Najlepszy silikonowe przybory kuchenne

Najlepszy silikonowe przybory kuchenne

Niż smar silikonowy pieczenia?

Formy silikonowe są coraz rasproctranenie w domu. A wiele kobiet kotopie używane Powstaje pytanie: co jest potrzebne do smaru silikonowego formy podczas pieczenia?

Formy silikonowe koniecznie smarować podczas korzystania z nich po raz pierwszy. Najpierw musisz utworzyć zanurzone we wrzącej wodzie, trzymaj go tam na długo, usunąć z wrzącą wodą. Kiedy ostygną trochę, cienką warstwą nanecti slivochnoe maclo.

Jeśli warstwa oleju jest gruba, może być uformowany w kształcie morowy spalonego oleju, co jest bardzo trudne do oczyszczenia.

Jeśli kiedykolwiek skorzystać z tego formularza, pytanie smarem silikonowym formie niż. Nie powinno występować. Tuż przed wlać ciasto do formy silikonowej, spłukać zimną wodą. Że zaklyuchaetsya preimuschectvo formy silikonowe, pozwalają one zaoszczędzić i na czas i masło.

Pieczone dobre wyjąć, trzeba ostudzić.

Nie może być przypadki spalania, jeśli formularz nie jest umieścić w piekarniku na blasze i na grill. W tym przypadku, temperatura może wzrosnąć powyżej zalecane. Niektóre gospodynie błądzić, szczotka kształtuje się cały czas.

Tak, tylko w przypadku. Istnieją przykłady udanego zastosowania do smarowania oleju słonecznikowego i łój wołowy.

Share →