Moda wieczorowa

Moda wieczorowa

Lato – Czas rozrywki, spacery wzdłuż piaszczystych plaż, odwiedzając restauracje, kawiarnie, strony, a dla niektórych wszystko to samo dzieło. Projektanci oferują nowe modele sukienek z innego koloru i stylu.

Jednokolorowa sukienka

Jak dziwne, jak się może wydawać, najmodniejsze letnie kolor jest czarny. Ze względu na wyrazistość, głębokości i stylistycznych możliwych rozwiązań, które mogą być realizowane za pomocą modnej sukni w kolorze czarnym stonowane nowoczesne «gorący» Podium. Ale każda fashionistka, powinien wiedzieć, że sukienka w tym kolorze musi pasować do muchy, i to jest łatwe do wykonania przy użyciu jasne akcesoria – Łańcuchy, apaszki, bransoletki i inne.

Czarny stojak graniczy z jasnym letnich kolorach: jasny niebieski, kolor liliowy, fioletowy kwitnącym i wszystkie odcienie bieli (ale szczególnie kipelno biały). Bardzo szczęśliwy i wygląda imponujący jadalne pomarańczowy strój. Jeśli nie chcesz łączyć kolory i eksperymentować z wzorców lub haftem, sukienka w jednym kolorze będzie bardzo pomocne, zwłaszcza, że ​​wybór akcesoriów jest znacznie uproszczone.

Mówią, że moda powraca, przynosząc zapomniane stare coś niezwykłego. A tego lata stał się bardzo popularny hafty, wykonane w dowolnej znanej techniki. Każda fashionistka może odświeżyć swój strój, nawet najprostsze uniwersytet ozdoba «Krzyż» lub na sukni koszulki bez rękawów.

Haft świetnie wyglądają i suknie wieczorowe, oczywiście pod warunkiem, że jest bardzo schludny i elegancki. Aby to zrobić musisz szwaczka, złoty lub cienką nić wyściełane koronki. W tym przypadku, nikt nie odważyłby że modne stroje z haftem, gdy były popularne wśród naszych babć.

Strony z wielu magazynów, witryny sklepowe mają długie wzory dziewiarskie są buty, które będą szły doskonale z dzianiny sukni. Szczególnie modne w tym sezonie będzie płacić – siatki. Projektanci mody opracowali style sukienki na lato 2011 pączków: wszystkie «wybitny» są pokryte grubą tkaninę.

Jeśli siatka jest nie do przyjęcia dla Ciebie, otrzymasz sukienka z dzianiny-wkładka.

Ten sezon jest bardzo otwarty na wszelkie formy geometryczne. Duże i małe groch, kątowniki, proste linie – Szczególnie modne w tym sezonie. Ale w tej sukience wykwintne akcesoria nie można zrobić.

Kwiaty większość odmian umieszczone na lato sukienka w stylu mody nowoczesnych fanów. Jeśli chcesz ożywić obraz jasnej i przestronnej bajki, na pewno potrzebuję sukienkę z delikatnych róż, stokrotki lub złośliwe wdzięku lilii. A kwiaty nie powinna być zbyt jasny – Śledź, pastelowych kolorach.

Wybierz strój dla takiego pasa na pas, w tym sezonie jest szczególnie ważny sygnał naturalna skóra.

Znakomity materiał do tej pani. Faliste przepływy łatwego wieczorowej sukni z gorsetem 2011 nie lekceważy żadnego jedną osobę. Ten materiał nie traci na popularności, tym bardziej, że jest idealny na letnie upały.

Etniczne sukienka

Bądź ostrożny przy wyborze sukni etnicznej orientalne kolory jasne, jak nie są dla każdego. Ale te fantazyjne sukienki mają swoje zalety – mogą być noszone z sneakers i obcasy i tankietek…

Krótkie i sukienki

Lekkie tkaniny, jasne kolory, różnorodność modnych stylów sukienki lato 2011, od krótkich sukienek, tunik i kończąc na krótkiej sukience jest umieścić w, będzie doskonałym dodatkiem do letniej garderoby. Sukienka Sprawa powinna już jest obowiązkowy atrybut szafie.

Długie suknie

Suknie wieczorowe, eleganckie suknie płynących z lekkich tkanin w różnych kolorach, a nawet kontrastujących kiedykolwiek popularny w tym sezonie. Dla właścicieli pięknego biustu doskonale nadaje sukni z gorsetem 2011, podkreślają linię biustu i zrobić cieńszą talii, te sukienki są zawsze zasługuje na szczególną uwagę z płcią przeciwną.

Morze, słońce, plaża

Motywy morskie jest modne w każdym czasie. Połączenie czerwony, biały i niebieski jest w stanie stworzyć unikalne obrazy, które w odpowiedni wybór akcesoriów może być zarówno na co dzień i wieczór sukni.

Sukienka-kamizelka, czy specjalnie zaprojektowane na spacer wzdłuż brzegu piaszczystej. Nie zapomnij, aby zapalić torbę przez ramię i kapelusz z szerokim rondem.

Nowoczesna odzież powinna być nie tylko stylowe, ale wygodne. Bądź kreatywny i stworzyć niepowtarzalny obraz o nietypowych stylistycznych decyzji.

Share →