Mokro kaszel leczenie mokrej (mokre), kaszel u dzieci

Mokro kaszel leczenie mokrej (mokre), kaszel u dzieci

Wilgotne lub mokre lekarze kaszel zadzwonić wydajne, ponieważ jest w tego typu ruchów oskrzeli kaszel śluzu. Oznacza to, że dziecko jest czyszczone i występuje niezależnie od jego odzyskania, ale wciąż potrzebuje pomocy, aby poradzić sobie z chorobą.

Mokry kaszel towarzyszy takich zakażeń, które występują w górnych dróg oddechowych z SARS lub ARI. Kaszel i katar występuje (nawet uczulenie). Jest to spowodowane reakcją krtani w kapanie szlamie nosa.

Plwociny jest w korpusie zapalenie oskrzeli i płuc. Wszystkie te choroby są skomplikowane i muszą być odpowiednio traktowane jako mokry kaszel jest objawem nich.

Jednakże każde kaszel wskazuje na obecność choroby. Dziecko w ciągu dnia może kaszleć, więc uwalnia od kurzu i mikro-cząsteczek, które wchodzą po inhalacji do krtani. Najczęstszym kaszel grudnia Laski z nie dostał tam mleko, smark i slezok.

Ząbkowanie wyróżnia się wiele ślinie, co powoduje również dzieci mokro kaszel.

Objawy, które powinny powodować obawy rodziców są:

  • powstał nagle mokry kaszel i ciągłe;
  • duszność;
  • gorączka (do 38 stopni i powyżej) nie zmniejsza się w ciągu dnia;
  • odmowa dziecka od jedzenia;
  • ból w klatce piersiowej;
  • świszczący kaszel, które można usłyszeć na odległość;
  • Obecność krwi podczas kaszlu;
  • zielony śluz;
  • kaszel, że opracowane w SARS i nie przechodzi więcej niż trzy tygodnie;
  • mokry kaszel bardzo długo utrzymuje się przez kilka tygodni lub nawet miesięcy.

Leczenie kaszlu mokro

Mimo faktu, że o wiele lepiej zwilżają suchy kaszel, powinno być traktowane. Konieczne, aby ułatwić odkrztuszanie, zwłaszcza małe dzieci, ponieważ bardzo lepkich śluzu, utrudniając odkrztuszanie. Jeśli śluzu w organizmie przez dłuższy czas, to może stać się siedliskiem rozwoju i odzysku bakterii jest opóźnione przez długi czas, wraz powikłań.

Dlatego też, gdy mokre wykrztuśne kaszel przewidziane dla dzieci, środki mukolityczne i kombinacji leków. Mukolityki taka forma śluzu, co jest wystarczające dla strumienia świetlnego i skroplenia go wykrztuśne, które pomaga plwociny się.

Wykrztuśne leki są podzielone na warzywa, takie jak pektusin, solutan dr mamą, opłat opieki, Tussin. Opierają się one na ziołach leczniczych i są użyteczne do leczenia chorób, takich jak katar, zapalenie oskrzeli i płuc. Drugi typ – to leki syntetyczne (bromoheksyna, Lasolvan, ACC, ambroksol).

Nie blokować kaszel, flegma i uczynić bardziej lepki płyn.

Wielu rodziców woli dają swoim dzieciom leki ziołowe, ale nie zawsze jest to prawda. Ponadto mogą one powodować alergiczną dziecka. ich skuteczność w leczeniu kaszlu dotychczas nie okazała się naukowcy. Synthetic same w leczeniu kaszlu, a także bardziej efektywne w przypadkach pomocy obejmujących powstawanie śluzu trudnootdelimoy (zapalenie płuc, mukowiscydozy i zapalenia oskrzeli).

Ale nie należy próbować leczyć dziecko. Cały proces powinien odbywać się pod nadzorem lekarza pediatry, jak tylko będzie to odebrać dokładnie dawki leku, co jest potrzebne. Jeśli nagle leczenie jest prowadzone niezależnie, trzeba bardzo uważnie, aby upewnić się, że leki nie są tłumione mokry kaszel dziecka, mają do rozcieńczenia i ułatwia odkrztuszanie.

Aby wybrać produkty dla dzieci powinny być ostrożnie, gdyż mogą one powodować reakcje alergiczne i spowodować wymioty. Odnosi się to nie tylko do leków syntetycznych, ale również w leczeniu środków ludowej dziecko.

Skuteczny sposób na radzenie sobie z mokrym kaszlem wdychania. Musisz zwrócić się do lekarza, aby wyjaśnić wszystkie zasady inhalacji parowej i ściśle stosować się do nich, ale szczególną uwagę należy zwrócić z bardzo małymi dziećmi, ponieważ wdychanie może im zaszkodzić. Wdychanie może przygotować takie rozwiązanie: kilka łyżki tymianku lub matki i macochy, zalać gorącą wodą, dodać kilka kropel mentol lub olejek eukaliptusowy, a także kilka łyżeczek sody oczyszczonej.

Oraz upłynnia flegmy wdychanie jodu, ale z nim przeprowadzić bardzo ostrożnie, ponieważ jod mogą powodować alergie.

Na etapie leczenia, gdy dziecko jest już własne i kaszel, leczenie należy przerwać. Teraz dziecko może kaszel poprzez wychowania fizycznego, i zabawne gry. Również pomóc otarcia i masować piersi i plecy, co jest szczególnie skuteczna w leczeniu niemowląt i małych dzieci, które są uczulone.

Zewnętrzne oddziaływanie fizyczne na oskrzelach podczas masażu pomaga plwociny łatwiej odejść, ale pociągnięcia powinny być lekkie i ostrożny.

Share →