Najbardziej skuteczne ćwiczenia na odchudzanie

Najbardziej skuteczne ćwiczenia na odchudzanie

Nic nie jest wsparcie w postaci ciała ludzkiego jak ćwiczenia. Jesteśmy uczeni z dzieciństwa te prawdy, ale z jakiegoś powodu. Po ukończeniu szkoły średniej, rzadko nadal zwracać uwagę na wychowanie fizyczne, przynajmniej w za rana. Mamy zwycięża lenistwo, zastanowić się nad tym, że kilka razy wymachując rękami – efektu nie da, gwiazdy coś dobrego, nie mają osobistych trenerów.

Każdy z nas siły, aby wyglądać lepiej niż gwiazdy, ale jest to konieczne do pracy. Łatwo stworzyć piękne ciało nie będzie działać. I to nie znaczy, że nie wiem, co jest lepsze w użyciu ćwiczenia stworzyć piękne ciało, jak w tym artykule powiem wam skuteczne ćwiczenia na odchudzanie. według trenerów fitness. Tylko dziesięć z tych ćwiczeń.

Najbardziej skuteczne ćwiczenia na odchudzanie

Ćwiczenia №1

Więcej porad niż ćwiczenia, ale promuje szybką utratą masy ciała.

Wykonywania wszelkich ćwiczeń, robić to ćwiczenie „szarpnięcia”, to ustawić tempo szybciej, zwiększając obciążenie lub liczbę powtórzeń na minutę. Takie podejście sprawia, że ​​mięśnie pracują bardziej intensywnie, co z kolei przyczynia się do szybkiego spalania tłuszczu, co daje ciału formę bardziej smukły.

Podstawowe znaczenie: natężenie ładunku jest konieczne zmiany, wymagające ich wytrzymałość. Opuścić strefę komfortu – efekt będzie o wiele lepiej i szybciej!

Jak wykonać: wykonywania wszelkich ćwiczeń, aby naprzemiennie: oferty – intensywna realizacja, 10 minut – tryb normalny.

Ćwiczenia №2

Na celu wzmocnienie ścięgna.

Rzuca ćwiczenia, takie jak przysiady – i bez którego trudno jest zapewnić skuteczne zajęcia fitness. Fakt, że przyczyniają się do wzmocnienia mięśni pleców ciała, równowagi pociąg.

Podstawowe znaczenie. wzmocnić mięśnie nóg, aby dać im piękny kształt.

Sposobu wykonania. ma duży krok naprzód, zginać kolano (90 stopni) „spada” nogi. Pociągnij nogę, umieścić na skarpetki i spróbować obniżyć jej kolana do podłogi, ale noga w kolanie nie powinny zginać. Utrzymać się na grzbiet, nie powinien on być prosty.

Ćwiczenia №3

Na celu wzmocnienie czworogłowego, kapłanów, na biceps.

Przysiady – jeden z najbardziej skutecznych ćwiczeń, które ma zastosowanie w prawie każdej kondycji. To ćwiczenie, jeśli zrobione poprawnie, napina mięśnie pośladków, ud, nóg tworzących atrakcyjne. Zazwyczaj przysiady nie tak: umieścić szerokość stopy barków i zacząć squat jak siedzieć na krześle, robi ćwiczenia – Plecy powinny być wyprostowane.

Podstawowe znaczenie: jeśli używasz specjalnego odbiór, zwykłe standardowe squat nogi będą nie tylko piękne, ale także ciągnięte ścięgna.

Sposobu wykonania. przednie przysiady przed piersi złożyć broń, jak kiedyś w pierwszej klasie, siedząc przy biurku. Nowopowstających, jak zwykle, tylko oglądać się za ręce, powinny one być ściśle równolegle do podłogi. Kolana powinny być powyżej kostek!

Ćwiczenia №4

Ćwiczenie to wzmacnia mięśnie pleców.

Spine trudne bez wsparcia, a zwłaszcza bez mięśni wsparcia. Jeśli nie istnieje lub nie jest mało, są problemy z bólem pleców z tyłu.

Podstawowe znaczenie: dobre mięśnie pociąg z powrotem w domu, szczególnie dobre dla tych, którzy nie mają czasu, aby odwiedzić siłownie.

Sposobu wykonania. dostać się na podłodze i połóż się na brzuchu, ręce trzyma głowę i łokcie powinny być ujawnione. Unieś górną część ciała, nie przechyla się na boki tak, że końce łokcie dotykają podłogi. Upewnij się, że linia, która jest utworzona przez założonymi rękami za głowę, był równy.

Ćwiczenia №5

Zaprojektowany ćwiczenie na mięśnie brzucha brzucha, wzmacnia mięśnie talii. Jest znany jako „rower”.

Podstawowe znaczenie. aby obciążenie mięśni otrzewnej, w pasie.

