Mięso w piekarniku w folii

Mięso w piekarniku w folii

Przetwórstwa mięsa za pomocą pieczenia pochodzi wiele lat temu. Nawet nasi przodkowie czynili w glinie na węglach. Od tego czasu metody pieczenia znacznie się poprawiła. Istnieje kilka rodzajów nich.

Możesz upiec mięso w piekarniku w folii w rękawie testowej.

W swej istocie, pieczonego mięsa w folii – Ten sposób obróbki cieplnej produktów, w których są owijane szczelnie do niego, a nie jest wydostawanie się pary, dzięki czemu produkt jest gotowany w swoim soku, zachowując wszystkie substancje odżywcze i piękny naturalny smak.

Doświadczony gospodyni wie, że mięso pieczone w piekarniku w folii, jest miękki, soczystość, przyjemny zapach, a minimalna ilość tłuszczu.

Istnieje kilka ważnych zasad pieczenia w folii:

Przede wszystkim, – w szczelnie zamkniętym opakowaniu z folii produktu. Ciasne owinięcie mięsa, muszą być umieszczone na połowie arkusza folii i pokrywa z drugiej połowie. Uformowana tworzenia krawędzi tak, aby utworzyć szczelną hermetyczne uszczelnienie.

Ponadto, folia zamyka kształt mięsa. Kolejna rzecz: aby przyspieszyć pieczenie, mięsa powinny być opakowane w błyszczące, nie stronie matowej folii w;

Podczas pieczenia nie jest pożądane użycie zbyt dużej ilości soli, ponieważ wywołuje wiele wydzielania soku;

Czas trwania w folii zależna od jakości mięsa. W przypadku korzystania z mięsa, wysokiej jakości tryb gotowania w wysokiej temperaturze, w której produkt jest w piekarniku tak długo, jak to konieczne do pieczenia. W przypadku, jeśli używasz mniej mięsa przetargową w piekarniku w folii, jest pieczony w niższej temperaturze – tak tkanki mięsa w czasie dłuższym ogrzewaniu mięknąć.

Wyjątkiem jest cielęcina, które wymaga długiego gotowania w umiarkowanych temperaturach.

Istnieje wiele przepisów, które mogą być stosowane do gotowania mięsa w piecu folii o różnych dodatkowych składników.

Najprostszym przepis mięsa, pieczone w folii – wieprzowina z czosnkiem i musztardą.

Do tego dania potrzebujemy 700 g wieprzowiny, 6 ząbków czosnku i musztardy, pieprz i sól do smaku.

Po pierwsze, mieszanka wieprzowiny pocierać musztardę, sól i pieprz. Dalej na mięsa sprawia, że ​​nacięcie w które włożyć pokrojony na 4 kawałki ząbki czosnku. Następnie owinąć w folię mięso i wysłać w piekarniku przez pół godziny.

Pieczenia mięsa w temperaturze 180 ° C. Dzięki technologii, mięso okazuje się kruchy i soczysty.

Doskonały smak odwraca królika, pieczony w folii. To jedna z opcji gotowania.

Królik w Meksyku pieczonego w folii.

Do przygotowania przygotowania królika, 4 pomidory, 1 ząbek czosnku, 2 cebule, 1 czerwona papryka, 1 łyżka oleju roślinnego, 4 laurowe, natka pietruszki, sól, pieprz i kolendry.

Gotowanie.

Najpierw trzeba oczyścić cebula, czosnek, pomidory, obrane i nasiona z papryki. Następnie pokrojone warzywa i czosnek przepuszczona przez prasę. Następnie należy smażyć warzywa w oleju przez 5 minut.

Dodaj sól i pieprz do smaku.

Następnie, królicze jest cięty na wiele części (6-8), które są wycięte kawałki folii. Mięso ułożone na warzywa, dodać kolendrę, liść laurowy i pietruszkę. Co więcej, wszystko, co trzeba zapłacić kopertę, aby nie pojawiły się soku.

Koperty należy umieścić na blasze, w której wlać trochę wody i piec w piekarniku w temperaturze 180 stopni przez 45 minut.

Dania mięsne przyrządzane są w piecu, zasłużenie zajmuje godne miejsce na świątecznym stole. Delikatny smak mięsa będzie odwoływać się do wszystkich gości, a to może być obfite kolacje w rodzinie.

Share →