Moczenie mimowolne

Moczenie mimowolne

Moczenie mimowolne. lub nietrzymanie moczu – zaburzenie charakteryzujące się mimowolne oddawanie moczu. Najczęstszą postacią choroby jest moczenie nocne u dzieci, charakteryzuje się moczenie nocne (podczas snu). Dostatecznie poważne choroby, które mogą być traktowane na wczesnym etapie rozwoju.

W leczeniu moczenia nocnego, można przeczytać na tej stronie, lub zadzwoń do nas, a my odpowiemy na wszystkie pytania.

Leczenie moczenia

W leczeniu moczenia nocnego w naszej klinice są używane tybetańskich leki ziołowe. które stymulują nerki, zwiększyć poziom ciepła, znormalizować swoją funkcję. Wraz z medycyny ziołowej (leczenie stosowane ogrzewania), kamieniami akupresury. terapia próżniowa. moksoterapiya. akupunktura, z naciskiem na odcinku lędźwiowym, a także meridianów energetycznych nerek i pęcherza moczowego. Z tych zabiegów moczenia nocnego, aktywna wymiana energii między nerek i narządów miednicy, eliminuje zatory, poprawia ukrwienie okolicy moczowo-płciowego.

W obecności czynnika nerwów zastosowano zestaw procedur (akupunktura, akupresura), a także leków ziołowych, aby przywrócić równowagę układu nerwowego.

W momencie rozpoznania Moczenie Leczenie Metody medycyny chińskiej może nie tylko wyeliminować moczu, ale w ogóle, aby przywrócić równowagę układu nerwowego dziecka, a tym samym stworzenie optymalnych warunków dla ich rozwoju fizycznego i psychicznego. W szczególności, leczenie moczenia nocnego u dzieci, pomaga zwiększyć czujność dziecko poprawić jego regulacji społecznej, poprawy wyników w szkole. Ponadto, gdy moczenie u dzieci tybetańskie metod lekami stosowanymi w celu poprawy energii w organizmie, a tym samym zwiększa odporność i zmniejszyć częstość dzieciństwa.

Jak pokazuje praktyka leczenia, skuteczność takiej skomplikowanej techniki jest bardzo wysoka, co przyczynia się do leczenia mimowolnego oddawania moczu, w większości przypadków (99%) leczenia choroby, zarówno u dzieci, jak i dorosłych lub ludzi starszych.

Najlepsze wyniki uzyskuje się w leczeniu moczenia nocnego u dzieci w przedszkolu i wieku szkolnym.

Objawy nocnego

Nietrzymanie moczu (w tym przez noc).

Moczenie nocne i częste parcie na mocz są główne objawy moczenia nocnego. Ponadto moczenie nocne u dzieci może mieć inne objawy wpływające na autonomiczny układ nerwowy i centralny układ nerwowy (objawy nerwicowe moczenie).

System autonomiczny moczenie u dzieci pojawia się wolne tętno (wolne bicie serca), niska temperatura ciała, nogi i ręce zamienił niebieski.

Ośrodkowego układu nerwowego moczenie System u dzieci objawia się cechy takie jak tajemnicy, izolacji, depresji, nieśmiałość, niezdecydowanie lub krótki temperament, spadła wydajność w szkole, więc jeśli wszystkie te objawy występują u swojego dziecka, to natychmiast należy przeprowadzić leczenie moczenia nocnego i Ciebie zobacz, jak zmienić zachowanie dziecka.

Moczenie u dzieci. Przyczyny jej występowania.

Z punktu widzenia medycyny orientalnej moczenia nocnego u dzieci i dorosłych jest spowodowany przez brak równowagi systemu regulacyjnego rLung (ośrodkowego układu nerwowego) lub ze względu na chłodzenie nerek (część systemu regulacyjnego Bad-kan), które kontrolują przepływ krwi, obszar miednicy energetycznej, w tym układu moczowo-płciowego. Często z moczenia nocnego jest połączenie tych dwóch, które jest związane zaburzenia systemów regulacyjnych rLung i Bad-kan.

Moczenie zmienia podstawowy i wtórny. oraz dzień i noc.

