Napój owsiany z suszonymi morelami i rodzynkami. Kwas - Champagne

Napój owsiany z suszonymi morelami i rodzynkami. Kwas – Champagne

1 litr surowego owsa dokładnie umyć pod zimną, bieżącą wodą i złożyć w trzy litrowy słoik, zalać ciepłą przegotowaną wodą, dodać 5 łyżek cukru, rodzynek, 12 21 kawałek kawałki suszonych moreli. Reserve Bank za 3-4 dni solfetkoyu pokryte ciepłym, ciemnym miejscu. W tym czasie woda odbędzie się wszystkie składniki odżywcze zawarte w składnikach, owsa i suszone owoce i nabyć wspaniały smak.

Następnie płyn przesączono szampana wlewa się dobrą butelkę szczelnie zamkniętym i może być już pić. Bank z owsa ponownie dodane cukier i dokładnie wymieszać. Umieść bank powrotem w ciepłym miejscu.

Wkrótce rozpocznie proces fermentacji, który będzie towarzyszyć tworzenie małych pęcherzyków. Proces fermentacji powinny wziąć kilka dni pić zaspokojony w witaminy, mikroelementy i wreszcie dojrzał. Weź leczniczy napój z owsa ciepłe 3 razy dziennie przez 0,5 filiżanek 01:00 do jedzenia. Łagodzi stany zapalne, usuwa toksyny, normalizuje żołądka, trzustki, wątroby i nerek.

Przechowywać w lodówce.

Homemade szampana z porzeczek liści.

200 g liści czarnej porzeczki dokładnie umyć pod zimną, bieżącą wodą i drobno cięte, masa zielony rozwija się w trzylitrowy słoik, wlać 2,5 litra wrzącej wody i pozostawić na 12:00. W tym czasie woda ostygnie i podjąć we wszystkich składników odżywczych zawartych w liściach czarnej porzeczki.

Następnie płyn jest filtrowane, liście są wyrzucane w infuzji z liści czarnej porzeczki dodać cukier do smaku, świeży kwas cytrynowy lub sok z cytryny, pół łyżeczki suchych drożdży i dokładnie wymieszać. Włóż słoik w ciepłym miejscu. Pięć-6: 00 zaczyna fermentacji, czemu towarzyszy powstawanie małych pęcherzyków.

Proces fermentacji powinien trwać co najmniej 7:00. W tym czasie, napój nasycony dwutlenkiem węgla.

Następnie szampana wlewa się do butelki z tworzywa sztucznego, szczelnie zamknięto i umieszczono w lodówce na okres 5-6 godzin, w którym to dojrzewania i uzyskuje wspaniały smak.

Wino z pokrzyw.

Składniki:

2 litry młodej pokrzywy przetargu. Blatów

Share →