Modelowanie zimnej porcelany

Modelowanie zimnej porcelany

Pojęcie „do domu” rzemiosła długo rozszerzył swoje granice. Teraz to określenie ma nie tylko znane naszych babć, szycia, wiązania i wyszywania, ale także nowoczesnych produktów z różnych materiałów.

Teraz robótki nazywa Scrapbooking, produkcji mydła i świec, Bukiety z cukierków, itp W ogóle, wszystko piękno, które mogą być tworzone w domu i własnymi rękami.

Aktywnie rekrutacji fanów i sprzętu modelowanie „zimnej porcelany”. Mieszaninę łatwo wytworzony przy siebie z prostych składników: sodę, wodę, olej roślinny i skrobia kukurydziana. Jednakże, istnieją przepisy o różnej kompozycji.

Ale główną zaletą „zimno porcelany” nietoksyczności pozostaje taka sama, więc jest przygotowane na bazie produktów naturalnych. Tak, to może rozwinąć się nawet hobby z dziećmi.

Lepim zimnej porcelany

Ale jak w każdej twórczej działalności, w tym technologii i niuanse trzeba wiedzieć i wziąć pod uwagę, w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Użyj miskę, z której, w razie potrzeby, nie będzie przykro wyjeżdżać. Spróbuj go przemyć natychmiast po wymieszaniu, aż uschło. W przeciwnym razie przygotowujemy moc wszystkich praniu.

Przed rozpoczęciem modelowania uczta ręki balsam do mieszania uporczywie nie przykleiła się do dłoni.

Plama „cold porcelany” może być w procesie wytwarzania barwników spożywczych. Albo zastosować olej lub akryl już gotowego wyrobu.

Możesz zastąpić skrobię kukurydzianą do ziemniaków. Ale można wytwarzać przez to, że materiał jest mniej lepki a brudzą szary wygląd.

Jeśli istnieją pęknięcia w gotowym produkcie, spróbuj następnym razem dodać trochę więcej oleju lub glicerynę. I wziąć pod uwagę grubość produktu.

„Zimna porcelana”, przygotowany na podstawie sody oczyszczonej, idealny do modelowania cienkich produktów, które nie przekraczają 0,5 cm – płatki, kwiaty, itp Dla bardziej gęstych i grubych artykułów lepiej jest użyć kleju na bazie mieszaniny, to daje bardziej elastycznego materiału.

Pozostaje niewykorzystana mieszaninę można przechowywać w lodówce do czasu następnego impulsu twórczego.

Wyroby z porcelany na zimno

Na „zimnej porcelany”, aby zabawki, ozdoby do włosów, kompozycji kwiatowych.

Share →