Migdałki

Migdałki

Niebezpieczne białe Kamienie migdałkowe?

27 października 2013

Się białe Kamienie migdałkowe nie są niebezpieczne dla zdrowia człowieka. W swej istocie, biała wtyczka jest tylko odbiciem stanu ciała migdałowatego. Korki powinny być okresowo myte od luk migdałków ze specjalną procedurą, która jest wykonywana ENT lekarza.

Ale ponieważ obecność zatorów, liczba i charakter odzwierciedlają stan migdałków i ich aktywności funkcjonalnej, dane mogą być traktowane jako specyficzne edukacji kryterium pomocnicze diagnostycznego. Dlatego jako białe zatyczki do oceny stanu migdałki niebezpieczeństwa dla ludzkiego zdrowia. Na przykład, jeśli osoba, okresowo pojawiają się białe Kamienie migdałkowe z gardła nie boli, częste zaostrzenia anginy nie martw się, ten stan jest całkowicie normalne i nie jest niebezpieczne. Rozważ różne opcje wyglądu białych czapkach w migdałkach i nasilenia skutków dla zdrowia człowieka:

1. Korek na stałe pojawić się białe, ale ból gardła i ból gardła nie przeszkadza. W tym przypadku, przewlekłe zapalenie migdałków kompensowane i niebezpieczeństwa związane z białymi wtyczkami nie są; czytaj więcej »

Share →