Modny kolor włosów 2014: 35 zdjęcia!

Modny kolor włosów 2014: 35 zdjęcia!

Najbardziej piękny i modny design kolorowania, malowania i moda wydarzenia

Moda hit roku – jasne odcienie na włosach. Mogą one być w pełni pomalowane w jasnym kolorze włosów i jasne pojedyncze pasma. Ekstremalne fashionistki jak nowy trend w kolorze niebieskim, zielonym i fioletowym włosy.

Co więcej, nie jest konieczne, aby farbować włosy w takim radykalnym kolorze, wystarczy wstawić do pasm włosów lub więcej z tych spróbować perukę. który, nawiasem mówiąc, jest bardzo modne w tym roku, a nawet w chłodne dni i praktyczne.

Tak, bardziej modne kolory włosów w tym roku:

Modny barwienie w 2014 zapewnia wszystkie odcienie czerwone i żółte, i ich kombinacji.

W photo modnej kolor włosów: bordo, czerwony, różowy, kolor rdzy, kombinacji różowy i żółty.

Nie koniecznie, że cały kolor włosów całkowicie, wystarczy zbudować małą część zielonym lub niebieskim, liliowym. Jednak kolor wybrano gustu, chociaż biały, ale na pewno zauważalne i piercingu!

Brondirovanie wciąż w modzie, ale w tym roku jest uważane za bardziej modne wskazówki nie tylko jasne i kontrastu. Farba czubki włosów zupełnie nowy kolor lub zaledwie kilku pasm? Do Ciebie – w każdym będzie w trendzie!

Nie chcesz, aby całkowicie zmienić, a jedynie dodać do wyglądu modnym barze? Spróbuj namalować huk w kontrastowym kolorze lub modne grzywki zrobić splot w kilku kolorach.

Modny włosy wyplata

Tegoroczna podświetlanie za pomocą kontrastowych kolorów moda ciepłe i zimne odcienie widoczne. Do prześwietlenia nie są zmęczeni, to lepiej użyć farb, które są niestabilne zmyty w ciągu kilku dni.

Share →