Moda buty wiosna-lato 2014

Moda buty wiosna-lato 2014

Lato jest tuż za rogiem! Już nawet nieufni pesymiści czuć to. Nadszedł czas, aby zapoznać się z tym, co modne trendy przygotowane buty wiosna-lato 2014.

Podstawą każdego buta jest podeszwa i pięty. Z nich, być może się rozpocząć.

Spinki do włosów – buty damskie klasycznym. A w każdej kolekcji mody dla niej sezon jest zawsze miejsce, bo jest piękne i eleganckie. Nie był wyjątkiem, a w 2014 roku, każdy projektant zaprezentował swoją kolekcję w modelu modne obcasy obuwia.

Buty Platformy są również istotne, a nie w pierwszym sezonie. Powodem tego – jego niespotykany komfort. Osobliwością tego rodzaju obuwia w tym sezonie – dwie skrajności: niezwykle jasne nadrukami lub tekstury środowiska (. Drewno, konopie, bambus, juta, i tak dalej D)

Moda buty Wedge wiosny i lata 2014 – wielki kompromis, jeśli chcesz wygodę letnich upałów, ale w tym samym czasie, nie zamierza zrezygnować wysokie obcasy. W tym sezonie wiele modeli w stylu romantycznym (np ETRO), a także w bardziej sportowych (Prada).

No i wreszcie, trend na wiosnę-lato 2014 – pięta. Jakby w drodze porozumienia, wszystkie projektantów postanowił udowodnić, że buty mody na szerokim obcasie buty nie muszą wyglądać twarde i szorstkie. I może się okazać, szybki, lekki, latania i świeże!

Kenzo używa do tego karmelowe odcienie i motyli DolceGabbana i koronki.

Ponadto, wielu projektantów w tym sezonie, przedstawiony w sposób wolny obcasach o nieregularnym kształcie. Wygląda interesująco, ale nie odważył się ubrać każdą fashionistkę. I, oczywiście, lato bez sandałów i balet buty płaskie buty, bo żadne inne buty lepiej nie dać beach-resort-willa-morze motyw.

Pomimo wagi podeszwy i pięty, bardzo dużą rolę w tym, co są przyłączone do nogi. A tutaj wszyscy przedstawiciele domów mody wyraziły dziko run wyobraźni. Nie przypadkowo modne publikacje jednym głosem mówią, że buty mody wiosna-lato 2014 jest tak jasna zróżnicowane, co nie było przez kilka sezonów.

Pasy! Taśmy! Liny! Paski ze skóry! To wszystko tam w dużych ilościach, a im więcej tym lepiej. Buty mogą być ozdobione nie tylko jednego łuku wstążki i łuki i przeplotu musi być obecny w nadmiarze.

Paski z najlepszych w pół centymetra, do metalowej klamry z szerokości. To wspaniałość należy ozdobione niesamowitych kolorach i oryginalnych odbitek. Jeśli to monotonne buty skórzane lub satynowe wstążki, to przynajmniej jej kolor powinien być soczyste, jasne i nasycone.

Pozostaje istotne druku zwierząt. Ten klasyczny lamparta, w jego różnych odmianach (MiuMiu i DolceGabbana) i awangardowej czerwony python od Alexandra McQueena.

Moda buty wiosna-lato 2014 odważnie łączy w sobie elementy kilku różnych, kontrastowych kolorach.

Kwiatowy print, paski, i ich kombinacje – to super hit sezonu w 2014 roku, zarówno w obuwia i odzieży! Paski i kwiaty tego lata nie będzie zbędne. Zapraszam do łączenie ich ze sobą oraz z neutralnych kolorach beżu i cieleśnie.

Podoba Ci się to – » Moda buty wiosna-lato 2014. Zapisz.

Share →