Modny kolor ubrania 2013

Modny kolor ubrania 2013

Prawdopodobnie każda fashionistka zainteresowany bardzo ważne pytanie – jakie kolory i odcienie są wszystkie wściekłość w 2013 roku. Aby poradzić sobie z palety mody są zachęcani do rozważyć modele z czołowych projektantów, ze szczególnym uwzględnieniem materiałów, koloru i faktury. Tak więc, w celu podjęcia decyzji, co rzeczy, aby dodać do swojej garderoby, należy zrozumieć, co będzie modne kolor odzież w 2013 roku.

Co do zasady, w nowym sezonie projektanci preferują ciemne kolory zimne pory roku i jasne odcienie na czas letni. Jednak w nadchodzącym sezonie, projektanci mody postanowiła zrobić wyjątek.

Modny kolor odzieży 2013-2014 lat

W najnowszych kolekcjach ze światowych wybiegów zwracał uwagę na kolory. Wiodących domów mody przewidziane do nowego sezonu dynamiczny, kolorowy, jasny i bogatej kolekcji. Przyszedł czas, kiedy moda pozwala na połączenie, na pierwszy rzut oka, nie zbliżają się do siebie rzeczy.

Na przykład, w tym samym czasie w modnej sposób uprawniony do korzystania żółty, pomarańczowy i czerwony, że zgodzi się Pan, nieco krzykliwy.

Każda z płci pięknej chcą spotkać zbliżających zimne przytulne ciepłe promienie kolorów. Spróbuj dowiedzieć się, co będzie modne kolorowe ubrania 2013. Wiodąca pozycja w sezonie ma niebieskie, w tym całej gamy odcieni.

Teraz niebieski kolor można nazwać jednym z klasycznych, oczywiście, po tradycyjnej czerni i bieli.

Nie mniej popularne w latach 2013 i ognistej czerwieni, który stał się podstawą dla jednego z nowych kolekcji z DolceGabbana. Moda guru pełni uzgodnić między sobą, że ten jasny kolor doskonale nadaje się do seksu, dziewczyny śmiertelne. Szczególnie ważne w nadchodzącym sezonie będzie połączenie kolorach czarnym i czerwonym.

Oczywiście, trudno jest wyobrazić sobie, jak te dwie kontrastujące odcienie tak dobrze uzupełniają się wzajemnie.

Na sezon jesień-zima 2013 sezon jest wybrać rzeczy odcieniach srebra i złota. Rzeczywiście, w czasach zimnej zimie czasem chce się wyróżnić z masy szarej i poczuć się jak królowa. Delikatne pastelowe odcienie będą na wysokości wiosną 2013 roku.

Jeśli ci się nie podoba widoczne kolory i jasne wydruki. nie martw się – a nowe kolekcje mody amerykańskich projektantów można znaleźć bardzo dyskretne, eleganckie i pełne wdzięku modele. Tak więc, Amerykanie wiosną przyszłego roku jest związany z odrobiną sorbet, więc prawie wszystkie rzeczy są obecne reprezentowane niebieski, ochry i beżu. Aby zapoznać się z najnowszą 2013 Narciso Rodriguez kolekcji można.

W następnym sezonie, wielu projektantów w swoich zbiorach używany kolor zielony i jego różne odcienie – kolor świerk, głębokość morza i millitari. Klasyczne stał się również zbędne – czarno-biały, jak również różne ich kombinacje, będą nadal mieć znaczenie.

Istotne elementy są brązowe, fioletowe i czerwone, i jasne barwy młodej trawy. Bardzo stylowy i przytulny wygląd kombinacji odcieni, które dają kobietom mody może tworzyć ogromną ilość kreatywnych zdjęć. Jednak, bez względu na to, jakie kolory będą modne w 2013 roku, jest jedna zasada, że ​​nie jest prawdą, fashionistka przerwa – niezgodna odzież więcej niż 3 kolory jednocześnie. W przeciwnym razie zamiast modnego wizerunku ona się tęcza.

Na zakończenie chcę dodać, że bez względu na kolor ubrania modne w 2013 roku, należy zwrócić uwagę na jakość materiałów i rzeczy.

Share →