Modelowanie balonów lub skręcania - jest zapewnienie specjalnej ...

Modelowanie balonów lub skręcania – jest zapewnienie specjalnego balonu kształt, najczęściej kształty zwierząt. Ludzie, którzy tworzą zwierzęta i inne postacie kulki są nazywane Twister. Twistery często pracują jako błaznów, wdrożyć szeroką gamę zajęć rekreacyjnych w kluby, restauracje, itp

Istnieją dwa podstawowe style modelowania – Modelowanie monosyllabic i Modelowanie wielosylabowy. B Modelowanie monosyllabic. tworzenia dane z tylko jedną piłkę, podczas gdy Modelowanie wielosylabowy rysunek z kilku kulek. Każdy styl ma swoją wrodzoną zestaw umiejętności, więc niektóre z profesjonalnych twistery osiągnąć wysoki poziom umiejętności tylko w pewnym stylu modelowania.

Zgodnie z wymaganiami, mogą łatwo przejść z jednego stylu do drugiego, lub może nawet skorzystać z nowych metod. Techniki modelowania w procesie rozwoju zaczęła obejmować coraz więcej metod, które wymagają więcej wiedzy i umiejętności.

Niektóre twistery nadmuchać balony własne światło, i przez wiele lat był standard i niezbędną częścią ustawy. Ale teraz wiele osób korzysta z różnego rodzaju pompy – może to być pompy ręczne, pompy elektryczne, lub cylindry z sprężonego powietrza lub specjalnego gazu. Twistery nie zawyżać swoje balony z helem, ponieważ nadal nie będzie latać jak normalnych kul.

Piłki do symulacji ciężkich konwencjonalnych balony i dane są zbyt ciężkie, by je unieść może hel w powietrzu. Dla twistery modelowania niezbędne są dwie rzeczy:

Po pierwsze – to jest rzeczywiście piłka sami. Musisz mieć wystarczająco szeroki zakres kulki o różnych kolorach. Jak balonów do modelowania różnych rozmiarach. Wielkość kuli jest wskazany na rysunku. Na przykład, najbardziej popularne modelowania wielkość ziarna jest oznaczone „260” – oznacza to, że gdy jest w pełni napełnionym ma grubość około 2 cm i 60 cm (długość 2h60). Odpowiednio, kule „160” będzie 1 cal grubości i 60 cm długości.

Ale oprócz tych dwóch najpopularniejszych rozmiarach, są inne kule o różnych kształtach i rozmiarach. Najpopularniejszą marką wśród profesjonalnych Twisters – Qualatex produkowany przez Pioneer Balloon Company, ale jest wiele innych marek. Obecnie istnieje wiele piłek do symulacji różnych rozmiarach, kolorach i form.Vtoroe – Musisz coś zawyżać te balony.

Aby to zrobić, należy użyć różnych sprężarek pomp ręcznych, elektrycznych lub napompowane balony ustach. Ale pompowania balonu usta – to jest bardzo trudne i może być niebezpieczne. Jednak w celu wyszkolonych i utalentowanych twistery może finagle kilka kulek na raz, a niektóre mogą nawet napompowania 160-ta kulki, które są o wiele trudniejsze do napompować usta niż standardowy 260-gie.

Pompy i sprężarki zostały dopiero niedawno przyjęte przez twistery społeczeństwa. Piętnaście lat temu, większość twistery napompowane piłki usta, a zastosowanie pomp uznano za przejaw profesjonalizmu. Dziś większość twisters pomocą różnych środków mechanicznych do pompowania kulki. Aby to zrobić, są różne przyczyny:

Większość Twisters fizycznie niemożliwe, aby nadmuchać setki usta piłek przez długi okres.

Istnieje pewne ryzyko szkody dla ich zdrowia. Wysokie ciśnienie w tornado może Dizzy, czy nawet omdlenia. Burst balon może uszkodzić wzrok.

W rzadkich przypadkach, wysokie ciśnienie krwi może uszkodzić uszy, mięśnie wokół oczu i gardła.

Istnieją również problemy higieny: wielu rodziców nie są wygodne podając swoje dziecko, które odwiedził w ustach tornado. Jak dobrze, niektórzy uważają, że przy bardzo zawyżone wybuchy balonem, mikroby Twister rozprzestrzeniać dalej i szybciej.

Wreszcie, twistery nie chcą służyć zły przykład dla dzieci, umieszczenie balonu w ustach.

Dodatkowe informacje

Share →