Modne fryzury dla okrągłej twarzy - przekształcić wady ...

Modne fryzury dla okrągłej twarzy – przekształcić wady w zalety

25.11.2010

Wiele kobiet jest szczęśliwym posiadaczem okrągłej twarzy – i, jak pokazuje przykład wielu gwiazd Hollywood, to nie znaczy, że są one pełne. Sekret piękna okrągła twarz – odpowiednio dobrana fryzura.

Jak określić swój kształt twarzy?

Przed rozpoczęciem stylowy wybór fryzury dla okrągłej twarzy kształt, trzeba dokładnie określić kształt twarzy. Aby rozpocząć, należy mierzyć osobę na kilku frontach: na linii szczęki w ich najszerszym miejscu, odległość pomiędzy górnym punktem policzków, odległość między najbardziej oddalonymi punktami na czole w najszerszej części – gdzieś pomiędzy brwiami a linią włosów.

Długość osoby należy mierzyć od środka czoła w najszerszej części do dolnej części podbródka (pamiętaj, że jesteś pomiaru osobę, a nie głowy, a pomiar ten jest zazwyczaj obejmuje obszar twarzy).

Są inne sposoby na ustalenie kształtu twarzy – zwrócić się do konturów twarzy w lustrze zwykłą szminkę. Niezależnie od metody, należy pamiętać, że okrągłe twarze nie są absolutnie sprawa, a twoja twarz może okazać się nie tyle okrągłe owalu. Jednak, bez względu na formę, cel jest wciąż ten sam – aby wybrać najbardziej odpowiednią fryzurę.

Pomiar okrągła twarz kształt

Jeśli masz okrągłą twarz, wzdłuż i wszerz od będzie to samo. Oczywiście, parametry długości i szerokości są nieco inaczej, jednak, jak również możliwe same.

Ponadto właściciele zwykle okrągłe twarze widać pewną pełnię w policzkach. Z reguły właściciele okrągłej twarzy – szerokiej linii włosów, łagodne brodzie i szyi zwykle wydaje krótki.

Najczęstsze formy uważa się:

 • Owalna twarz – długość twarzy o połowę szerokości.
 • Długa twarz – długość twarzy znacznie większej niż szerokość.
 • Twarz w kształcie serca – w wąskiej szczęki, szerokie czoło i kości policzkowe.
 • Plac twarzy – czoło, szczęki i kości policzkowych szerokości niemal identyczne.
 • Twarz w kształcie diamentu – szerokie policzki, wąskie czoło i wąską szczękę.

Fryzury dla okrągłej twarzy

Idealne fryzury dla okrągłej twarzy kształcie nie istnieje, ponieważ wybór fryzury są zbyt wiele czynników należy wziąć pod uwagę: na przykład, długość, tekstury i masy włosów, wieku czy stylu życia są równie ważne przy wyborze fryzury.

Chociaż istnieją pewne podstawowe zasady doboru fryzury dla okrągłej twarzy, najlepszym rozwiązaniem – znaleźć styl, który zaspokoi indywidualne potrzeby i preferencje.

Dla właścicieli okrągłą twarz styliści zaleca się zwykle kilka opcji:

 • Walić w kilku warstwach, zamiast klasycznych prostych grzywką.
 • Krótkie fryzury, które nadają objętość włosów.
 • Strzyżenie, dodać długość.
 • Stylizacja włosów blisko twarzy.
 • Loki wokół korony – ale nigdy w pobliżu policzków – do wysokości fryzurę.
 • Fryzury na długie włosy Piękne długie włosy: glamour Hollywood dla każdego mody z hukiem, ukończył warstw nici wizualnie sprawiają twarzy bardziej wydłużony i szyi – dłużej.

Jak ukryć tydzień reszty z pomocą włosów

 • Jeśli masz podwójny podbródek, zatrzymać się na fryzurę, która będzie zwrócić uwagę na górnej części twarzy. Najlepszym rozwiązaniem byłoby bob z krótkim przodem i długie pasma zamków na karku.
 • Jeśli masz krótką szyję, krótkie fryzury oceniana wizualnie dokonać szyi dłużej. Ten sam efekt i zapewni długie, zaczesane się włosy.

  Wizualnie dokonać twarz wygląda cieńsze pomocy prawidłowo umieszczone akcenty – na przykład nici lżejsze niż odcieni baza włosów.

 • Fryzury długie włosy włosów: struktury, w szczególności wzrost i rozwój wyglądają tak stylowy jak fryzury dla krótkich włosów lub włosy średniej długości, jeśli dać osobie bardziej owalny kształt przez przednie nici ramek twarz. Nie bój się eksperymentować z długimi włosami – zdobywca okrągłej twarzy jest odpowiedni dla prawie każdego.
 • Wybór fryzury, za fakturę włosów.

  Na przykład właściciele gęstych i grubych włosów fryzury odpowiednio mało niedbały, dają wrażenie naturalności. Właściciele kręcone włosy mogą doświadczyć loki włosy dodać objętości w koronie. Oddzielne kręcone zamki po bokach zminimalizować pełnię twarzy.

Przerwa zasady

Niektóre gwiazdy Hollywood z powodzeniem pozwolić sobie na naruszają ogólnie przyjęte zasady, na przykład: Camryn Menheym, gwiazda serialu „Ghost Whisperer” powinien swój własny styl i nie dbają o okrągłej twarzy kształt. Były członek grupy Spice Girls Emma Bunton, kolejny właściciel okrągłej twarzy, fryzury często zdecyduje, że styliści nie polecam tego kształtu twarzy – a jednak, co Bunton wyglądają więcej niż stylowy.

Jednym z najprostszych sposobów, aby wybrać najlepszą fryzurę dla konkretnego kształtu twarzy – poszukiwanie przykładów w czasopismach o modzie i urodzie. Szczególnie lubią fryzury może wykazać stylisty, który następnie wdrożyć odpowiedni styl życia.

Ciesz własny styl

Wybór fryzury dla okrągłej twarzy, trzeba pamiętać, że najważniejsze – jest wybór takiej fryzury, że spodoba się Państwu osobiście. Nie ma sensu, aby wybrać „idealnego cięcia”, dla których trudno jest opiekować, która wygląda nienaturalnie lub po prostu nie lubisz.

Być może jednym z najważniejszych trendów w branży kosmetycznej – indywidualności: jeśli chcesz fryzurę, która nie pasuje do standardowych pojęć stylu dla okrągłej twarzy, śmiało eksperymentować z włosami – lub zmienić włosy tak, że dobrze łączy się z największą kształtu twarzy. Jeśli chcesz, aby Twoje włosy – bez względu na to, czy jest to zasady, czy nie – będziesz wyglądać piękniej tylko dlatego, że są zadowoleni z siebie.

Share →