Odmiana miodu uważana za jedną z najlepszych. Ze względu na jego wyjątkowy Właściwości i korzyści to jest bezcenne dla zapobiegania i leczenie Wiele zaburzeń i chorób. Pszczoły zbierają nektar z kwiatów Nagłówek.

Zazwyczaj bardzo lekka, nawet wodnisty biały. Ale czasami, w zależności od gleby, ma lekko zielonkawy odcień lub złota (do lekkiego bursztynu). Naturalny Miód z nostrzyka Charakteryzuje się bardzo przyjemnym pachnący i słodki smak z nutą wanilii (biały Melilotus), miód żółtym (leczniczym) Nagłówek – lekko gorzki.

Koniczyna biała miód krystalizuje bardzo powoli, tworząc drobnoziarnisty (kremowy) masę białym (mleka) kolorze. Z żółtego (lek) koniczyny – siada bardzo szybko na skutek swojej wysokiej zawartości glukozy. Wypróbuj go w gardle jest długa ostro słodki smak. To Odmiana miodu zawiera do 40% fruktozy.

Ma stosunkowo wysoką aktywność enzymu w porównaniu do innych miodu światła (numery Tabela diastaznoe).

W szczególności w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, jest liderem na rynku wśród innych rodzajów kwiatów miodu.

W medycynie, zioło miód nagłówek wykorzystywane zarówno do użytku wewnątrz i na zewnątrz (Zdrowie). Wykorzystanie naturalnej Miód z nostrzyka w tym, że ma wysokie właściwości przeciwzapalne i rozkurczowo. W związku z tym stosuje się go w odniesieniu do chorób dróg oddechowych, w których usuwa się nie tylko ze stanem zapalnym, ale również oczyszcza je.

Pomaga bezsenność, wysokie ciśnienie krwi, z nerwów i częste bóle głowy, jak również jako środek moczopędny i środek przeczyszczający.

Miód naturalny koniczyny stosuje się do wytwarzania ciepłej kąpieli dla leczenie zapalenie mięśni i gorączka reumatyczna u dorosłych i dzieci. Skuteczne w procesie laktacji u matek karmiących, klimakterium nerwicy, leczenia chorób stawów, żylaków i zapobiega zaparciom. Miodu jest używany do leczenie ropiejące rany, otarcia, gdy jest ona stosowana.

Naturalny Miód z nostrzyka – jest nie tylko smaczne i czerwony produktów, ale również podstawowym lekiem w domowej apteczce.

© 2012 "Spiżarnia zdrowia". m Władimir (4922) 33-37-23, 8-9056103119, 8-9607202112

Share →