Moda wiosna-lato 2014: Buty

Moda wiosna-lato 2014: Buty

Obuwie – integralną częścią stylowego wizerunku, więc panie niecierpliwością oczekuje na szczegóły dotyczące aktualizacji do mody w następnym sezonie, aby przygotować z wyprzedzeniem. W dziedzinie modnych butów skarpety żadnych istotnych zmian – nadal aktualne wąskie i zaokrąglone kształty. Pełna siła jego wyobraźni projektantów wysyłane do obszaru pięty i kostki.

Oryginalna forma pięty – charakterystyczną cechą modne buty wiosenno-letnim sezonie 2014. Projektanci marki Celine. na przykład zaoferować obcasy kulisty, kształt prostokątny, łukowe:

Marki Nina Ricci. Christian Dior preferują eleganckie szpilki retro jak „forma kieliszki do wina”: elegancki wygląd!

Szeroki i płaski obcas „mul” było popularne w stylu rokoko pantofle damskie z XVIII wieku, a dziś jest on lepiej znany pod nazwą „na prozaicznej Sliver”. Ten typ pięcie oferuje w swojej kolekcji Damir Doma marki:

High Heel futurystyczny kształt oferuje kompleks marki Alexandra McQueena: niezwykłe spojrzenia!

Innym dobrze znanym wentylatora futuryzmowi, projektant Gareth Pugh proponuje zastosowanie piętę jako wygięte pod kątem prostym z pręta ma prostokątny przekrój poprzeczny:

Klasyczne szpilki nie przeszły niezauważone – wiele z nich w kolekcjach projektantów mody, którzy wzięli na kreatywną estetykę Credo i kobiecość. Na przykład takie modele mają obcas buty przez Ellie Saab i Jason Wu:

Grube obcasy pozostał także w trendach mody sezon wiosna-lato 2014. W marki obuwniczej Lanvin i Miu Miu są zaproszone do dekoracji swoje kamienie inkrustowane:

Wygodne, wydłużają nogi i kliny platformy nie będą opuścić nowy sezon moda: dlaczego, kiedy kobiety je kochają? C oferuje wiele modeli butów zawsze można wybrać opcję, która będzie odpowiadać smaku i stylu.

W modzie – wysokich, średnich i niskich obcasach, szczerze cieszy: kobiety mogą w końcu znaleźć modne buty, aby spełnić Twoje wymagania! Nie jest tajemnicą, że wysokie obcasy nie są odpowiednie do przystanku zdrowia i trzeba szukać modne i stylowe jest w ogóle.

W konstruktywnego rozwiązania modne buty wiosna-lato 2014 jest akcentowane powierzchnię kostki, w którym mieści paski, bransoletki lub pasy. Nawet w buty z „łódki”, nie wymagają żadnego przywiązania do stóp, ozdobnym pasem używany jako bransoletkę, na przykład w modelach od Ellie Saab:

Oto modele modnego obuwia z naciskiem na kostki Jason Wu marek. Lanvin. Christian Dior:

Modelka na buty z paskiem, który przechodzi pomiędzy pierwszym i drugim palcu, jak Kenzo i wyrzeźbionej. i projektowanie pasek, który obejmuje pierwszy palec Trądzik:

Niezwykle popularne buty będą męskiej typu, które proponuje się nie tylko spodnie, oczywiście, ale także spódnice. To jest, w zasadzie, buty i buty z ich wampira konfiguracji. Jako przykład – modelu, Barbary Bui Irfe. Yohji Yamamoto:

Obecny wystrój jest modne buty klamra gigantycznych rozmiarów, jak w modelach marki Givenchy. Rochas. Jason Wu et al.

W kolorystyce z wiodących obuwia mody jasnych kolorach – biały, flesh, beżowy, srebrny, szary kolor mlecznobiałe i inne.

Te jasne kolory takie jak czerwony, niebieski, seledyn, żółty – nie jest wyjątkiem.

W modzie – Obuwie z cholewkami z materiałów, ozdobione grafikami paski, groszek, komórki z symulowanych wzorów zebry, pantery i inne.

Buty sezon wiosna-lato 2014 nie zawiedzie fashionistas: zróżnicowana w konstrukcji, kształt i wysokość obcasa – jest wiele do wyboru!

W artykule wykorzystane zdjęcia z miejsc vogue.ru, izuminki.com

Share →