Mój mąż zmienił / zdradziłam męża. Jak z tym żyć?

Mój mąż zmienił / zdradziłam męża. Jak z tym żyć?

5 Zapisz małżeństwo po niewierność jednego z partnerów może – to prawda. Ale to będzie wymagało pewnego wysiłku. Przede wszystkim ten, kto zmienił, musi zaprzestać wszelkich kontaktów z kochankiem / kochanką jej wyraźnie sam decydować, co chce uratować małżeństwo, i dać do zrozumienia partnera. Jeśli oszustwa stał się znany, że zmiana musi być w 100% szczery z jego połowie, ale uniknąć części traumatyczne.

Najczęściej w takich przypadkach konieczne jest uciekanie się do pomocy psychologa lub rodzinnego doradcy: to pomoże Ci zrozumieć dokładnie, co doprowadziło do niewierności i doradzić, jak odbudować związek małżeński. Jeśli nie można ubiegać się o wykwalifikowanej opieki, niektórzy psychologowie powinni zrobić: kto zmienił, może, w ciągu 10 minut dziennie, aby oskarżyć jej mąż wylał gniew, oburzenie, nawet płakać. Zmieniono za to wdzięczny do słuchania, uznając swoją winę. Czasowe ograniczenie – 10 minut – pozwoli nie rozciągać wzajemnego oskarżania na dzień i stopniowo powrócić do normalnego życia. Zazwyczaj takie podejście zajmie około sześciu miesięcy boli człowiek był w stanie wypuszczać parę.

Z biegiem czasu, poziom napięcia spadnie bardziej czujesz, że możesz usłyszeć i docenić, tym mniej skarg towarowe i skarg.

Share →