Model szyfonowe bluzki

Model szyfonowe bluzki

1.05.2013

Wiosną 2013 roku, nie ma mody nie może być skłonny do jasny, przestronny i niezwykle kobiecą szyfon bluzka. W modzie legendarnej Coco Chanel wprowadzone i od tego czasu, bluzki szyfon wzbudzić w sercach mężczyzn i kobiet, aby prawdziwą damę. Różnorodność stylów i kolorów, można po prostu jechać jesteś szalony, ale to, co będzie modne modele szyfonowa bluzki sezon wiosna-lato 2013?

www.collettobianco.com/128/.

Jednakże, jeśli jesteś dziewczyną, której zawód nie jest połączony z urzędem i ścisłego dress code, po prostu nie może obyć się bez bardzo kobiece i stylowe bluzki wykonane z cienkiego szyfonu. Style mogą być różne, począwszy od modeli z obszernych rękawach, które pomogą ukryć zbyt wąskie ramiona, kończąc z romantycznymi plisami i falbanami.

Na wiosnę 2013 roku będą najbardziej odpowiednie model plisowanej tkaniny i cienki pasek z rękawami trzy czwarte. Ta długość rękawy dają specjalne glamour i pasek lub pas podkreślają smukłą talię. Szyfonowa bluzka klasyczny model jest uważana za model z łuku, wiązane na piersi lub pod kołnierz.

Ta koszulka będzie każdy obraz bardziej romantyczny i seksualnego powściągliwy.

U szczytu popularności bluzce z dekoltem tłoczenie na klatce piersiowej lub pleców, z hojnym serwety i bujnych plisami. Połączenie tego bluzkę z najbardziej odpowiednie zwężający spodnie oraz skinny jeans.

Wśród popularnych kolorach można odróżnić białe, które odświeżają i podkreśliła opaleniznę i naturalne odcienie, takie jak szampan, beżowym lub czarnym i białym połączeniu. Równie popularne szyfonowe bluzki z nadrukami. Dla konserwatywnych dama groch lub mały kwiat, ale odważne i nieskrępowaną dziewczyny lamparta druku, jak i pionowy pasek.

W sezonie wiosna-lato 2013 szyfonu lub jedwabiu bluzka to nie tylko modne, ale także podstawowe rzeczy w szatni. Umiejętne łączenie samego bluzkę można nosić jako spotkanie biznesowe lub romantyczną kolację. Tworzenie śmiałe obrazy, eksperyment i być modne!

( 1 głosów, średnia ocena: 5.00 5)

Share →