Modne buty 2014 Nowy Rok - zdjęcia pięknych butów

Modne buty 2014 Nowe zdjęcia pięknych butów

Każda kobieta chce wyglądać pięknie na obchody Nowego Roku eleganckie, modne i są szczególnie piękne. Oprócz inteligentnych butów damskich są modne w nowym roku.

Buty na nowy rok 2014, rok drewnianego konia, najbardziej odpowiednie niebieskie lub zielone, najlepiej w jasnych kolorach. Sukces używać również buty czarne i beżowe – najważniejsze, aby sukienka wygląda harmonijnie razem z wybranymi buty.

Wybór modeli jest bardzo duża, wybrać do gustu, tak długo, jak pięta nie przynoszą dyskomfort i nie zepsuło to piękny urlop. Po tym wszystkim, dużo tańca i dobrej zabawy!

Modele butów na Nowy Rok: stylów, kolorów i pięty

Możesz wybrać Laufer – to buty, które były bardzo modne 40 lat temu. Różniły się one mało stabilny obcas i poczucie komfortu podczas długich godzin chodzenia. Ta opcja jest odpowiednia dla kobiet w każdym wieku.

Piękne buty na Nowy Rok może zostać wybrany na wysokiej platformie z obcasem. W ten sposób swój wizerunek kobiecości. Kolor może być najbardziej zróżnicowanym – srebrny, złoty, z pięknym uroczystej dekoracji, szczególnie nadaje się do wypoczynku Nowego Roku.

Pomimo wysokiej platformy, takie modele wyglądają bardzo piękne i eleganckie, a jednocześnie są one bardzo dokładnie patrzeć na nogi kobiet.

Stadnina – to pięta na bieżąco przez cały czas, seksowny strój kobiet nadaje. Teraz buty sztylet z trendu z spiczastym palca. Buty Platformy, można wybrać się do szpilki.

Bardzo uroczysty wygląd, że buty koronkowe falbany przetwarzany. Dają jasne i przestronne całego obrazu.

Buty Decor

Wybierając świąteczne buty powinny zwrócić uwagę na buty z cekinami indywidualnych dekoracyjnych lub kulki. Dekoracja ta może być tylko pięty i przedniej części stopy buty. W pewnych przykładach wykonania buta mogą być ozdobione elementów dekoracyjnych na taśmie lub na bocznej stronie zewnętrznej buta.

Metalizowane nosy i obcasy buty dodać dyscypliny i elegancji.

Nic nie powinno przyciemnić ulubione święto, więc strój musi być nie tylko efektowne, ale także wygodne! Buty na nowy rok 2014 jeszcze lepiej! Powinno być bez zarzutu, w przeciwnym razie psuć nastroju niewygodnych butach czy klocki zbyt wysokich obcasach.

Share →