Możesz złamać penisa podczas stosunku płciowego lub wypadku?

Możesz złamać penisa podczas stosunku płciowego lub wypadku?

Spis treści [ukryj]

Genitalia mężczyźni znacznie częściej niż powszechnie się uważa, podatne na urazy. W tym przypadku, jeden z najważniejszych pytań: Czy można złamać penisa? Tak, to uszkodzenie jest nie tylko możliwe, ale wymaga pilnego leczenia chirurgicznego, który nie może być opóźnione.

Przyczyny złamania objawy

Można złamać penisa? Istnieje wiele sytuacji, które powodują taki niezwykły, ale nie rzadkie sytuacji.

Jednym z głównych powodów należy zauważyć:

 1. Podczas stosunku penis podczas montażu uderza miednicę kobiet w okolicy bioder. Około 58% tych złamań występuje tylko w łóżku. Jest to możliwe za pomocą postawy „jeździec”, jeśli partner robi źle lub zbyt gwałtownych ruchów. Użytkownik nie wchodzi do pochwy i krocza uderzenia, w wyniku złamania występuje łatwo.
 2. Możesz złamać penisa oraz w innych sytuacjach, takich jak masturbacja, gdy wypadek samochodowy i inne wypadki.

  Po urazie, nawet podczas snu. Nie tak rzadko jest, gdy człowiek sam jest członkiem przerw, ściskając go za dużo, próbując siłą, masturbacji. Najbardziej niebezpieczny jest zmieniany w trakcie awarii, ponieważ mogą być podzielone uszkodzenia tkanek w innych narządach.

Złamanie prącia jest trudno przeoczyć lub pomylić z innym zjawiskiem. Podczas szkoda ta jest wyraźnie słychać silne chrzęst, pękanie występuje białko ciało powłoki. Gdy nie jest silny ból i montaż natychmiast przechodzi. Na miejscu krwiaka złamania kolor niebieski lub czarny, który szybko rośnie.

Penis zaczyna puchnąć, ma kolor ciemnej purpury. W rezultacie, penis przypomina duży bakłażan, dodaje udogodnienia.

Jeśli nie następuje uszkodzenie cewki, jest trudność opróżnienia pęcherza.

Wszystko to wymaga natychmiastowego leczenia do zabiegu urologa wykonywania.

Leczenie złamań

Członek przerwie nie jest tak trudne i opóźnić wizytę do lekarza, bo „niewygodne i wstydzić,” nie może w żadnym przypadku. Jeżeli tak szkody, konieczne jest natychmiastowe zastosowanie bandaża ciśnieniem, a następnie na wierzchu opakowania z lodem. Następnie należy natychmiast skonsultować się z urologa, który zbada uszkodzonego narządu, jeśli to konieczne, kieruje pacjenta do chirurga.

Niektórzy błędnie uważają, że na przełomie penisa nie może nic zrobić, „to będzie sama.” Nie przechodzi, państwo będzie tylko gorzej i bolesne, i obrzęk wzrost.

Leczenie jest tylko jeden zabieg ratunkowy, podczas których znieczulenie ogólne lekarz zszywa osłonki powłoki cewki moczowej uszkodzone. Po zabiegu, trzeba trochę czasu sobie mocno bandaż przynieść ciało wróciło do normy.

Nie można zrobić operację? Mężczyźni ignorują problem złamań, ale jest obarczona poważnymi kłopotami. Pierwszym z nich jest powstawanie blizn surowca w strefie pęknięcia.

Prowadzi to do tego, że wał prącia wygięta, perfuzja narządu się niewłaściwe i niewystarczające.

W rezultacie, chodź silnych zaburzeń erekcji, stosunek seksualny trudny, w większości przypadków jest to po prostu niemożliwe. Często może pojawić się silny ból, obrzęk. Obróbka na tym etapie jest możliwe, chociaż będzie trudniejsze.

Chirurg usuwa blizny, a następnie wyprostować penisa.

Opóźnić wizytę do lekarza, może nie, ponieważ może dojść do uszkodzenia nerwów, co prowadzi do impotencji. Wśród innych powikłań Należy zauważyć, uszkodzenia ciała jamistego. W takich przypadkach, można wykonać tylko protezy, a to jest trudne i kosztowne.

Tak dużo tańsze do specjalisty, jak tylko było złamanie prącia, wstydu tutaj.

Najczęstsze urazy prącia

Wiele osób błędnie uważa, że ​​penis nie może być uszkodzony, ponieważ nie ma kości. Złamania penisa nie jest czymś bardzo rzadkim, jest nie tylko możliwe, uszkodzony, ale zwichnięcia, naruszenie, łzy i inne urazy, które są zazwyczaj traktowane nie jako proste jak się wydaje.