Sposobu wykonania. leżąc na plecach, ręce trzymając się za głowę, winda kolana do klatki piersiowej, a następnie wyprostuj prawą nogę tak, że tworzy kąt z podłogą około 45 stopni. Bagażnik, skręcić w lewo, prawy łokieć i poprowadził do lewego kolana. Kolej rąk.

Ćwiczenia №6

Wzmacnia mięśnie klatki piersiowej i ręki.

Pompować mięśnie klatki piersiowej, uważa się, że lepiej jest, aby poradzić sobie z tym problemem ćwiczeń, gdzie obniżonej przed palcami piersi podczas „sprężyną”. Ale w rzeczywistości, bardziej efektywne ćwiczenia mocy – push-up, ale jest o wiele trudniejsze do wykonania.

Jak wykonać: Leżąc na podłodze, utrzymać równowagę palce i dłonie. Nie zginaj pleców, niech ciało tworzy prostą linię. Dolnej części ciała poprzez zginanie i prostowanie łokcie, tułów powinien pozostać prosta.

Ćwiczenia №7

Napina mięśnie ramion.

Wygląda idealnej sukni bez rękawów i zamontować uchwyt. Przyjdź do tego wyniku nie jest bardzo trudne, ważne Regularność w wykonywaniu ćwiczeń.

Podstawowe znaczenie. bez pomocy niektórych „ważenia” dać piękno ręce, mięśnie klatki piersiowej dokręcić.

Sposobu wykonania. osunęła się na podłogę, Połóż się na plecach, wziąć małe hantle (można zacząć od małej wagi, szybko prowadzi do 2 kg). Zmniejsza i rozprzestrzenia się za ręce z hantlami przed sobą. Wykonywać każde ćwiczenie powoli i w pośpiechu, aby tak skutecznie dokręcić mięśnie, nie uda.

Ćwiczenia №8

Na celu wzmocnienie mięśni brzucha.

Aby mieć ładny płaski brzuch, musisz pobrać wszystkie mięśnie brzucha w znany sposób poprzez zginanie i prostowanie tułowia z pozycji leżącej.

Podstawowe znaczenie. prowadzić do pracy mięśnie brzucha i ich aktywnie spalać tłuszcz w obszarze problemów – brzuch. Osiąga się to przez podniesienie górnej części ciała. Istnieją również bardziej skuteczne ćwiczenia, które prowadzą do upragnionego celu, ale ryzyko tego ćwiczenia błąd niemal do zera, a zatem tego ćwiczenia jest tak cenne.

Sposobu wykonania. osunęła się na podłogę, leżeć na plecach, założył ręce za głowę. Aby uzyskać najlepsze wyniki, niech nogi nie leżą płasko, i umieścić je na łóżku lub po prostu utrzymać się w powietrzu przekraczane. Górna część ciała podniesiona z palca podłogi do.

Podczas wykonywania w ten sposób nie będzie konieczne obciążenie kręgosłupa, a ponadto Practice mięśnie ud.

Ćwiczenia №9

Przeznaczony do mięśni „dolnej” prasy.

Chociaż niektórzy twierdzą, że niższe abs, górna prasy – to wszystko bzdury, ale gdy widzimy przetłoczenie w dolnej części brzucha, który jest trudny do usunięcia zwykle wiertarka, zaczynasz wątpić i wierzę, że istnieją inne mięśnie brzucha, na słabe istniejących zwyczajowe ćwiczenia. Do wydania jest konieczne zwrócenie się do innych ćwiczeń.

Podstawowe znaczenie. trenować mięśnie dolnej prasy, unosząc nogi.

Sposobu wykonania. Leżąc nie zatrzyma, unieś nogi do góry, tworząc kąt tułowia o 90 stopni. Trzymaj stopy podczas ćwiczeń równolegle do podłogi.

Użyj mięśni brzucha, pośladków, jak to było „wyrzucony” z podłogi.

Ćwiczenia №10

Ćwiczenie wzmacnia skośne pomaga być cieńsze talii, zapewnia bardziej elegancki wygląd ciała.

Podstawową ideą. z wytworzeniem pożądanych mięśni obciążenia za pomocą fitball.

Sposobu wykonania. Leżąc na plecach, nogi zgięte w kolanach, przeniósł piłkę obiema rękami z jednej strony na drugą, czując napięcie każdej komórce ciała. Czy to ćwiczenie powoli, pośpiech w tym ćwiczeniu nie sprzyja do pracujących mięśni.

Z tej listy, najbardziej skuteczne ćwiczenia do utraty wagi, najbardziej znanych z dzieciństwa. Ale to, co mamy do ich przeprowadzenia, gdy dziecko nie jest już przydatne, najważniejsze – nie je dzisiaj, teraz i przez całe swoje życie, aby korzystać z aktywności fizycznej. Tylko wtedy będziesz czuć się zdrowo, ciało stanie się piękna sylwetka, wzrost wasze dusze nawet w stanie pozbyć się długiej depresji.

Aby dostać książkę za darmo

wprowadzić dane w poniższym formularzu i kliknij "Pobierz książkę"

Share →