Mity na temat korzyści i szkody męskiej spermy

Mity na temat korzyści i szkody męskiej spermy

Nie należy ślepo wierzyć spekulacjom

Być może nikt nie wyróżnia się płynów w organizmie człowieka nie powoduje tak wiele rozmów i plotek, jako spermy. Każdy temat, w ten czy inny sposób z nim związane, nawet u kobiet (i co możemy powiedzieć o mężczyznach!) I przyciąga zainteresowanie.

Na długiej praktyki, które tylko argumenty o korzyści i szkodliwości spermy nie muszą słuchać swoich pacjentów. Niektóre z nich nie były pozbawione racjonalnego ziarna, ale wiele brzmiało naprawdę absurdalne i uczynił mnie jak profesjonalny, szczerym uśmiechem. I przekonać pacjenta błędu jego myśli był kwestią, delikatnie mówiąc, bardzo, bardzo trudne.

Ta sytuacja sprawiła, mnie «podjąć pióro» i spróbować w prosty i przystępny sposób opowiedzieć czytelnikom o korzystnych właściwości spermy oraz rozwianie mitów i uprzedzeń związanych z nim. Zaczynajmy…

Co to jest sperma

Wiele nieporozumień «korzenie» nasze fizjologiczne analfabetyzmu. Aby rozpocząć, pozwala spojrzeć na to, co jest plemniki mężczyzny, a gdzie nie zawiera. Mam nadzieję, że to pomoże wielu czytelnikom bardziej prawidłowego widzenia rzeczy.

Sperma — Lepka ciecz mętny (zwykle jasnoszary), wydany w procesie ejakulacji u mężczyzn. Jej skład jest bardzo wyjątkowy. Składa się on z płynu nasiennego i sperma, jak również zawiera różne substancje i elementów śladowych. Zbędnych szczegółów, należy zauważyć, że składa się z kwasu askorbinowego, kwasu dezoksyrybonukleinowego i kwasu mlekowego, wapnia, magnezu, cynku, chloru, sodu i wszystkie przeciwciała specyficzne dla każdego z obecnych grup krwi.

Rozwiać uprzedzenia

Najważniejszym mit spermy (wierząc, że ludzie boją się, jak dzieci) jest to, że jego ilość, towarów do życia, jest ściśle ograniczona. Wiedziałem pacjentów, prawie z kalkulatora w ręce oblicza liczbę aktów seksualnych i po raz kolejny zaprzeczył żonę w pobliżu skorzystać z tej motywacji.

Uwierz mi, nie odpowiada rzeczywistemu stanowi rzeczy! Średnio podczas wytrysku przydzielonego od 2 do 4 ml nasienia. Uśrednione obliczenia pokazują, że intensywność życia seksualnego srednestatichstichesky (stres, średniej, ale nie każdy) męskiego ciała jest w stanie przeznaczyć około 8 litrów nasienia. Nie dzieje się tak dlatego ilość cieczy jest ograniczona, ale ze względu na funkcje seksualne czasu po prostu zanika.

Jednak w tej kwestii kluczowe znaczenie indywidualnych cech organizmu i stylu życia. Nie może być dyskontowane i nastawienie psychiczne. Historia zna wiele przykładów, gdy ludzie w podeszłym wieku stały rodziców i doprowadziły do ​​bardzo aktywne życie seksualne.

Jeden z największych aktorów 20. wieku, Charlie Chaplin, było aktywne życie seksualne, był żonaty cztery razy, miał 11 dzieci. Ostatni raz został ojcem w wieku 72 lat.

Drugą najbardziej popularną fiction męskiej spermy jest to, że niewielka liczba aktów seksualnych jądra są bezpośrednio zaangażowane w wytwarzanie plemników może wybuchnąć. Były w moich takich pacjentów praktyce, prowadząc niemal rozwiązłe, panika strach jaj zerwania.

Oczywiście, brak seksu (jak również ich nadmiar) jest na pewno szkodliwe, ale z zupełnie innych powodów. Jeżeli, w pewnych okolicznościach, człowiek dawno się nie partner seksualny, zawiera pewne mechanizmy obronne. Przyjdź do pomocy snów erotycznych, mokre sny (nawet w wieku dorosłym).

Wreszcie, zdrowe masturbacja nie być dyskontowane.

Ostrzegają o niebezpieczeństwach

Błędy w spermy nie ogranicza się do przedstawicieli silnej połowy ludzkości, ale także kobiet. Nie tylko raz lub dwa razy musiałem odpowiedzieć na pytanie, zębów na krawędzi temat spermy jest przydatna dla skóry, jeśli używasz go jako krem.

Share →