Można pisać i pisać artykuł na naszej stronie.

Można pisać i pisać artykuł na naszej stronie.

Prosimy nie wysyłać artykuły z Internetu – można je znaleźć przez wyszukiwarki. Napisz swoje, ciekawe i unikalne artykuły. Zrób zdjęcie i opis prac laboratoryjnych z fizyki lub chemii, wyślij zdjęcia swojego domowej roboty.

Niechciana ciąża. Co robić?

Praktycznie każda kobieta zna strachu przed niechcianą ciążą. Co zrobić, jeśli nie było nieplanowane i dlatego nieprzygotowany stosunek grozi możliwy i niechcianej ciąży?

Po pierwsze, nie jest konieczne, aby zastosować się do wszelkich metod krajowych, takich jak skakanie na jednej nodze wokół łóżku lub siedząc na wyczerpanie się w wannie z hydromasażem. Wszystkie te sposoby ponadto całkowicie nieskuteczny, oprócz same nawet i nie jest bezpieczne dla raportów zdrowia.

Po drugie, nie powinniśmy od razu przygotować się do zapewnienia, że ​​na oślep bieg do aborcji, i gorzko żałować tego, co się stało. Lepiej, bez utraty cennych czas uciekania się do metod tzw antykoncepcji, który jest stosowany bezpośrednio po "bezbronny" stosunek (jak już powiedzieliśmy, w przypadku pęknięcia prezerwatywy, brakowało tabletki i inne niekorzystne okoliczności), które, w przeciwieństwie do aborcji, nie przerywać i zapobiega ciąży.

A jeśli wziąć pod uwagę, że w rzeczywistości występuje gdzieś w piątym dniu po zapłodnieniu (w tym czasie zarodek przywiązuje do ściany macicy), po prostu antykoncepcja awaryjna jest w stanie temu zapobiec, w aktach na wcześniejszym etapie. Trzeba powiedzieć, że metody "Pożar" skuteczna antykoncepcja, ponieważ jeśli "bezbronny" współżycie seksualne nie było więcej niż 72 godziny.

Fakt, że podawanie hormonów może spowodować tak silne burzę w organizmie – w wyniku czego zakłócone proces zapłodnienia jaj i wspierania przez jajowodów – to początku ciąży, nie może być mowy. Prawdopodobieństwo ciąży w tym przypadku wynosi 3,1 procent, ale pijany po pigułki nie są w stanie mieć istotny niekorzystny wpływ na dowolnym dalszym przebiegu ciąży lub w owocu.

Jest to dość łagodne leki, które naprawdę nie można powiedzieć o znanej Postinor lub Dinazole się również w takich przypadkach (nie więcej niż cztery tabletki w miesiącu), ale to nie jest bezpieczne dla organizmu kobiety ze względu na dużą liczbę powikłań i niekorzystnych skutków ubocznych. Na przykład, z powodu nieprawidłowej dawki miesiączki może teraz iść krwawienia.

Podczas przyjmowania pigułek więcej niż połowa nudności kobiet. Aby zmniejszyć jej objawy i zapobiegać wymiotom, na kilka minut przed pigułki powinny zjeść coś słonego, mięso lub wypić szklankę mleka. W takim przypadku, jeśli wymioty pojawiły się po mniej niż godzinę po podaniu dawki, druga dawka powinna być podjęta na tle Leki przeciwwymiotne.

Po 1-2 dniach, po zastosowaniu tego sposobu występuje menstrualnopodobnoe reakcji, co wskazuje, że nie nastąpiło zapłodnienie.

Jeśli nie ma potrzeby odwoływania się do testu ciążowego. Jeśli wziąć pigułkę, powinieneś wiedzieć, że: Kolejne okresy może rozpocząć się wcześniej lub później niż zwykle, aby przejść bardziej bolesne, lub, wręcz przeciwnie, znacznie łatwiejsze – w każdym przypadku, z naruszeniem prawa; Należy skontaktować się z lekarzem, jeśli początek cyklu miesiączkowego jest opóźniony o więcej niż trzy tygodnie, a jeśli zauważysz objawy ciąży; podczas wizyty u ginekologa przed miesiączka nie zapomnij zgłosić użycie awaryjnego antykoncepcji hormonalnej.

I jakby Podsumowując, warto zauważyć, raz jeszcze, że wciąż uciekają się do antykoncepcji powinna być tylko w najpilniejszych przypadkach, aw każdym razie nie używać go regularnie, a nie zwykle "broniąc",

Share →