Moje próby Dekolirovanie włosów w domu

Moje próby Dekolirovanie włosów w domu

Tło …

Próbowałem wszystkie odcienie światła i odcienie brązu, jeden z moich znajomych postanowił dać jej wspaniały grube i długie włosy spalania-czarny. Efektem jej bardzo dużo, a około roku błyszczące czarne włosy mojej ekstrawaganckie dziewczyny przyciąga podziwu spojrzenia z kolegami i kolegów.

Ale gusta i życzenia dziewczyn zmiennych jako powiew wiosny i mojej dziewczyny, a rok później, chciał wrócić do swojego naturalnego koloru włosów i zaczął myśleć o wszystkich możliwych opcjach wymazów. My kolega szkoły, poradził jej, aby nie uszkodzić striptizerkę salon fryzjerski, i zwracać uwagę na prostych i niedrogich receptur ludowych. Dziewczyna nie chce nas słuchać, a tego samego dnia udał się do salonu piękności, aby powierzyć swoje wspaniałe ręce włosów specjalistów.

Procedura farby do prania z salonu fryzjerskiego wpływ modne i obiecuje słowo „Dekolirovanie.” Wynik, delikatnie mówiąc, nie pod wrażeniem zakupiony nierówną włosów jasny żółty odcień, za którą natychmiast otrzymał przydomek „ple”.

Patrząc w jego oczy przygasły jego dziewczyna, byłem przerażony, aby wyobrazić sobie, w swoim miejscu. I połowa malowane włosy w kolorze czarnym, a miesiąc temu zdałem sobie sprawę, że włosy potrzebują odpoczynku. Pragnienie nie udręką farbowania włosów pchnął mnie szukać odpowiedniego środka ludowej zmyć czarną farbą z włosami. Porady z przyjaciółmi, rodziną i przyjaciółmi, będę uważnie słuchać i nagrywać.

Wybierz z listy przydatnych przepisów na ich ulubionych i proste, zacząłem działać …

Wybór padł na następujących kandydatów:

  • Maska z masy z cytryny;
  • Maska miodu;
  • Maska kefir.

Maska z masy cytryny

Farba piękno zmyć specjalnych chemicznych utleniaczy. Naturalne utleniacz można gotować w domu. Ten przepis skłoniło mnie do ciotki, która się teraz, że rok się zmienia różne odcienie.

Szybko i skutecznie zmyć farbę z czarne włosy pomógł jej cytryny puree.

To bardzo proste! Musimy tylko szlifować obrane plasterki cytryny w blenderze aż do stanu miazgi, umieścić na włosy i spłukać po 20 minutach. Kwasów owocowych, w przeciwieństwie do wymazów w salonie, działa łagodniej.

Należy jednak wspomnieć wad tej procedury: jeśli prześwietla maski na skórze wrażliwej, można zarobić podrażnienia, łupież i uszkodzić strukturę włosów. Z pewnością po masce z cytryny należy umieścić odżywcze olej, takie jak łopian jednym z najbardziej korzystne dla włosów.

Moje włosy po jednym zabiegu rozjaśniła o pół tonu. Maska była skuteczna, ale używać go stale, bałam się. Przy okazji, utleniacz do prania może służyć żadnych kwaśnych owoców i jagód.

Miód Maska

To jest ten przepis, zatrzymałem. Wieczorem, przed pójściem do łóżka, ja podgrzać miód w kąpieli wodnej, rozmieszczone na całej długości włosów, włożyć na głowę plastikowej torbie i owinięte w ręcznik.

Holding miód maska ​​całą noc. Zmywając rano słodkiego nektaru, widziałem ciemne włosy kapie woda. Jednak o wiele jaśniejszy odcień nie, ale włosy były żywe, błyszczące i miękkie, z nich przyszedł miły miodowy aromat.

Następnym razem, postanowiłem poeksperymentować z dodatkiem miodu składzie i puree jabłka i cytryny. Okazały się skuteczne i odżywcze maski do włosów i twarzy. Ale przy wyborze maski powinien być świadomy możliwych reakcji alergicznej na miodzie.

Kefir Maska

Szczerze mówiąc, ten przepis został korektę w internecie i testowane w tym samym wieczorem. Atrakcyjne Opis obiecał, że zapewniają miękkie wpływ na włosy jogurt oksydacyjny, podkreśla je w ciągłej eksploatacji przez 1-1,5 tonów, jak również właściwości czyszczące. Podobno wielu wschodnich grubej kobiety i piękne włosy, wolą umyć włosy po prostu jogurt.

Aby przygotować maskę kupiłem świeże jogurt wysoką zawartość tłuszczu, więc nie spuścić z włosami, lekko podgrzać, spowodowane na włosy i trzymał pod grzejnikiem 02:00. Jest to możliwe w takiej masce dodać kilka kropli soku z cytryny. Wylewanie z jogurtem włosów z wysokim procentem musi być bardzo starannie.

Kefir zneutralizować zapach mogłem, dodając kilka kropli olejku.

Mój wynik

Uczyniwszy wiele przydatnych (i zabawne) procedur, zdałem sobie sprawę, że całkowicie spłukać włosy z ciemniejszym odcieniu przy użyciu naturalnych produktów możliwe. I podkreślił włosy na 2 miesiące na 3/2 boiska i był bardzo zadowolony z wyniku. Ponadto, wielu zazdroszczę teraz moje grube i zdrowe włosy.

Drogie dziewczyny, żyć i dbać o włosy, chroni je przed szkodliwym wpływem środowiska, i pamiętaj, że włosy są naszą dumą. Być może w twojej porady stockowe piękna istnieją przepisy dotyczące sposobu, aby zmyć farbę z czarnymi włosami w domu? Niestety, uważam, że samo skuteczne, jak zmywacz salonie, to nie było możliwe …

Share →