Mrówki w mieszkaniu. Jak się pozbyć?

Mrówki w mieszkaniu. Jak się pozbyć?

Wyhodowany czerwony mrówki w mieszkaniu. Jak pozbyć Nie na opiniach aplikacji?

Czerwony mrówki w mieszkaniu Nie tak przyjemne sąsiedztwo. A jeśli jesteś w moim domu nie zauważyć wniosek w swoim rodzaju – natychmiast rozpocząć walkę.

Aby walczyć z gośćmi w naszym apartament niech pierwszy przyjrzeć się, jak działa życie czerwone mrówki .

Czerwone Mieszkanie mrówki żyją w dużych rodzin kolonii. Struktura składa się z kobiet, że Królowa rodziny, opiekun „rodzinnym” paleniska, mrówki robotnice – niedojrzałe bezpłodne kobiety, mężczyźni, jak i jaja, larwy i poczwarki. Królowa Jack nigdy nie opuszcza. Jego misją – urodzić nowego potomstwa.

Kobiety składają jaja białawe owalne, z których wylęgają się larwy później koloru białego, które następnie są karmione mrówki kukolki.Rabochie wszystkich członków rodziny mrówek, zająć się larw, ich transport z miejsca na miejsce przy stosowaniu nowych gniazd.

Kolonia mrówek mieszkaniu może czerwony numer do miliona lub więcej osób. Długoterminowego rozwoju od jaja do dorosłego jest w czerwonych mrówek około 40 dni. Średnia długość życia kobiet – 270 dni, mężczyzna – 20 osób pracujących – 60 dni.

W związku z tym ich płodności, nowa kolonia mrówek może szybko rozprzestrzenił się po całym domu, przenikając do sąsiedniego mieszkania Komunikacji, dziury, pęknięcia, i latem, i ścian zewnętrznych, rozliczanie coraz większe obszary.

Czerwone mrówki żarłoczne i wszystkożerne – jedzą wszystko, co wydaje się niemożliwe, aby: żywych i martwych owadów, mięso, słodycze, skóra, odzież, izolację elektryczną. Mogą one być postrzegane jako na chleb, a na półce ze zbóż, mąki. Przyciąga ich, nawet zapach potu osoba może czołgać się rany na skórze człowieka.

Muszę powiedzieć, że jej gniazdo mrówki wydzielają bardzo niezawodny. Widząc, jak liczba mrówek pełzania pod cokołem lub pęknięcia płytki – nie spiesz się zrywać cokół i płytki. Samo gniazdo może być głęboko w ścianie, a nawet w sąsiednim mieszkaniu.

Pomnóż czerwone mrówki przez cały rok, wybierając lokalizację dla swoich domach ciepłych, wilgotnych: kuchni, łazienki, toalety. Aby poradzić sobie z nimi jest trudne, ale możliwe. A walka może trwać dłużej niż jeden dzień, ani nawet jednego tygodnia. Pozostawiając co najmniej jeden macicy i kilku pracowników mrówki, mrówki kolonii szybko odzyskać i naciśnij cię w swoim własnym mieszkaniu.

Jak ucieczka z czerwonych mrówek w mieszkaniu .  Rozważ różne sposoby radzenia sobie z czerwonych mrówek. Przygotowanie przynęt jest najbardziej skuteczną metodą radzenia sobie z mrówkami. Jest ona oparta na cechach biologicznych pasz przejściu z ust do ust z ich krewnymi, nie opuszczają gniazdo. I to przede wszystkim kobiet. Przygotuj przynętę.

Głównym składnikiem tych przynęt brązowe lub kwasu borowego, które niszczą gęsi chityny muszli.

Jak pozbyć się środków zaradczych mrówki ludowych

Rozcieńczyć w szklance wody o 1/4 łyżeczki kwasu borowego, 3 łyżeczki cukru i 2/1 łyżeczki miodu. Miód może być zastąpiony zacięcie. Przynęta wlać do małego naczynia, przykryć dno plastikowych butelek i miejsce, gdzie można spotkać większość mrówek.

Bądź ostrożny, jeśli dom ma małe dzieci lub zwierzęta domowe. Należy umieścić przynętę w miesiącu.

50 g cukru, 5 g kwasu borowego lub boraksu, 50 ml wody. Do tego roztworu dodać? łyżeczki dżemu lub miodu. Mieszaninę dokładnie miesza się i wylewa do niewielkiej spodku, który również trzeba umieścić bliżej mrówek szlaków.

4 łyżki gliceryny, 2 łyżki wody, 1 łyżeczka kwasu borowego lub boraksu, 3 łyżki cukru, 2 łyżeczki miodu. Tę mieszaninę do ogrzania się na średnim ciepła, stale mieszając, aż do całkowitego rozpuszczenia wszystkich składników. Umów się na mrówki szlaków.

