Modne ubrania dla dzieci 2014

Modne ubrania dla dzieci 2014

ZAKOŃCZONY pokazy mody od 2014 roku w Londynie i Florencji, i tym razem słynny warty zaskoczony. Interes publiczny rozważa nowe style, które są dumnie parady wokół modeli na wybiegu. Feerią barw i oryginalność, nieoczekiwane i niezwykłe rozwiązania stylistyczne wystroju, ale szczególną uwagę przywiązuje się do projektantów, funkcjonalności, trwałości i komfortu, jak zostały one przedstawione markę odzieży dla dzieci.

Kolekcje dla dzieci w dużym stopniu powielają dorosłych, ale są różnice. Paleta kolorów jest jaśniejsza, aw tym roku szczególnie projektanci próbowali, mieszania odcieni bardzo bezpiecznie. Żółty i zielony, turkusowy i niebieski, pomarańczowy i fioletowy – są to dzieci dress up dla dziewczyn powinien kupić ten sezon.

Młodzi panowie są o nosić wszystkie odcienie niebieskiego i szarego, mięty i błękitu. Niektórzy projektanci preferowane odcienie pastelowe, oferują różnorodne zespołu tylko jeden jasny akcesoriów – pas, kapelusz, szalik lub motyla (na garnitury).

Projektanci eksperymentowali, a wynik został dość nietypowe zespoły. Glamour w połączeniu ze sportowym, dorywczo (na co dzień) z etnicznym, a kobiecy baby doll zawiera elementy, w postaci metalowych akcesoriów. Ale liderem odzieży dziecięcej jest po prostu wygodne, na co dzień, szczególnie w rzeczy dla małych mody.

Wszystkie dzieci odzież uszyta jest z mody producent tylko przyjazne dla środowiska i naturalnych materiałów, a projektanci tutaj wyraziły jednomyślności. Korzystne jest lnu, bawełny i jedwabiu, na chłodniejsze dni – to dobrze wełny i kaszmiru. W wielu kolekcjach miga dżins, denim wszechstronną odzież – a „ponadczasowe klasyki” i dzieci jest to bardzo wygodne.

Jeansowe spodnie i spódnice oferowane w połączeniu z bluzek jedwabnych dla dziewcząt i dla chłopców lnianą koszulę. Trend sezonu – sundresses, w zasadzie, jak w kolekcji damskiej, z tą tylko różnicą, że panie oferują modele w podłodze, a młode kobiety stylów mody kolan.

Podobieństwo z dużymi zbiorów może być śledzone w wielu wydruków, roślinnych i zwierzęcych, ale dzieci są jaśniejsze, jaśniejszy, bardziej interesujące. Ten raj dla ptaków i słodkie kociaki, egzotyczne kwiaty i kolorowe ryby. Są małe i duże kropki, komórka, grafika, geometryczne wzory.

Buty bardziej zwięzłe i wystrój w kolorze skóry i – balet tekstylne mieszkania, mokasyny i trampki.

Share →