Modne dżinsy jesień zima 2014 2015

Modne dżinsy jesień zima 2014 2015

Odzież dżinsowa rzadziej pojawia się na wybiegach mody, ale to nie znaczy, że dżinsy z mody. Przeciwnie, z sensacyjnych i bardzo modnych elementów garderoby, że przyzwyczaili się, a nawet klasyczne rzeczy.

Jednak taka zmiana statusu spodnie jeansowe, nie oznacza, że ​​wszystkie modele dżinsów równie modne i stylowe. Na przykład, w tym sezonie stały się bardzo popularne dżinsy z „Varenkov”, ale modele z haftem lub aplikacja nie ma.

Chudy

Szczególnie popularny w jesień zima 2014 2015 są klasyczne niebieskie dżinsy, chude, która po prostu świetnie wyglądają na szczupła dziewczyna.

Jednakże, z wyjątkiem niebieskiej chude, dziewczyny interesują się modą, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na następujące modele:

  • skinny kolory przytłumione (czarny, szary, niebieski);
  • skinny jeans metalizowany;

  • skinny jeans z nadrukami (motywy szczególnie popularne floralnye i abstrakcyjne wzory „).

Szerokie dżinsy

Wielu projektantów odzieży i akcesoriów dla kobiet, czerpią inspirację z wyłącznie męskich rzeczy i, w rezultacie, w tym sezonie, na wybiegach mody były szyte na miarę garnitury i torebki przypominające dyplomatów. Nie oszczędził trend mody i mody denim: dżinsy analizy trendów szerokie proste cięcie, przypominające ludzi.

Jednak jest to mniej popularne i szerokie dżinsy z prostego cięcia, które wyglądają bardziej kobieco i zdecydowanie lubią dużą liczbę dziewcząt.

Kopiowane dżinsy

Innym modnym rozwiązaniem – przycięte dżinsy, które kończą się 5-10 cm nad kostkę.

Takich jak skórki, nie musi to być klasyczne niebieskie lub niebieskie kolory są dość możliwe przycięte dżinsy jasne kolory z kontrastowym nadrukiem.

Przy okazji, kolejny trend w modzie – mały zamek na dole dżinsy wizualnie sprawia, że ​​szczuplejsze nogi.

Jasne dżinsy

Bardzo popularne w tym sezonie, po prostu cieszyć się jasne dżinsy, wśród których są niekwestionowanym liderom spodnie z nadrukami i wykonane z lekkiego dżinsu.

Spodnie z kwiatowymi nadrukami doskonale uzupełniają delikatne i romantyczne zdjęcie: mogą one być połączone z prostym T-shirt i trampki i eleganckie buty i kurtkę.

Dość popularne wśród mody, nie jest również w kolorze mięty jeansy, które mogą być klasyczne jak i obcinane cięcia.

Zadrapania Moda

Kolejny trend w modzie – połączenie zarysowaniami z „Varenkov”. Wynik jest absolutnie urocze jeansy, że ich wygląd przywołują wspomnienia z chmury światła białego – prawda, bardzo romantyczny obraz?

Denim Jeans w gwiazdach

Rachel Bilson łączy jego strój kilka trendów w modzie w tym sezonie: jego szerokie dżinsy są tak stylowe męskie cięcia, istnieje tylko kilka krótszy. Ponadto, należy zauważyć, że umiejętności i wyczucie stylu, która wstąpiła w pojedynczych lekkich sandałów obrazu, elegancki sweter z kompleksem i wąskich, tak prostych dżinsach.

Ale Kate Middleton zdecydowaliśmy się na skrócenie-skinny jeans wykonane w głębokim błękitnym odcieniu. Te dżinsy – prawdziwe klasyki, ponieważ mogą one być połączone z płaszczem biznesu lub bluzki.

Olivia Palermo, z drugiej strony, wolą klasyczne, jasne dżinsy z motywem floralnye, które wyglądają świetnie w parze z prostą, białą koszulkę i magicznego płaszcza pomarańczowego z kontrastowym wykończeniem rękawów.

Niemniej jednak, że był widziany w skróconych dżinsy z abstrakcyjnych grafik, które stały się jasne akcent w jej codziennych ubrań.

Share →