Moda wieczorowa 2014

Moda wieczorowa 2014: style, moda materiał i kolor sukienki 2014.

Moda wieczorowa 2014: style, moda materiał i kolor sukienki 2014.

Moda wieczorowa 2014 — wiele różnych strojów, niespodzianka jasnych wydruków, śmiałych kształtów i niezwykłej dekoracyjne wykończenie!

Do kolekcji 2014 projektantów stosować różne materiały!

2014 sukienka moda wykonane z miękkiej dzianiny, skóry, tkaniny z wytłoczonym powierzchni, jak również koronki, satyna, jedwab i materiałów high-tech z metalicznym połyskiem.

Modny kolor sukienki 2014

Na sezon wiosna-lato 2014 zalecany strój pastelowe kolory śmietany, różowy i niebieski.

Równie popularne jasny żółty, pomarańczowy i czerwony wzór!

Wiele domów mody podążać tradycyjną low-key palety (ciemny niebieski, musztarda, biały, szary i czarny) lub kombinacji kolorów ze sobą, pokazując modne kontrastowy obraz w stylu «Blok kolorów»,

Nie zostawiaj na podium i kwieciste wzory zdobiące modne stroje 2014!

Sezonie trendy mody wiosna-lato 2014 będzie kolorowy strój z dużymi pąkami i pąków, rozpraszania kolorowych kwiatów «Milfler»A także stroje z rysunkami roślin.

Kontrastowe czarno-białe ubrania określa istotne i w 2014 roku!

Na wysokości mody w 2014 Fancy Dress, łącząc dwa kolory, modele z awangardowych wydruków czarno-białych lub kontrastujące elementy ozdobne.

Trend w modzie 2014: nagie ramiona

Moda trend 2014 — stylowa sukienka pokazano jej ramiona!

Projektanci oferują model do noszenia na szerokich ramiączkach, które przypominają ścięte warstwowe tuniki, sukienki, elegancki styl i kobiecą sukienkę mini Chanel w stylu romantycznym.

Na wysokości mody i strój, jeden otwór na ramię!

Popularny model wykwintne maxi na podłodze z plisami i widocznym dekoracyjne wykończenie, jak i monochromatyczne sukienki z zasłonami.

Suknie w stylu greckim z powrotem w świecie mody!

Projektanci pokazują klasyczny model rzeźbiarskiej stylu z eleganckimi tkaninami i wyciętą z biodra, a także awangardowy obraz, w którym krótka sukienka w stylu greckim jest uzupełnione płaskie buty i ogromnymi złotymi ornamentami.

Otwarcie w 2014 uznanych modeli z kwiatowymi aplikacjami – delikatnych kwiatów w tonacji lub objętości wzdłuż jasne kwiaty zdobią sukienki i akcesoria.

Striped druku nie traci znaczenie w 2014 roku!

Trendy w modzie w sezonie wiosna-lato 2014 uznał mini i maxi sukienka w pionowe i poziome czarno-białym paskiem o różnej szerokości.

Niezwykły strój z przezroczystą pokrywą, że projektanci oferują nosić na sukienkę z ramiączkami — trend mody od 2014 roku!

Krótka sukienka, bluzka lub tunika-model lekkich materiałów z łańcuchami, pasm i szerokimi rękawami, kimono — stylowy tendencja ciepłe pogody wiosenno-letnim 2014 sezonu.

Moda trend 2014 – stylowy łuk, pokazując elegancki wizerunek ubiegłego wieku!

Oprócz popularnych sukienki w stylu «Chanel»W modzie w 2014 i zaktualizowane sukienka retro z zawężonym talii, nagie ramiona i spódnicę, przypominający klasycznego modelu Christian Dior.

Moda Trendy 2014 — sukienka z animistycznym wydruków, symulując naturalny kolor drapieżników afrykańskich i łuski gadów.

W modzie w sezonie wiosna-lato 2014 – kabaretki ubrania z różnych rodzajów koronek!

Projektanci polecam jak elegancki model, wykonany z grubej koronki i prowokacyjnych strojów przejrzystych materiałów.

Moda 2014: elegancki minimalizm

Prosty krój i minimalne dekoracji lubianych wielu znanych domów mody, który w 2014 roku oferowanych model zwięzłej wygodnej koszulce.

Głębokie cięcia sukni — stylowy trend w 2014 roku, więc głównym przywódcą kolekcji projektantów ujmuje modelu z dekoltem.

Najlepsza sukienka z przezroczystymi wstawkami, istotnych w sezonie wiosenno-letnim 2014!

Do tej pory przywódcy dołączył ekstrawaganckie modele ażurowej koronki i sukienki z przezroczystymi rękawami.

Moda 2014: Suknie z wytłoczoną fakturą

Skrócony retro stroje z prasowanych materiałów o powierzchni przyłożenia, a także sukienki z kontrastującymi wstawkami — 2014 trendy mody.

Modna sukienka 2014: Luksusowe wykończenie dekoracyjne

Sparkling cyrkonie, cekiny, kryształy i skomplikowane hafty barokowy — charakterystyczne elementy sukienki mody 2014!

Moda 2014: Suknie Patchwork

Stylowy trend w 2014 uznany stroje kontrastujące kawałki materiału za pomocą popularnej technologii Patchwork.

Share →