Moda krótkie sukienki 2011

Moda krótkie sukienki 2011

Z wykwintne sukienki każda kobieta zamienia się w uwodzicielski i delikatne damy. Ta sprawa jest zasłużenie uważany głównym symbolem kobiecości. Nie jest tajemnicą, że najbardziej poszukiwany i popularny to tylko krótkie sukienki.

Słynna marka Chloe i Michael Kors oferuje niezwykłą uwagę wszystkie uroki świata Krótkie sukienki 2011 moda lat. Nowa kolekcja jesień zamiast ukochanej małej czarnej, oferują trochę szara sukienka. Prawda w Chloe strój nie jest zbyt mały, a pod nim można łatwo umieścić cushy „golf”. Skóra botileny, w kolorze brązowym, uzupełniać swój wygląd. Szary, elegancka sukienka z Michael Kors, zbyt krótki, ale wyróżnia się karminu, nosić go z płaszczem (futra) i (zamszu) oficerki.

Modne sukienki 2011 w jesieni są uważane za krótkie brązowe sukienki i długie miedzi. Te sukienki zwykle nie mogą być wprowadzone na przyrodzie, gdzie są kabiny domki, ale można nosić ubrania w tych kolorach.

Jak istotne w tym sezonie: czarna sukienka z kołnierzykiem wydrążonej sukienka może różnić akcesoria srebra lub złota. Oprócz szary i czarny na wybiegach i błysnęło fioletowe, czerwone, zwierzęcych i roślinnych motywów. W odniesieniu do asymetrii w sezonie jesiennym, dotknął nie tylko sekcje i wycięcia, ale także wykończeń dekoracyjnych.

Odcienie skóry i beżowy – brązowy są również uważane za istotne. Można eksperymentować i próbować zrobić modną sukienkę z własnych rąk.

Share →