Najmodniejszy kolor 2014

Najmodniejszy kolor 2014

Dziś nadszedł czas, aby dowiedzieć się, co jest w modzie kolor w 2014 r. Renomowanej firmy Pantone co roku na początku grudnia głosi modny odcień przyszłego roku. W 2014 roku, modny kolor był prawdziwie kobiecy, ponieważ dzięki swoim uniwersalnym odcieniu, podobny dźwięk może być stosowany nie tylko w odzieży damskiej, ale również w makijażu, wnętrza, wystrój ślubu, a nawet kulinarne kreacje.

Tak, najmodniejszym kolorem od 2014 roku jest Radiant orhid.

Świetlisty cień Orchid, ekscytujący wygląd i nosi iskrę natchnienia mówi o wybranym kolornika Pantone.

Barwa Radiant Orchid rozbudza wyobraźnię i zachęca do nowych inicjatyw, pomaga pokazać kreatywność, bez których nie można wykonać w nowoczesnym świecie

Dzisiaj patrzymy na wykorzystanie koloru w kilku różnych miejscach.

Sprzęgła

Suknie wieczorowe wiosna 2014 w obfitości uzupełnione przez różne sprzęgła promienny kolor Orchid. Najbardziej udane przykłady można nazwać tworzenie Jimmy Choo i Pierre Hardy, w zbiorach, które można zobaczyć wdzięku torebka ozdobiona błyszczącymi akcesoriami i dżetów. Niektórzy projektanci pobity kwiatowy motyw, ozdobione kwiatowym torebki skórzane aplikacją.

Przykładem tego może być sprzęgła z Burberry i Nancy Gonzales PRORSUM.

Torby

Kolekcja wiosna-lato 2014 zaobserwowano wiele torby do codziennego wykorzystania w cieniu Radiant Orchid. Wśród najciekawszych modeli monochromatycznych były Bulgari torebki i Reece Hudson. Wielobarwne wzory, które panowały w projektowaniu modnym kolorze w 2014 roku były reprezentowane w zbiorach DolceGabbana i Sara Battaglia.

Włókienniczy

Sporo firm tekstylnych, specjalizującą się w produkcji tkanin na ubrania i meble, dywany, spodobało się publiczności z nowymi modnymi nadrukami, składa się z kolorów, które dotyk Radiant Orchid.

Aby dać swój mieszkaniowy modny i nowoczesny wygląd ładny udekorować swój nowy dywan, malowane w modnych kolorach, w 2014 r.

Obuwie

Wiosna 2014 modele modne obuwie obfituje skalę. Max Mara, Giorgio Armani wydany w zwykły modelu butów lśniące kolory Orchid. Większość projektantów obuwia wolą pokonać modny kolor od 2014 roku, uzupełniając swoje zielone, srebro, pastelowe akcenty i dodatki.

Makijaż

Ze względu na swoją wszechstronność, kolor Radiant Orchid znaleźć oddźwięk wśród artystów makijażu. Cień i rumieniec, błyszczyk i szminka odcienie makijażu pojawił się w kolekcji wiodących firm.

Manicure

Wielu mistrzów Nail Design postanowiła nie koncentrować się na jedynej możliwej cieniu, i stworzył nowy styl malowania paznokci. Miniaturowe orchidee zdobią nogotochki prawdziwe fashionistki. Ponadto, w sposób przemienny kilku odcieniach bzu i stylu powłoki Ombre z przejścia gradientu w świetle ciemnym odcieniu.

Share →