Moda Buty Wiosna 2011

Moda Buty Wiosna 2011

Kalosze: prowadzone przez kałuże

Sznurowadła Contrast (białe lub czarne) i jasne kolory (niebieski, czerwony, żółty, zielony) – charakterystyczne cechy kalosze na wiosnę 2011 roku.

Hit wiosna – wysokie buty gumowe z przezroczystymi wzorami.

Oryginalnego włókienniczych: modne obuwie Wiosna 2011

Buty i buty z tkaniny niezwykłych faktur (np Igła filcowania) i kolorze niestandardowym (abstrakcyjne paski) Wiosna są istotne w nowym sezonie. W takich modeli jest również obecny sznurowania – modne poz 2011.

Rozwinąć Pięta, otwarta nosa

Buty z otwartym nosa z pięty niezwykle popularnej otwarta wiosną tego. Modele butów może być różny od stylu klasycznego do drewniaki, skrócone z kostki na długi jackboot koronki. Najważniejsze – to kokieteryjnie pokazać kawałek pieszo.

Modne buty zamszowe: Wiosna 2011

Buty wykonane z zamszu, nawet najbardziej doskonała produkcja, nie można nazwać praktyczną, ale wygląda luksusowo i nie wychodzi z mody nie jest pierwszy sezon.

Obuwie – Drewniaki: moda wiosna 2011 buty

Wiosenne buty drewniaki (czerwono-złoty i czekoladowy brąz, jasny czerwony i kolor mokrego asfaltu) wiosną tego roku może być bardzo lakoniczne na stylu i bogato zdobione elementy dodatkowe (otoczkę, zamki, paski, nity).

Buty Moda lato 2011

Szabo – główny trend sezonu

Model butów „zatyka” – jeden z najbardziej zaskakujących trendów w modzie obuwniczej na sezon wiosna-lato 2011. szyją one skóry, zamszu i tekstyliów. Mogą to być na platformie różnych wysokościach i obcasy lub płaskie buty praktycznie. Większość modeli są ozdobione tradycyjnymi metalowymi ćwiekami.

Paski: lato 2011 moda buty

Buty, pasy tkane razem różne szerokości, jakby nogi bandażach – jeden z hitów wiosna-lato 2011.

Zazwyczaj te modele to bardzo wysoką platformę. Najpopularniejsze kolory to biały, czarny, brązowy. Ale są nagłe zmiany, takie jak Aqua kolor.

Platforma: moda buty lato 2011

Platforma w 2011 przerw w modzie, ze szczególnym uroku. Projektanci zaprezentowali swoje kolekcje w wielu wariacji na ten temat.

Kolekcja HM 2011: buty moda lato 2011

Kolekcja widać HM wspaniałe sandały styl «dorywczo». Dokładne platforma wykonana z naturalnych materiałów, cienkie skórzane paski, klasyczne kolory (czarny, czerwony, czerwono-brązowy gamma).

Platforma i obcas: moda buty lato 2011

Rzeczywisty wygląd w tym sezonie połączenie małej platformie, w oparciu o model i bezpośredni wysoki obcas średniej szerokości.

Buty sportowe: naturalne materiały i jasne wydruki

Buty sportowe 2011 fabularne:

  • naturalne tkaniny,
  • kontrastujące sznurówki,
  • Jasne wydruki, w tym kwiatów,
  • Połączenie sportowego stylu (trampki sznurowane) platformy.

Baleriny: skóry lakierowanej i kontrasty

Jeśli nie lubisz obcasy, projektanci stworzyli dla Ciebie luksus baletu mieszkań i aksamitne tkaniny lakierowane, co jest szczególnie imponujący wygląd poprzez przesłanie czerni i złota, a winni bardovogo i czeremchy.

Wydłużony nos a la sandały męskie

Jednym z najciekawszych trendów w modzie obuwniczej w 2011 roku – jest wykorzystanie modelu męskie sandały z wydłużonym nosem dla obuwia damskiego.

Charakterystyczną cechą tych butów – długi, ostry nos, wydłużone, otwarta pięta, kontrastowe połączenia (czerwony, czarny, beżowy i czarny).

Projektanci oferują je nosić skarpetki i golfa. Tendencja ta jest wyraźnie dla ekstrawaganckich kobiet.

Kość słoniowa

Kolekcja wiosna-lato 2011 projektanci hołd i zaskakująco arystokratyczne kości słoniowej. Wygląda to szczególnie eleganckie lakierowane wersji.

Modne buty na lato 2011 dla stron

Otwarte buty: luksus i elegancja

Buty wyjścia biżuterii w tym sezonie wydaje się być bardzo luksusowy i zaskakująco elegancki. Są one tworzone z satyna, aksamit, skóry patentowych, jak również ich wpływ dzianiny. Kwiat tematem jest nadal wygląda elementy dekoracyjne.

Kolekcja Louis Vuitton 2011

Jedna z najjaśniejszych wydarzeń w świecie obuwia mody – kolekcja domu mody słynnego Louis Vuitton.

Ona pokazuje nam zupełnie niestandardowe „fantazji” obcasy, uderza elegancki wystrój wnętrz oraz eleganckie linie.

Wszystkie odcienie niebieskiego, czerwieni i złota projektantów Louis Vuitton wykorzystane do stworzenia tego niesamowitą kolekcję.

Emilio Pucci 2011 Kolekcja

W kolekcji Emilio Pucci nie mniej i elegancji, ale mniej luksusu i przepychu. Przeciwnie, można prześledzić tendencje (pasy militarystycznych, zamki, nity, pierścienie metalowe).

Jest to szczególnie interesujące wygląd, w połączeniu z najlepszych złota szpilki. Emilio Pucci wykorzystuje odcieniach czarnym, brązowym, bordowym.

Share →