Mikrosporiya.Striguschy gonty na golove.Pomogite

Mikrosporiya.Striguschy gonty na golove.Pomogite

Grzybica Leczenie środki folk

Jest to zakażenie grzybicze skóry, włosów i paznokci. Porażka powierzchnia gładka skóra wygląda znacznie ograniczona, okrągłe, lekko opuchnięte plamy, które w większości przypadków można wyróżnić dwie strefy: obwodowy nakrapiane bubble-to-roll rochkovaty i centrum łuszcząca.

Dogłębna analiza skóry na głowie widać zerwane na poziomie włosy i skale skóry. Tablice grzybicy może wskazywać, miejscowe zapalenie. Może się wahać od łagodnego, z niewielką strupami na wszystkich etapach, z zaznaczonym zaczerwienieniem i obrzękiem w tkankach zapalnych płyt nad poziomem normalnej skóry, pokryte małymi otworami, z których ropa wrażliwy na nacisk.

W sąsiedztwie terenów gruczołów zapalenie trichophytosis może wzrosnąć. Tablice grzybicy często pojawiają się na tył głowy, w każdym miejscu owłosione ciało.

Chłopcy są bardziej podatne na 6-9raz dziewcząt. Czynnik przyczynowy choroby grzybicze jest transmitowany przez bezpośredni kontakt z dziećmi, a także koty i psy. Prawdopodobnie głównym źródłem dystrybucji – atrakcje chorzy, nakrycia głowy, górnej tkaniny składane przycięte miejsc w kinach, transport.

Leczenie – Zastosowanie nierozcieńczony octu jabłkowego do obszaru dotkniętego 6 razy dziennie od rana do wieczora (przed snem).

W leczeniu świerzbu i grzybicy skóry należy zmywać z octem i krawat ból miejsce z grubej tkaniny, aby ułatwić penetrację octu do skóry. Z tego samego czosnku w occie, można dodać 2 krople oleju kamfora.

* W leczeniu grzybicy na 30 minut przed umyciu natrzeć w herbacie głowy rumianku (0,5 v. L. płatek stokrotki w 1 szklance wrzącej wody i zaparzać przez 20 minut).

* W leczeniu grzybicy u dzieci pomaga smarować miejsce zetknięcia śluzu lub soku lub soku z babki bloshnogo wspólnego portulaka.

* W przypadku grzybicy zakażenia (od kotów i psów) powinna być 1-2 razy dziennie wcierać obszaru dotkniętego gęstą mieszaniną gorącego żółtego siarki i drewna (niższa klasa oliwek) oleju. Nasmarowany miejsce nie myć, powtórz procedurę, aż do zniknięcia porostów.

* Na leczenie grzybicy powinna być 1-2 razy dziennie wcierać na ból połowę pestek winogron plamy lub rodzynek. Leczenie może wystąpić po pierwszym zabiegu.

* Na leczenie grzybicy zaleca się 1-2 razy dziennie wcierać w bolące miejsca popiołu maści drewna kozy wierzba z octem. Do wytwarzania maści powinny być uzupełniane z octem w popiele do uzyskania gęstej masy.

Przepisy zebrane H. Maznev

* Od opryszczki pochodzących od zwierząt. W ból miejscu przetarł drobno przesianej mąka żytnia.

Przepisy Vanga

1. Grind i szlifować rodzynki i dokładnie natrzeć im półpaśca. Można również użyć wcześniej namoczone rodzynki.

2. Nasmarować bolączką „mleko” wszelkiego rodzaju Milkweed. Sok z tej rośliny stosowany jest w leczeniu i usuwania brodawek, mol, niegojących się owrzodzeń, zakażonych grzybem paznokci porostów.

3. Ból miejscu ruszt czosnku, a następnie wcierać brzozy węgiel zmieszany z sokiem z korzenia łopianu świeżego. Czas trwania obróbki 30 minut.

4. Smarować na tym terenie z mieszaniny mleka świeżego i kory dębu popiołu.

5. Zamontować wilgoć skrapla się wewnątrz okna, gdy zmienia się pogoda, a rozmaz jej bolące miejsce.

* Gdy grzybicy 30 minut. przed umyciu natrzeć w herbacie głowy rumianku: art 0.5. l. stokrotka płatki do 1 szklanki wrzącej wody i zaparzać przez 20 minut.

* Gdy półpasiec u dzieci pomaga smarować miejsce zetknięcia śluzu lub soku lub soku z babki bloshnogo wspólnego portulaka.

C świat na sznurku.

Share →