Najlepsze ćwiczenia dla prasy

W celu utworzenia dysku naciśnij niekoniecznie zegara wiszącego na pasku do góry nogami, bez końca podnieść nogi i zrobić setki innych ćwiczeń.

Na głębokim, tłoczone prasy konieczne są dwie rzeczy:

• tłuszczu powinna być niższa niż 10%,

• grubość mięśni brzucha

I, jak zauważyli, wielkość mięśni jest na drugim miejscu, a na tej podstawie – mała ilość tłuszczu. Fakt, że brzuch – to miejsce, w którym nasze ciało jest historycznie używane do gromadzenia zapasów tłuszczu rezerwy. Dlatego też, jeśli jesteś zbyt duża podaż rezerwy, sposobem byłoby w porządku, czy nie Wasze wiadomości, zobaczysz, że nikt nie ma.

OK. Ponieważ dieta jest jasne. Jak o wiertarka?

Najlepsze ćwiczenia dla prasy

Jeśli nigdy nie zaangażowane w prasie, może nie wiedzieć, co podnosi nogi i ciało, wskazane jest uzupełnienie różnych opcji skręt (normalny, do tyłu, itd.). A oto dlaczego:

Anatomicznie, abdominis rectus. całej jego długości jest trzy lub cztery mosty krzyżowe: dwa – powyżej pępka, jeden – na poziomie pępka — a drugi – pod nim. Górne „kostki” (górna prasowe) opracowane najszybciej, ponieważ kwota główna ćwiczeń dla abs są różne wyciągi tułowia w pozycji leżącej na plecach („skręcania”, „brzuszki”).

„Dolna”, jak prasa jest znacznie trudniejsze do opracowania, ponieważ dobór ćwiczeń dla abs dość specyficzne i nie zawsze wystarczy, podnosi nogę. Chcesz tajemnicę zawodową. dla rozwoju prasy, unosząc nogi – najbardziej bezużyteczne ćwiczenia. Aby czuć się w dół „kostki”, konieczne jest, aby ograniczyć w jak największym stopniu nóg i tylko ruch miednicą.

Większość ludzi nie wie, to i rok po roku, podnoszenie nogi w daremnej nadziei rozwijać dolnej abs.

Share →