Modne płaszcze damskie wiosna 2014

Modne płaszcze damskie wiosna 2014

Każdy nowy sezon to szczegół garderoby damskiej zmienia kolor, akcenty i szczegóły, ale pozostaje niekwestionowanym elegancka i kobieca sylwetka. Przygotowania do sezonu wiosennego i wybierz modne płaszcze, płaszcze i redingotes.

Kolory:

Głównym trendem tego sezonu jest białe – jest modna kolorystyka na płaszcze wiosenne. Być może ten kolor nie jest najbardziej praktyczne, ale to jest bardzo zwięzły i wszechstronny. Bez niego niemożliwe jest klasycznym czarno-białym trybie monochromatycznym, który jest podstawą każdej garderoby.

Modny w tym sezonie metaliczny istotne nie tylko w makijażu, ale także w codziennym ubraniu. Z metalizowanej tkaniny uszyć nowoczesne płaszcze futurystyczne kolory. Nie bój się, że będziesz wyglądać zbyt ekstrawaganckie – dzięki klasycznego krawiectwa płaszcz wygląda bardzo elegancko i ekologicznie.

Modele peleryny:

Moda dla aktywnego stylu życia znajduje odzwierciedlenie w codziennej garderoby. Dziesiątki projektantów szansą na styl odzieży outdoorowej: Vera Helmut Lang Wong, Victoria Beckham, i inne.

Inny styl, że trzeci sezon z rzędu nie daje się jej pozycję. Parki, trencze, kurtki skórzane wykonane w tym stylu, nie pozostawi obojętnym żadnego fashionistkę. Rzeczywisty kolor tego stylu: cegła, oliwy, musztarda, szafir, czekoladowy.

Kurtki i płaszcze na wiosnę 2014

Jasny druk, asymetryczne cięcia i kontrastowe wykończenia – to główne cechy idealnego wiosennego płaszcza. Jednak klasyczne beżowy wykop nie zapomnieli. Jego cechy charakterystyczne – naszywane kieszenie, epolety, dwa rzędy guzików i długość nieco poniżej kolana.

Względna długość jest dyskusyjna. Niektórzy projektanci zdecydowali się skrócić zwykły modelu, co czyni go do połowy uda.

Długie sukienki i spódnice nie jest biegunka, ale jest idealny dla garnitur. Materiał Skóra jest bardzo popularny w tym roku. Z jej sew trencze, długie płaszcze i kurtki obszerne.

To oburzenie dokonał płaszcze skórzane z perforacją przez „gęsiej stopy”. Ten płaszcz będzie dobrze wyglądać z koktajl lub strój wieczorowy.

Również skóra z innymi materiałami. Najczęściej od niej przyszyć rękawy, kołnierze i pasy. Dodatkowo do różnych materiałów stosowanych także powodować kolorbloka np beżu i czarny, czarny i czerwony, itd. Niektóre D projektanci spełniają warstwy przezroczystego tworzywa sztucznego lub tkanki lateksowej.

Materiał ten daje obraz trochę futuryzmu i jasności.

Drukuje

Zwierzęce druku – Hit tego sezonu. Zebra, python, wąż lub lampart – każda z tych rysunków dekoracji wiosna płaszcz. Projektanci oferują połączyć ten druk w stonowanych odcieniach khaki i ciemnego brązu.

Na tle teksturowanej druku będzie wyglądać imponująco, ale w tym samym czasie szlachetny.

Dokładne przeciwieństwo gorące safari – kwiatowy print .  Duże pąki zdobią romantyczne płaszcze pastelowe kolory: blady róż, turkus, niebo niebieskie. Pod tym płaszczykiem lepiej nosić sukienkę lub spódnicę z dzianiny na podłogę.

Angielski komórka jest również jednym z głównych wydruków tej wiosny. Taka komórka jest bardzo uniwersalny – pasuje i garnitur, i strój wieczorowy.

Płaszcze dla dzieci wiosna 2014

W modzie dziecięcej jest stabilny i bez żadnych zmian. Klasyczny beżowy trencz jest liderem wśród innych modeli ubrań dla dzieci. Są to, między innymi interesujące i przejrzyste płaszcze przeciwdeszczowe kolorach kwasu. Jeśli zdecydujesz się na zakup modelu dla potomstwa, należy zwrócić szczególną uwagę na szwy i jakości materiału.

Przecież takie rzeczy powinny być nie tylko stylowe, ale także jakości.

Płaszcze damskie 2014 Zdjęcie:

Share →