Mural w wnętrza salonu

Mural w wnętrza salonu

Jednak moda, jak wiadomo, odchodzi. Zainteresowanie Fototapety jeszcze ożywił. Powodem tego był pierwszym z niespotykaną różnorodność tematów i zagadnień. Teraz możesz wybrać tapety starannie i z myślą o stylu i wielkości pomieszczenia, a interesami właścicieli. Nowoczesne tapety można wykonać nie tylko dekoracyjne, ale także praktyczne funkcje projektowe, ukrywając wad lub lokal wizualnie rozszerza go.

Nowoczesne tapety może być nie tylko powiększone obrazy jak wcześniej, ale reprodukcja obrazu, mural, komiksy, zdjęcia z filmów, gwiaździste niebo, itp To pozwala wybrać tapetę do każdego pomieszczenia w domu: sypialni, kuchni, salonu, pokoju dziecięcym, pokój dzienny, a nawet łazienki. Dziś będziemy rozmawiać o tym, jak prawidłowo używać tapety we wnętrzu salonu.

Mural w salonie: właściwe miejsce

Optymalna lokalizacja dla fototapety – w zakresie rekreacji i wypoczynku. Dotyczy to w szczególności fototapet z obrazem przyrody: lasy, parki, morza, jeziora. Dlatego zdjęcia tapety w sypialni i salonie są używane najczęściej, bo w te pokoje odpoczynku.

Ponadto w salonie przez fotografiami, można utworzyć akcent ścianę. Na tej ścianie i może być zawieszony telewizyjnych, jednak to rozwiązanie jest korzystne tylko wtedy, gdy ścienne stanowią co streszczenie, o dość jednorodny wzorzec photowall lub zajmuje dużą część swojego tła. Jeśli powiesić telewizor na ścianie z fototapet, przedstawiający leśnej polanie lub staw, brakującą część obrazu. W tym przypadku, telewizor będzie wyglądać coś zupełnie niepotrzebne, niewłaściwe.

Oprócz bardzo bogatego ściany „rozwiązanie” obrazu z telewizora.

Mural w wnętrzu salonu: gatunku, tematu i stylu

Mural w salonie: urbanizacja

Mural w salonie: glamour i pop-artu

Mural w salonie, „obraz”

Te tapety nadają się do klasycznego salonu. To samo dotyczy fototapet, co stanowi wzrost o wydruków. Te tapety wnieść do wnętrza duchu luksusowych rocznika.

Mural w salonie: Kraj

Mural w salonie: łono natury

Należy wybrać te tapety dla wnętrz w stylu ekologicznym, jak „natura na ścianie” – jest istotnym atrybutem ekoprojektu.

Mural w salonie: kwiat łóżko

Mural w wnętrzu salonu: morze, morze …

Mural w wnętrzu salonu: komponent krajowy

Aby utworzyć kolor danego kraju jest najlepiej dopasowana odpowiednio dobrane tapety etniczne i geograficzne „wydźwięk”. Mogą one być symbolem kraju, na przykład: rosyjski brzoza, wiśnia japońska, chińskie lampiony w niebo, Wieża Eiffla, Tadż Mahal, Piramidy w Egipcie, etc. Tapeta może być reprodukcja obrazu lub grawerowanie, w charakterystycznej techniki danego kraju.

W końcu, można zwrócić się do tapety własne zdjęcie wykonane podczas podróży do swego ukochanego kraju.

Przy okazji, wziąć pod uwagę fakt, że tapety można wydrukować w zależności od indywidualnego zamówienia. Nie jest zatem konieczne, aby wybrać z tego, co jest. W przypadku zdjęcie tapety wyobraźni nie ma żadnych ograniczeń.

Mural w wnętrzu salonu: projektanci tajemnic

1. Zwiększenie głośności. Mural z perspektywą może znacznie zwiększyć rozmiar małego pokoju – oczywiście tylko wizualnie. Tapeta z perspektywą – tego zdjęcia, oddala się na odległość.

Może to być obraz szlaków w lesie, ścieżka ogród, most przez rzekę, kanał w Wenecji, ucieka do horyzontu. Pokoju, którego ściany tapetą z fototapet z perspektywą może wydawać się bez końca.

2. Powtórz kolor. Wskazane jest, aby powtórzyć po zakończeniu leczenia, meble lub kolorów dekoracyjnych obecnych w ściennego. To prowadzi do harmonii wnętrza pokoju.

3. „kadrowanie”. Niestacjonarne nie mogą być stosowane do leczenia całej ściany, lecz tylko jej część, w tym nie są duże. Jeśli trzymać pas tapety od podłogi do sufitu lub poniżej, a do ramy profile lub desek, można stworzyć iluzję francuskimi drzwiami otwierającymi się na piękne miejsce.

A jeśli trzymać Mural gdzieś w środku ściany i oprawione – będzie wykończenia okna.

4. zagospodarowania przestrzennego. Ze strefy photowall można zidentyfikować i podkreślić jego funkcję. Na przykład, w rogu z instrumentu muzycznego może być wklejony Mural przedstawiający audytorium lub małą orkiestrę muzyczną.

W akwarium – obraz dna morskiego, a jadalnia – dostęp na taras Śródziemnego.

5. żart. Możesz zamówić tapetę-L’oeil – na przykład, przedstawiających regały pełne książek. Albo winiarnia. Lub ognisko palenisko, jak w książce Pinokio. Ważne jest, aby obraz był jak najbardziej realne – tak, że sam w to wierzę.

Goście będą pod wrażeniem.

6. Gramy na kontrastach. Aby spektakularny wewnętrzny pokój, możesz rozważyć czarne i białe i kolorowe tapety zdjęć mebli. Na przykład, w pobliżu czarno-biały obraz z wieży Eiffla, aby umieścić w jaskrawoczerwony stolik. Lub w pobliżu czarno-białe brzozy umieścić zielone krzesło.

Metoda ta nadaje się do nowoczesnych wnętrz, jak i życia w stylu neobarokowym i przepychu.

Share →