Mozaika skorupce - opłaca sztuki

Mozaika skorupce — opłacalne sztuki

Dawno, dawno temu z muszli jaj używanych do zdjęć lakierniczych różnych budynków, korony drzew kwitnących. Takie działania mogą działać jako wielki pomysł na biznes, które zostaną omówione poniżej.

Mozaika skorupce

Dzieło mistrzów Wschodzie udało się włączyć jedną jedyną wadą skorupkę — jej kruchość — Jej główną zaletą artystycznej. Bez względu na to, co dokładnie materiał pracujesz, takie pęknięcia są stale nazywa craquelure i technika gry na wzór pęknięć, co tworzy efekt zabytków, zwany «Trzeszczeć», Ale jest różnica. Ta mozaika Crackle bardzo trwała i będzie trwać przez wieki.

Jeśli praca ostrożnie, ostrożnie obchodzić się cały czas do przywiązują wagę do mozaiki zestawu nawet małe szczegóły, możliwe jest, aby nauczyć się majstrować różne rzemiosła, więc nie przyznają różne z zakupionego pamiątkę. Ozdoba skorupce dokonać nie tylko różnych płaskich przedmiotów. Urządzone i może być urządzone i wszelkiego rodzaju pudełka, piękne panele ścienne, półfabrykatów, które są obrabiane na tokarkach konwencjonalnych — wazony, naczynia dekoracyjne, ołówki, talerze, itp

Nieprzygotowany surowiec do produkcji mozaiki więcej jak śmieci, to nie jest nawet tylko skorupki jaj, ale tylko ich fragmenty. Trudno sobie wyobrazić, że można zrobić coś, takie jak płytki okładzin, które mają szczególne właściwości dekoracyjnych i przypominają zwykłe kości słoniowej. Niemniej jednak, tak jest.

Wymagane narzędzia

Głównym materiałem — skorup. Należy również drewnianej podstawie — nie może być sklejka, płyta wiórowa lub grubego kartonu rozmiar arkusza notebooka. Zwyczajne PVA glue lub «Chwileczkę», Pasta Mąka, kalka, papier gazetowy, atrament, papieru ściernego, nożyczki, tkaniny, kij, składający się z drewna litego i idealnie gładka, z idealnie wypolerowanej cięcia na końcu.

Jeśli jeszcze nie jesteś w stanie pracować z drewna, poproś kogoś, aby taką różdżkę.

Technologia pracy

Aby rozpocząć, należy zaopatrzyć się w surowce, które jest najbardziej skorupki jaj. Następnie należy wypłukać w ciepłej wodzie z muszli, to muszą one być zanurzone w roztworze sody oczyszczonej do dalszego odtłuszczania powierzchni. Potem trzeba tylko suche te spacje.

Ostatnim krokiem będzie umieścić je w tymczasowej pamięci w kartony. Kiedy spotkasz wiele różnych odcieni swoich muszli, mogą być zaangażowane w produkcji różnych Płytki licowe.

Zanim zaczniesz, musisz zdecydować, co jest najbardziej wygodne do klejenia używać podczas klejenia swoje dane. Najważniejsze jest to, że stosowanie PVA w wyniku jakości wiązania jest najlepsza, ale nie bardzo doświadczeni rzemieślnicy często nie trwale połączyć skorupce papier. Należy zauważyć, że praca z klejem «Chwileczkę» idzie o wiele łatwiej.

Klej ten jest maksymalna pomoc do łączenia ze sobą wymaganych informacji, ale ostrym zapachu. W przypadku wybrania PVA będzie wystarczająco mały, aby umieścić warstwę kleju na wewnętrznej powierzchni muszli, a jeśli szczegóły klejowych «Moment» wymaga smarowania, jak podłoża i powłoki.

Kolejnym krokiem będzie spłaszczenie i wygładzenie muszli. Jeśli uważnie rozważyć zwykle powłoki jaja świeże, można zauważyć słabą cienką warstwę, że linie wewnątrz niej. Przy niewielkim wpływie, cockleboat nie włamują się do oddzielnych fragmentów, jak jej elementy będą bezpiecznie przymocować elastyczny film. Z odrobiną natury można skleić w tych delikatnych powłok specjalnego podłoża, może działać, na przykład, cienki arkusz zwykłego papieru.

W tym samym czasie uzupełnione okładziny wykroju jest bardzo łatwy do cięcia nożycami prostych — powłoka nie rozpadają się na oddzielne części. Ale pytanie brzmi, jak półokrągłe muszle przyklejone do płaskiej kartce papieru? Wystarczy do tego i trzeba do prasowania.

Następnie musisz być przygotowany do rozprzestrzeniania powłokę wypukłą stroną do góry na kartce papieru. W ten sposób, najlepszym rozwiązaniem byłoby uporządkowanie utwory kolorze — Jeden arkusz będzie musiał przykleić tylko białe muszle, az drugiej — żółtawy, a na trzecim — różowy i brązowy, itp To oddzielenie kolorów i odcieni dają szansę na szybki wybór po mozaiki zestawu.

Następnie trzeba pokryć niewielką kartkę muszli sklejki i lekko nacisnąć go — Słychać w wyniku niewielkiego pęknięcia i obrabiany będzie otwarta.

Jeżeli surowe kleilos wykorzystujące PVA muszą wytrzymać sklejki w tej pozycji przez minutę, a jeśli «Moment»To wystarcza dziesięciu sekund. Następnym krokiem jest podnieść deskę do prasowania i żelazko z niewielkim wysiłku każdy kawałek naszej powłoki. Nasze towary są gotowe i mogą być realizowane

Należy zauważyć, że ten pomysł jest przeznaczony tylko dla osób kreatywnych. Cena zakupu takich produktów i pamiątek, a niskie, ale koszt ręcznie robione pamiątki, jak wiadomo, jest bardzo wysoka. Dlatego rentowność tego biznesu znacznie przewyższa 100%. Jednym z głównych punktów, które trzeba podjąć decyzję na początku swojej działalności – To jest, gdzie i jak można sprzedawać swoje produkty. Z dużą ilością doświadczenia w tej dziedzinie, można sprzedawać swoje prace na całym świecie.

Przychody z takich produktów jest bardzo przyzwoity i nie żałuję trzymając tę ​​działalność.

Share →