Spośród typowych urazów, które mogą nabywać, należy zauważyć:

 1. Urazy są częste naruszenia napletka za pomocą spodnie pioruna. To lekkie obrażenia, ale ból jest silny, rozpakuj prawdziwy problem. Jak powinniśmy działać?

  To nie jest tak źle, po prostu trzeba wyciąć zamek, a następnie zamek otworzy się na własną rękę. Sam uraz zwykle odbywa się szybko i bez konsekwencji, ale uszkodzony obszar może być czerwony. W rezultacie istnieje zadrapania mały krwiak.

 2. Inne urazy tarcia.

  Penis jest uszkodzona przez zbyt intensywne życie seksualne, najczęściej problem ten występuje u młodych mężczyzn, którzy po prostu stają się aktywne seksualnie. Z charakterystycznymi objawami obserwowanymi pękania skóry, ciężkie uszkodzenia nawet rany, co prowadzi do zmniejszenia czułości. Najczęściej narażony na uszkodzenie w fałdy skóry.

 3. Jeśli uzdę od urodzenia zbyt krótki, to podczas stosunku może oderwać lub całkowite pęknięcie.

  Towarzyszy temu ostrego bólu, krwawienia.

 4. W niektórych przypadkach jest taka trauma i penisa, jako naruszenie. Dorosły mężczyzna rodzaju szkoda została spowodowana przez różne czynniki: holownik wątków penis, koronki, pierścionki, a nawet drut, który jest wykonany na kontynuację budowy. Zwykle pojawia się, gdy masturbacja w celu opóźnienia oddawanie moczu, wspierać słaby wzwód. Gdy niekontrolowane „gry”, takie ograniczenie może prowadzić do negatywnych konsekwencji, do rozwoju gangreny.
 5. Zakrzepica żylna penisa może uzyskać bardzo oryginalny sposób.

  Istnieje takie uszkodzenie ciała ze względu na bardzo banalnego powodu: ludzie podczas masturbacji penis wchodzi do czyszczenia rur. Co może się zdarzyć w związku? Nic dobrego, rozległy krwiak i ból, w najgorszym przypadku, zakrzepica żył.

 6. Możesz złamać penisa, choć wielu uważa, że ​​jest to niemożliwe. Jednak tego typu złamania utrzymuje, że nie jest tak trudne. Powodem jest ostre pochwy wstawiania, gdy penis po prostu nie rozumie, i uderza w powierzchnię uda lub w pobliżu.

  W tym czasie dobrze jest usłyszeć trzask, jest silny ból. Penis szybko zaczyna oczerniać lub zmieni kolor na niebieski, to ze względu na obfite krwawienia.

 7. Zwichnięcie zjawiska penisa między rzadkie. Organy nieprzenikniony poruszać się pod powierzchnią skóry moszny i krocza. Penis staje się miękka w dotyku, na przykład pustego worka. Redukcję zazwyczaj prowadzi się na uszkodzonej związki zamknięte za pomocą szwów.
 8. Groty, tj. E Zapalenie ciałach jamistych występuje z powodu różnych urazów silne penisa. Odpowiednie leczenie, które może powołać się z lekarzem.

Pęknięcie tętnicy i blizny cewki moczowej

Co się dzieje, gdy złamiesz tętnice? Krew w dużych ilościach wypełnia przepastną ciało, ale z odpływu występuje. Choroby jest trudne i bolesne, nazywa priapizm.

Najczęściej, to staje się przyczyną obrażeń, ponieważ dotyka mężczyzn z cukrzycą.

Bliznowacenie cewki występuje ze względu na liczne i innych chorób zakaźnych, po pęknięcia tętnicy. Te blizny są przyczyny zaburzeń dopływu krwi. Napięcie penis staje się nierówna, choroba Peyroniego rozwija, t. E Skrzywienie penisa podczas stosunku.

W stanie relaksu, takie skrzywienie jest prawie niewidoczne, ale w napięta widać dobrze. Pełna płciowy tego warunku, nie jest możliwe.

Różne urazy prącia można uzyskać z różnych powodów nie może być podzielona szykany, przerwy. Wszystkie uszkodzenia wymagają leczenia, jak zaawansowana choroba zazwyczaj prowadzi do przewidzenia, ale zawsze negatywne konsekwencje. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do złamań, po którym pozostanie silna krwiak może wystąpić zaburzenia krążenia pozostają do zerwania związku.

Przydatne informacje?

Udział jej przyjaciele i będą dzielić coś ciekawego i pożytecznego dla Ciebie! Jest to bardzo proste i szybkie, proste, kliknij Przycisk Narzędzia, które wykorzystują najbardziej:

Share →