Najlepsze ćwiczenia dla kapłanów.

Najlepsze ćwiczenia dla kapłanów.

Tak, poprzez długą i trwałego badań przeprowadzonych przez Międzynarodową Organizację Fitness (są takie) opublikowała listę ćwiczeń, które trenują mięśnie doskonale kapłanów. Ćwiczenia te mogą różnicować ich szkolenia (oprócz zwykłych przysiadów, który jest także wielki tyłek dokręcić).

Rzuca: Wstań, nogi lekko rozstawione, w każdym wag ręcznie (opcja – może być bez nich), dłonie do wewnątrz, ramiona po bokach. Oddychaj i zajmuje duży krok do przodu. Staraj się, aby górna część ciała w pozycji pionowej, jak to możliwe (prostopadle do ziemi). Tył kolana lekko dotykać podłogi. Wydech i powrót do pozycji wyjściowej. Powtarzać z samej stopy 8-12 razy.

Zmień swoje nogi. Konfigurowalny 1-3 podejścia.

Stepan Wstań o stepie W każdej strony hantle (opcjonalnie – można zrobić bez nich) (lub wysokość przeszkód do 20-40 cm.). Wydech i umieścić prawą stopę w środku stepu. Następnie podniesiony przez nią i zachować równowagę, stojąc na jednej nodze przez 1-2 sekund.

Wdech i opuść lewą nogę, a następnie w prawo. Czy 8-12 powtórzeń. Moje nogi.

Konfigurowalny 1-3 podejścia.

Pociągnięcie do góry nogami, stojąc na rękach i kolanach pozycji wyjściowej – stojąc na rękach i kolanach (pozycja kolana łokieć) – ręce tuż pod ramionami (prostopadle do podłogi), a nogi tuż poniżej bioder (prostopadle do podłogi). Wyciągnij żołądka, pleców zrelaksować. Wyobraź sobie, że Twoje nogi są zamontowane na zawiasach do bioder, wydech i pociągnąć prawą nogę do tyłu, aż będzie równolegle do podłogi. Zrób wdech i powoli wrócić do pozycji wyjściowej. Powtórz 8-12 razy.

Moje nogi. Konfigurowalny 1-3 podejścia.

Oczywiście, dobry trening siłowy będzie "huśtawka" wszystkie mięśnie, ale jeśli masz trochę czasu, warto wiedzieć, jakie ćwiczenia są najbardziej efektywne. Pamiętaj, aby pozwolić mięśniom odpocząć przez 1-2 dni.

Share →