Pół szklanki dżemu, pół łyżeczki kwasu borowego i łyżeczka drożdży. Drożdże równomiernie wymieszane z dżemem i rozmazu kwasu lub rozłożone w płaskim naczyniu (płyty płaskie, talerze) i umieścić w miejscach, gdzie są głównie owady. Oni naprawdę zadowolony z dżemem, ale jedzenie nieco, szybko giną, ponieważ działanie drożdży i kwasu borowego do mrówek katastrofalne.

Wstrząsy mogą suche, ale potem trzeba trochę rozcieńczony wodą i dobrze wymieszać, aby uzyskać jak bardzo gęstej śmietany. I pamiętać, drżenia zaczynają fermentować i stają się większe, tak wielu oddanym do jednego naczynia nie powinno być.

Jak pozbyć się czerwonych mrówek: suche przynęty do zwalczania czerwonych mrówek

Zmieszać równe ilości kwasu borowego i cukru (na przykład 1chaynoy łyżka), wymieszać i posypać na talerzu lub po prostu na papierze.

3 jajka, 3 ziemniaki, 1 ch.l.sahara, 1 opakowanie suchego kwasu bornego. Jaja z ziemniakami dusić pod pokrywką. Usuwa wszystkie gorące. Żółtka i puree z ziemniaków puree, dodając torbę kwasu borowego i cukru. Wszystko dokładnie wymieszać. Pobierz małe kulki i umieścić je w miejscach, gdzie mrówki lub ich tras.

Po 10 dniach od powtórzyć. Upewnij się, że mrówki nie ma miejsca do picia.

2 łyżki mielonego mięsa i pół łyżeczki boraksu lub kwasu borowego, aby wymieszać i umieścić w miejscach, gdzie mrówki. Z tego przepisu (I gotowane) można otrzymać ryby przynęty. Wziąłem gromadnika.

Drobno posiekać lub przewiń w blenderze i mieszane z kwasu borowego.

Jak pozbyć się czerwonych mrówek korzystających aromomasel

250 ml alkoholu etylowego dodaje się do niego 20 kropli: mięta pieprzowa, 10 kropli lawendy. W gotowego rozwiązania, dodać 250 ml wody. Otrzymaną mieszaninę wlano do butelki z rozpylaczem i spray ścieżki mrówek.

Procedura ta może być powtarzana tak często jak potrzeba, ale przed każdym roztworu użytkowego należy wstrząsnąć.

Nie miałem alkoholu, więc kupiłem tanią wódkę. Rozcieńcza się wodą i bezpośrednio dodano aromomasla.

Mrówki nie lubią zapach oleju słonecznikowego. Można je smarować słoików dżemu, miodu, cukru.

Nie podoba mrówki i zapach bzu, dzikiej mięty, piołunu. Zioła te można kupić w aptece, przelać na papier i umieścić w szafkach pod zlewem i innych miejscach, w których gromadzone są te owady.

W internecie znalazłem więcej ciekawych porad. Ona ich nie używać. Ale jak to mówią, na wojnie wszystkie środki są dobre.

Od domu czerwone mrówki mogą pozbyć się za pomocą octu. Ściereczką namoczoną w occie do wycierania miejsc, gdzie najczęściej mrówki. Stopniowo, pójdą do obudowy.

Czerwone mrówki nienawidzę icporchenih cytryny jesli jeden taki podporchenny owoce umieścić w szafie, kotopy wybrali, zostanie zgłoszone ewakuację muravinaya.

Przygotowujące czerwone mrówki w pokoju codziennie, posypać pokruszonego węgla drzewnego. Mrówki także nie tolerują zapachu terpentyny, dym tytoniowy, pomidorami i pietruszką liści.

Mrówki nie lubią zapachu goździków (przyprawy), nie lubią czosnek i startą podłogę lub listwy przypodłogowe i zapach boraksu lub kwasu borowego. Nie można tolerować te owady i zapach cebuli, co oznacza, wlew cebuli spowoduje ich do zmiany trasy.

Wybór chemikaliów dużych i cena jest inna. Kiedyś tylko środki zaradcze ludowych. Prawdziwe moje mrówki z jakiegoś powodu nie były smakosz. Przywiozłem je razem z mielonym mięsem i rybami.

Układanie całej kuchni i spryskane kilka razy z wódki aromaslami.

Podsumowując

Walczyć czerwone mrówki w mieszkaniu należy wziąć pod uwagę ich cechy biologiczne;

Zastosuj kilka rodzajów walki i metody okresowej zmiany składu przynęt;

Jeśli mieszkanie, jak wydaje się, że zniknął mrówki jeszcze trochę czasu zorganizować przynętę. Z jaj wylęgają się samice odroczonych nowy i może ponownie wypełnić całe mieszkanie.

Powodzenia i przytulnym domu!

Share →