Moda dla puszystych kobiet kolekcja fotek z 11 zdjęć

Moda dla puszystych kobiet kolekcja fotek z 11 zdjęć

Można z całą pewnością powiedzieć, że amerykański Tanesha Avashti (Tanesha Auasti) jest najpopularniejszym fashion blogger "plus size" świecie. Jasny mody dla większych kobiet jest jej pasją, a jej dowodem zdjęcia. Poza tym Tanesha bardzo piękną kobietą, że cholernie dobrze wie, jak łączyć różne ubrania w ubrania.

Tanesha Avashti to nie tylko lider ruchu, zgodnie z którym każda kobieta powinna czuć się dobrze w swojej masie. Jesienią stało się założyciel i projektant luksusowej marki, która nosi jej imię. Głos Tanesha Avashti słuchać w modnej społeczeństwa.

Ta wspaniała pani daje swoje wyłączne wskazówki dla kobiet, które pasują parametry "plus size", Przemysł mody jako całość ma zbyt wąski ramy aby wydostać się z ich ustalonych wzorów i cech w pewnych granicach. Niestety, ten ma również wpływ na liczbę wydanych odzieży w plusie.

Przeczytaj, co nosić dżinsową koszulę. jak połączyć go z innymi elementami garderoby.

Moda 2014 – zdjęcie pełnego

1. Samoocena jest kluczem aby zapewnić, że wygląd i świetne, przy zachowaniu

wewnętrzna zaufanie. To wpływa na wygląd i świata widzi. Mężczyźni zawsze zauważy zaufanie kobiety, bez względu na rozmiar ubrania nosi. Jeśli kobieta zachowuje się z ufnością, ludzie uważają, że jest atrakcyjna i seksowna. Kobieta z wyprofilowana zawsze duży błąd przy wyborze ubrań.

Najczęściej to ubranie podkreśla odpowiednie strefy. Większość ubrań jest duży i bezkształtne w takich ubrań jest niemożliwe wyglądają naprawdę dobrze. Odzież nie powinna "ukryć" to należy podkreślać i uzupełniać piękno właściciela.

Aby mieć silną wiarę w siebie, każda kobieta powinna decydować za siebie, co lubi nosić i nie pozwolić, aby ktokolwiek go poprawić.

Poziome paski. 2. podobno zakazane przez pełne pań pasują do każdej garderoby. Celem mody zabawy i czuć się dobrze, i nie przestrzegają zasad. Jak nudne byłoby, gdyby każdy był taki sam. Każda kobieta powinna znaleźć się przynajmniej jeden strój z poziomymi pasami, i używać go.

Na przykład spódnicę, która rozgorzała w paski szerokie w biodrach i podkreśla talię.

3. Do wydruku! Pełne panie nie muszą eksperymentować z nadrukami – jest to również mit! Jeśli wybierzesz ubrania z nadrukami i chcesz się połączyć, po prostu upewnij się, że zawiera co najmniej jeden kolor.

4. Jeans są wymagane. Znalezienia idealnego dżinsy zależy od struktury i ciała do konkretnej postaci. Ale ciemne dżinsy klasyczne powinny być obecne w każdej kobiecej szafie. Są to ubrania, które nigdy się nie zestarzeje.

Wybierz bezpiecznie zwężone dżinsy lub spodnie proste cięcia, które nie jest zbyt kostka przytulnie.

5. Sukienka obowiązkowe! Na przykład stylu sukni "przytulić mnie"Z zachwytu, wyglądają lepiej na zaokrąglonym kształcie. Podkreślają talię w jej cieńszej części, do się w pośladki, uda, tworząc złudzenie typu figury "klepsydra",

6. Wybierz, co wygląda dobrze na dużym biustem. Nie bardzo dobry dla dużych piersi wyglądają zbyt szerokie bluzki. Tworzą fałdy na klatce piersiowej i uczucie, że całe ciało jest bardziej.

7. Jak wygląda dobrze na dużych pośladków. To zależy od preferencji, ale wychodzi na pierwszy plan ogólnej struktury. Jeśli część ciała, który ma bardzo niezwykłe w porównaniu z innymi częściami ciała, to prawdopodobnie można podkreślić.

Tak będzie wyglądać świetnie na bujny papieża wąskie ołówkiem spódnicy. Jeśli twoje biodra są zbyt duże, może wolisz połowie długości spódnicy i dzwon spódnicę – chodzi darmo na biodrach i podkreśla talię.

8. Jak ukryć linię brzucha? Szeroki pas można ukryć duży brzuch, ale to może działać, jeśli nosisz zbyt nisko na pasie. cienki pasek ma prawo do pracy cuda umieszczając wysoko na pasie.

9. Użyj kontrastu maskowanie pewne obszary. Jeśli chcesz ukryć ?? brzuch, noszą czarne w środku ciała oraz innym kolorze powyżej i / lub poniżej. Jeśli chcesz, aby naocznie dopasować duże pośladki, użyć ciemniejszych kolorów, poniżej pasa i jasnym tonie w góry – to przyciągnie wzrok ku górze.

10. Długie lub krótkie spódniczki? Na każdego typu figury wygląda idealny połowie długości spódnicy.

Jest to klasyczny kształt, w żadnym wypadku wygląda dobrze.

Share →