Minstrelsy

Minstrelsy

Do najbardziej niezwykłych ras psów

Pies – Pierwszy zwierząt udomowionych przez człowieka. Po pierwsze, pies służył jako asystent na polowanie, a później zaczął przeprowadzać i funkcje patrolowe. Pierwsze dowody na bliskie współistnienia człowieka i psa (pies łapy druku) sięga dwudziestego drugiego tysiąclecia przed naszą erą. e. W tej chwili możemy liczyć ponad tysiąc gatunków psów, różniących się wyglądem, wielkości, charakteru i kosztów.

I które z nich są najbardziej niezwykłe? …

Istnieje ponad 450 ras psów i hodowców na całym świecie nie stać, doprowadzenie wszystkich nowych ras, które z kolei „odbierają” popularność starożytnych ras psów. Niestety, to nie można nazwać naturalną selekcję – teraz rzadkich ras nie są gorsze od cech ich młodszych braci, a czasem nawet je przekroczyć, ale życie i natura ludzka, że ​​dąży do perfekcji.

Terrier dandysa mogą być małe postury jak karzeł taxi, ale rasa ta ma wiele cech dużych psów – zaufanie, inteligencja i niezależność. Rasa ta została pierwotnie używane do połowu wydry i borsuki, nieufny wobec obcych, ale kochający z rodziną.

Affenpinscher (Małpa pinczery) – mały pokój dekoracyjne rasy psów, które ma silną osobowość, przede wszystkim ze względu na pysku, jak małpa. Psy tej rasy jest już w XVII wieku drobnych szczurów połowowych i myszy.

Bedlington Terrier – Pies z głową i sercem baranka lwa. Bardzo miłe i intillegentna nigdy nie łapę w błocie. Rasa pojawiła się na początku XIX wieku i był używany do polowania na lisy, borsuki, łasice, wydry, zające i króliki.

Głowica w kształcie gruszki, futra, wełna, jak i trójkątne uszy. Pomimo swojej niewinnej wygląd, rozdrażnienie i psa zapalne.

Dyskusja na temat tych psów niesamowite rzeczy. Na przykład, powiedzmy, że Bedlington stanie ograć strzał z pistoletu w bliskiej odległości.

Mastif neapolitański – Ogromny, silny i odważny pies, trochę gruba rodzaju, ale bardzo harmonijny i inteligentny. Różni się od innych ras, śmieszne wielokrotnego fałdy skóry.

Pies pośpiechu chód i niewygodne, przypominający dużych nosorożca. Potomkiem starożytnych psów bojowych udział w walkach i przynęty dzikich bestii na arenach starożytnego Rzymu.

Nagi pies meksykański o skomplikowanej nazwie nagi pies meksykański (Xoloitzcuintli).

Pomimo nazwy, miejsce pochodzenia – Polska (prawdopodobnie), gdzie w XVII wieku. Pies jakoś do Chin i Ameryki. Pies jest bardzo nietypowe miły, mądry i zabawny, długo był ceniony jako doskonały lekarz.

Nagi pies meksykański (Xolo) – uważany za ziemskiego przedstawiciela boga XOLOTL (bóg życia i śmierci), Aztekowie zostały uznane za środki o życiu pozagrobowym, ludzie zostali pochowani z kosol, ich poświęcenia. Do tej pory, wiele osób uważa, że ​​sen z nagiego psa meksykańskiego łagodzi ból i lekarstwa na wiele chorób.

Komondor – Węgierski Pasterz, jeden z największych psów na świecie, wzrost w kłębie więcej niż 80 cm. Długie włosy, biały, składany na sznurowadła.

Komondor uważany za króla wśród skał węgierskich białych psów pasterskich, od ponad 10 wieków, niosąc jego obsługę. Przez wszystkie rachunki, jest potomkiem dużych obszarów stepowych psów pasterskich południowo współczesnej Rosji, co w konsekwencji ma wspólnego przodka i komondor, a nasz Południowa Pasterz rosyjski.

Historia obu gatunków są ściśle powiązane i w XX wieku: po II wojnie światowej pragnienie poprawy rasy owczarek rosyjski South doprowadził do idei domowych obsługi psów używać do tego celu Komondor.

Grzywacz chiński – Jeden z najstarszych dekoracyjnych skał.

Bardzo ładny pies, bardzo drobna, przyciąga uwagę niezwykłym „gołym” postaci (choć są formą wełnisty).

Nie lubi bezpośredniego nasłonecznienia, wilgoci i zimna. Bardzo czuły: istnieją przypadki, w których Chiński grzywacz zginęli z długiej nieobecności z właścicielami.

Pies faraona – Najstarszy wszystkich istniejących psów, żywym ucieleśnieniem starożytnego egipskiego boga Anubisa. W faraonów mają charakterystyczną cechę – cieszę się uśmiechnąć lub śmieszne nosem na ich smutne uszy rumieniec, nosa i oczu felgi.

Faraonowie kontaktowy, skromny, dobrze dogadują się z innymi zwierzętami i dogadać się z dziećmi.

Pomorski ( pomarańczowy ) – Ozdobne ras psów. Niektóre psów federacji (np ICF) jest uważane za rodzaj pomarańczowy Szpic niemiecki, inne odrywa go jako odrębną rasę.

Nazwa pochodzi od nazwy regionu historycznego w Niemczech – Pomorze Przednie. Jest to najmniejszy członek Spitz. W okresie panowania królowej Wiktorii, w 1870 roku, upadku Pomorska Spitz w Anglii, gdzie rozpoczyna pracę nad stworzeniem postaci karła, poprawy „ubrania” Spitz i daje mu w sumie wyrafinowania.

Uroda z najlepszych przedstawicieli pomarańczowy brytyjskiej i amerykańskiej ma wielki wpływ na hodowców na całym świecie i stopniowo Spitz w innych krajach są modyfikowane, pociągając do Pomorskiego odniesienia.

Cane Corso. Kolejny duży pies, rasa ta znajduje się we Włoszech. Rasa ta wywodzi się od starożytnych psów rzymskich wymaga dużo aktywności fizycznej.

Amerykański Kennel Club mówi, że choć jest umięśniony i silny pies, z odpowiednim wykształceniem, staje się dobrym przyjacielem rodziny i asystenta.

Pies islandzki. Rasa ta jest bardzo zadowolony z jego kraju, to jest reprezentowany, nawet na znaczkach pocztowych. Owczarki islandzkie nieco mniejsze od średniej wielkości z kręcone ogon i spiczastymi uszami, zapewniając te zabawne i przyjazne psy atrakcyjne.

Historia tej rasy rozpoczęła się wiele lat temu, nie ma dowodów, że towarzyszą im przez Wikingów. Nawet standard rasy sięga odległej 1898. Głównym zadaniem tych psów mają pracę jako pasterz, ale czasami (bardzo rzadko), a ich stosowanie w polowaniu, a teraz można zobaczyć te psy jako towarzysza.

Pies islandzki jest bardzo rzadkie rasy poza granicami swojego kraju praktycznie nie występuje, jednak być może w niedalekiej przyszłości to się zmieni i będziemy mogli zobaczyć tych psów w naszym kraju.

Jest to wspaniały cud, cud, zwane cudowne Bergamasco (Bergamo Pasterza) – włoski pies pasterski. Bardzo sprytne i samo pies w dawnych czasach sam dobrze strzeżony i zapędzono ogromne stada owiec.

Przede wszystkim różni się od wszystkich niezwykłą konkretnego włosy blisko ziemi. Bardzo przypominający rybie łuski.

Share →