Nasenne Donormil: instrukcje użytkowania

Nasenne Donormil: instrukcje użytkowania

Przez jego działania farmakologicznego jest receptory H1 i Donormila antaganistom ma działanie uspokajające i hipnotyczne. W tym preparacie poprawia jakość snu przez co skraca czas potrzebny do zaśnięcia, nie wpływając na scenie snu.

W tym czasie istnieje około ósmej stopniowo niszczy wątrobę, produkty przemiany materii powstają głównie w nerkach. Dostępne w tabletkach musujących rozpuszczalnych tabletek i.

Wskazania do stosowania

Wskazania do Donormila bit. Należą do nich zaburzenia snu spowodowane przez różnych powodów, w tym bólu, zaburzenia sfery emocjonalnej, chroniczne zmęczenie.

Przeciwwskazania

Donormil stosowanie jest przeciwwskazane dla osób z nietolerancją do substancji czynnej i składników tabletki. To również przeciwwskazań należą:

 • Łagodny rozrost stercza.
 • Wiek dzieci.

 • Jaskra.

  Podczas podawania leku należy przerwać karmienie piersią. Może być stosowany w okresie ciąży, pod nadzorem lekarza i monitorowania przez lekarza.

  Dawkowanie

  Powinny brać 20-25 minut przed snem. Zacząć odbierać Donormila 1 lub tabletki, tabletki musujące rozpuścić w 100 ml wody (nie jest zalecany do stosowania u pacjentów z cukrzycą, nietrzymanie moczu o różnym pochodzeniu). Przy dawce naruszenie może być zwiększona do 2 tabletek.

  Brak wpływu nasenne na tydzień jest wskazaniem do zmiany leku na bezsenność.

  Przestrogi

  Należy zdawać sobie sprawę z możliwości interakcji z innymi lekami:

  • Ulepszone działanie leków w połączeniu z innym środkiem uspokajającym (neuroleptyki, barbiturany, itp).
  • Odbiór w połączeniu z kwasem m-holinoblokatory prowadzi do efektów ubocznych, takich jak zatrzymanie moczu, suchość w jamie ustnej, pragnienia.
  • Picie alkoholu podczas leczenia prowadzi do wyraźnego wzmocnienia działania uspokajającego, halucynacje, które mogą się rozwinąć.

   Proszę pamiętać, aby liczyć sole sodowe zawarte w lekach (więcej niż 400 mg na 1 tabletkę) do osób o ograniczonej spożycia soli. Podczas terapii powinien być ograniczony do pracy z ruchu maszyn, praca wymagająca większego stężenia psychicznego.

   Na nasenne Donormil

   Ceny są bardzo zróżnicowane, lek nie jest w liście VED. Średnie ceny są wymienione poniżej i są następujące:

   • Tabletki 15 mg, opakowanie №30. 220-320 rubli.
   • Tabletki musujące 15 mg, opakowanie №20. 250-345 rubli.
   • Share →