Mydło hurtowego, produkcji i sprzedaży w całej Rosji.

Mydło hurtowego, produkcji i sprzedaży w całej Rosji.

Spółka „Prestige” od 1995 roku zajmuje się produkcją oraz sprzedażą hurtową najwyższej jakości bańki na najbardziej atrakcyjnych i przystępnych cenach. Firma „Prestige” dostarcza „Tęcza” pęcherzyki we wszystkich zakątkach kraju i za granicą i jest największym producentem baniek mydlanych w Rosji.

Produkcja baniek mydlanych "Tęcza" priorytetowe kierunki firmy Prestige. Nasz zespół pracuje stworzyć ludziom wakacje, ponieważ nasze produkty są w stanie rozweselić osoby dorosłe i dziecko. Mydło popytu w różnych instytucjach, firmach handlowych, a także większości imprez. Podstawa wykonana jest z użyciem mydła unikalną technologię, która łączy wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Wszystkie nasze produkty spełniają najbardziej rygorystyczne normy sanitarne i wymogi.

Asortyment baniek mydlanych "Tęcza" – Ogromne. Wielu naszych ofertach są cenami i nie mają analogów. Na przykład, zoo "bubbles dla zwierząt"To sprawi Twojemu pupilowi ​​niesamowite emocje i zabawę. Są one oparte na specjalnej formule, w którym są one całkowicie bezpieczne dla czworonożnego przyjaciela. Firma "Prestiż" Pierwsza firma, która wydała "gigantyczne bańki mydlane", Zdolność do pęcznienia do wielkości około 2-3 m średnicy. Wyobraź sobie ogromną piłkę, mydła, mieni się w słońcu.

Ten widok jest hipnotyzujący swym pięknem. To nie jest pełna lista produktów, która jest unikalna w Rosji nie istnieje. Również tutaj można zamówić prawdziwy pokaz baniek mydlanych, może powodować podziw wszystkich.

Nasze produkty dla prawie ćwierć wieku stabilnego popytu: w uroczystościach w przedszkolach, w sklepach zoologicznych, sklepach ślubne i tak dalej.

Sprzedam hurtowe bańki mydlane w Moskwie, Sankt Petersburgu i innych miastach w Rosji, jest bardzo prosta, trzeba wypełnić sekcję sprzedawcy "Dystrybutorzy" w miejscu, w górnej części ekranu, a skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe manager sprzedaży. Zakłady produkcyjne znajdują się w Petersburgu i są zadowoleni, aby pamiętać, że firmy Prestige – największych producentów baniek mydlanych w Rosji.

Nasza firma koncentruje się na długofalowej i owocnej współpracy. Dlatego jesteśmy dumni mogąc zaoferować dużą współpracy firm na korzystnych warunkach. Podobnie jak nasze produkty, znanych i cenionych we wszystkich miastach.

Sposób zapłaty Gwarantujemy, że znajdziemy wspólny język w 100%. Dostawa może być ustawione w dowolny sposób: kurierów, firm transportowych lub inny wygodny sposób dla Ciebie. Jeśli myślisz: "Sprzedam bańki mydlane"- Więc najlepszym wyborem będzie pęcherzyki "Tęcza", Od Company Ltd. "Prestiż",

Nasz "Tęcza" daje ludziom wakacje!

Cenimy naszych partnerów i czekamy na dłuższą metę

i wzajemnie korzystnej współpracy.

W ostatnich latach szybki rozwój naszej sieci partnerów. Do tej pory sieć sprzedaży obejmuje wiele miast w Rosja: Moskwa, Sankt Petersburg, Nowosybirsk, Jekaterynburg, Ufa, Perm, Niżnym Tagile, Niżnym Nowogrodzie, Czelabińsk, Samara, Tiumeń, Magnitogorsk, Saratowie, Moskwie, Omsk, Kazań, Rostov-na Don, Krasnojarsk, Novokuznetsk, Krasnodar, Woroneż, Tula, itp

Share →