Moda makijaż

Moda makijaż

Oczy – Broń kobiet. Tajemniczy magiczny wygląd sprawia, że ​​serce człowiecze bić szybciej. Jak uczynić go bardziej atrakcyjnym?

Niestety, nie wszystkie płeć piękna idealnego kształtu i położenia oka. Dlatego ważne jest, aby poznać tajniki ich makijażu i korekty.

Aby makijaż oczu Najpierw trzeba zdecydować się na obwodzie – w oparciu o makijaż oczu – z którym można optycznie powiększyć lub zmniejszyć je, usuwać lub bliżej odstęp.

Układ złożony na zewnętrzny kącik górnej powieki wzdłuż linii rzęs będzie odpowiadał właścicielom blisko osadzone oczy, dystansując je wizualnie.

Nieznacznie zwiększyć i zapewnić kokieterii migdałowe oczy przedstawi wzdłuż górnej linii rzęs i wzdłuż dolnej trzeciej.

Pełne otwarcie jest stosowany do konturu wąskiej oka, "szczelina" oko wizualnie zwiększający zablokowane. Cienie są stosowane zgodnie ze schematem: jasny – obszar pod brwią, trochę ciemniejszy – na całej powiece, ciemno – przez telefon powiekę wzdłuż linii rzęs.

Bawiąc się z odcieni cieni może poprawić wszelkie niedociągnięcia: głęboko osadzone oczy powinny koncentrować się na zmarszczka, znakowanie jej ciemny kolor; z wybrzuszenia oczy stoi całą powierzchnię ruchomej wieku i dolną linię rzęs, „na wschód” oczu można podkreślić przez naciskiem na brwi i powiek.

Aby podkreślić kolor oczu należy wybrać cień i ołówek na jednym lub dwóch odcieniach ciemniejszych. Mieszać i łączyć style, kolory, kolor, a będziesz zawsze wyglądają jasne i atrakcyjne!

Share →