Podstawowym moczenie jest opracowana jako niezależny choroby i zazwyczaj objawia się nietrzymanie moczu w nocy. Tak więc, podstawowy moczenie – to prawie zawsze moczenie nocne. Chłopcy są bardziej narażone na tę chorobę niż dziewcząt.

Zgodnie z danymi statystycznymi, to obserwuje się 14% dzieci w wieku poniżej 5 lat. Z wiekiem, odsetek ten jest zmniejszony do 7%, w wieku 7 lat i 2% w wieku 14 lat.

Jednak to nie oznacza, że ​​należy poczekać, aż choroba sama minie. Moczenie nocne u dzieci jest to niezbędne do leczenia, ponieważ choroba oznacza zaburzenie równowagi w nerwowego regulacji korpusu. Dla dzieci z moczenia nocnego, znamienny tym emocji układu nerwowego, nadpobudliwości hiperkinezą, zaburzenia pamięci, a osłabienie uwagi.

Takie dzieci wydają się być społecznie niedostosowanych, mniej zdolne do integracji grupy dzieci cierpią z powodu problemów psychicznych i zaburzeń nerwicowych.

Ponadto układ rLung (regulacja nerwowego) jest bezpośrednio związany z innym układem regulacyjnym organizmu – Bad-kan, który obejmuje układ hormonalny i jest odpowiedzialny za rozwój fizyczny. Przy nocne to oczywiste wady wytwarzania konkretnego hormonu – wazopresyny, która reguluje ilości moczu wytwarzanego. Normalnie wysokie stężenie tego hormonu na noc daje mniej produkcji moczu w tym czasie.

Gdy nierównowaga Bad-kan, rozwój wazopresyny w nocy nie jest zwiększona, co prowadzi do potrzeby oddawania moczu w nocy (oddawania moczu w nocy). W tym samym czasie, z powodu uszkodzenia nerwowego regulacji mózgu nie otrzymał «Centra wskaźnikowe» Sygnał układ nerwowy, że pęcherz jest pełny, a chcesz przebudzenia. Dziecko nie obudzić, a proces oddawania moczu występuje spontanicznie.

Więc nie ma Pierwotne moczenie u dzieci. który służy jako niekwestionowanego przyczyny leczenia moczenia nocnego.

W przeciwieństwie wtórne moczenie powstaje na tle innych chorób, takich jak zapalenie. choroby psychiczne, cukrzyca. chorób ośrodkowego układu nerwowego, przewlekła niewydolność nerek. Wtórne moczenie mimowolne charakteryzuje oddawanie moczu, niezależnie od pory dnia, zarówno w dzień, jak iw nocy.

Zarówno pierwotne i wtórne moczenie wymagają kompleksowego leczenia i przede wszystkim zrównoważenie regulacji nerwowej, co stanowi solidną podstawę optymalnych warunków dla ich rozwoju fizycznego i psychicznego zdrowia i adaptacji społecznej i. Leczenie moczenia nocnego u dzieci wykonuje się bezpiecznie.

Cechy leczeniu moczenia nocnego w medycynie tybetańskiej

W momencie rozpoznania Moczenie Leczenie metody medycyny tybetańskiej jest złożone, dotyczy przyczyn i mechanizmów rozwoju choroby i obejmuje następujące główne obszary: świadczenia pomocy do psihoterapevticheskory dzieci, przywrócenie równowagi układu nerwowego, zwiększa poziom energii w obszarze moczowo-płciowego, normalizację nerek i dróg moczowych, poprawę funkcji układu autonomicznego.

Ponieważ moczenie nocne u dzieci odnosi się do tak zwanych «Choroby zimne», Leczenie moczenia nocnego metod zewnętrznych wpływów medycyny tybetańskiej łączy techniki refleksologii na bioaktywne punkty z ociepleniem, aby zwiększyć poziom ciepła w organizmie.

Takie kompleksowe działanie w połączeniu z fitoterapii wykazuje wysoką skuteczność w diagnostyce moczenia nocnego u dzieci i eliminuje moczu i podobne objawy, a także przyczyny nietrzymania moczu.

Share →