Modne buty jesień 2014

Modne buty jesień 2014

Jesienne buty zachwyca widokiem. Projektanci usunięte wszelkie granice, mieszanie klasyczne oraz nowoczesne pomysły.

W naszym życiu, nie może obejść się bez kilku rzeczy, w tym butów. Jest mało prawdopodobne, że ktoś chciałby chodzić boso w błocie jesienią, więc projektanci nie przestają tworzyć nowe kolekcje, które mogą chronić stopy przed zimnem i dają obraz stylu.

Domy mody usunąć wszystkie granice w nadchodzącym sezonie, dając swobodę wyobraźni. Tkają razem różne kształty, kolory, materiały i wystrój.

Buty Moda

Buty – podstawą garderoby jesienią. Klasyczne lub szokujące – wszystkie modele dostępne. Buty można gorochku lub obcasy, skóry lub zamszu, kolor lub powściągliwy, z sznurowania i klamry, lub w stylu minimalistycznym.

Wiele buty ozdobione kolcami, kawałki futra, hafty, koronki i inne.

Rzeczywiste różne buty. Szczególnie popularne są produkty z elementami etnicznymi. Elementy złączne, nity, koronki i pasy wystąpić. Buty nie mogą być całe, wycięcia i jego matka na palców, pięty lub z boku.

Podeszwa jest tam dla każdego smaku. Obcasy podjąć najbardziej dziwaczny kształt i wykonane z nietypowych materiałów:

Stopnie są na górze sposób Olympus. Mogą one być wolne, składający akordeonie, lub wąskie, przypominające pończochy. Szczególnie popularne produkty ze skóry i zamszu patentowego. Buty z grubego materiału świetnie wygląda z małym obcasie i męskich elementów: masywne klamry i blach. Kształt jest reprezentowana w całej jego różnorodności.

Wielu ludzi jak do modelu z klapy.

Ugg boots – niezaspokojone trendu. Wygodne i wszechstronne buty z owczej skóry jest szczególnie doceniane w zimnej pogody. Kolekcje obfitują w różnych odcieniach. Są to nie tylko produkty, ale także zwykłe ozdobiona aplikacją, drukowania, futra, frędzlami i cekinami.

W 2014 roku, korzystny jest wysoki modelu.

Buty męskie są niezwykle udane. Podobnie sukcesem cieszył buty wojskowe. Modele szorstkie znaleźć w zwykłej formie, a w bardziej kobiecej wersji. Jest to szczególnie widoczne w domu, jesienno-zimowej kolekcji Alexander McQueen.

Masywna podeszwa i szeroki kształt mieszane z delikatnym haftem, koronką i satynowymi sznurówki.

Trzeba też wspomnieć o przejrzystych buty. Nie boją się chodzić w deszczu ze względu na ich podobieństwo do kaloszy. Oryginalne wykonanie i przezroczysty materiał rozweselić innych i rozcieńczyć ponurą rutynę.

Ogromne podeszwa – jeden z trendów. Występuje w różnych modelach. Część buta polega na prostym zwięzły sposób, a z drugiej – od opalizującego warstwach.

Całościowe podeszwa wykonana jest w postaci platformy lub pięty.

Najnowsze trampki. Mają one stać się nie do poznania i stał nietypowy kształt. Modele klasyczne przeniesiony, zastąpiony przez jasnych produktów z wkładek tekstylnych. Stylowe przypadki występują w butikach Chanel. Niektóre przypominają wizualnie trampki znane wielu butów przeznaczonych do snowboardu.

Projektanci od Stelli McCartney, a wręcz przeciwnie, wolą klasyczne modele jesieni. Różnica polega na dużą płaską podeszwą, składający się z dwóch warstw. Couturier również chętni do korzystania z tkaniny buklirovannaya, metalowe płytki, jasne kolory, części z tworzyw sztucznych i wysokie szczyty.

Formularz modne

Oprócz wysokości szybu i pięty i palców tam. To może być cokolwiek. Ściętego ostre przypomina o przeszłości, i natychmiast zaskoczony nowością.

Wraz z nim łączy wysokie obcasy lub mały gorochku.

Na wysokości mody kwadratowy nos. Zauważalne element wymaga dodatkowych kontrasty kolorów i stylu. Platforma lub gruby obcas podkreślają kształt.

Okrągły nos jest uważany za klasyczny i wygląda świetnie w każdym modelu. Jej kształt może się nieznacznie różnić.

Otwórz toe stanie zaskoczyć w jesiennym chłodem, ale kaprysy mody. Małe wycięcie wygląda kusząco i bardzo stylowy.

Rzeczywiste dane

Biżuteria i materiały są szokujące w swej różnorodności. Projektanci bezpiecznie korzystać z zamszu, jasny satynowy, metaliczny materiał, ścięty futro, egzotyczne skóry. W wielu modelach istnieją znaczne grafiki, takie jak lampart lub kwiatów.

Wraz z kapryśny i klasyczne obcasy przedstawić szeroką formę. Wzrost nie ma znaczenia, główną cechę – odporność. Oprócz popularnych elementów wystroju: paski, klamry i haftu, nie ma innego leczenia. Dokręcanie, szpilki, zamki błyskawiczne, rzepy, akcesoria – wszystko jest dostępne.

Błyszczące metalowe pierścienie często są nie tylko stylowe cięcia pod sznurowadłami, ale spektakularne wystrój.

Nowoczesna forma nie jest skłonny do wszelkich tabu, więc kręcone i proste obcasy wystąpić. Rejestracja zewnętrzny nie powinien powtórzyć ogólny kolor i być wykonane z tego samego materiału. Niektóre buty, w przeciwieństwie do tego, oparte są na kontrast i nieoczekiwanych rozwiązań.

Share →