Naturalne domowe maska ​​na porost włosów. Part 1

Naturalne domowe maska ​​na porost włosów. Part 1

Jeśli piękna jedwabista długości oplot od pasa w górę – śnie, należy odwołać się do wykorzystania naturalnych domowe maski na porost włosów

Istnieje wiele sposobów, aby stać się właścicielem długimi włosami. Na przykład, w celu zwiększenia zamków w kabinie. Ale jeśli Twoim marzeniem jest, aby rozwijać własne włosy, a nawet dać im zdrowie i siły, najlepszą drogę do kompleksowej opieki, w tym wielu czynników.

Przede wszystkim, należy regularnie przycinać końcówki. I nie jest to, że będzie to wzmocnienie wzrostu. Mimo wszystko, w rzeczywistości, porost włosów z pęcherzyka. Ale można uniknąć łamliwe końcówki, ich skrzyżowania.

Oznacza to, że wzrosła u nasady, włosy nie spadnie poniżej.

Należy również zwrócić uwagę na odżywianie. Dysk dieta, ograniczenie składników odżywczych, witamin i makroelementów w organizmie może znacznie spowolnić wzrost włosów.

Ale głównym punktem, który musi być regularnie przestrzegać loki szybko rosła i pozostał zdrowy, jest «zewnętrzny» lokalne jedzenie i skóry głowy włosy. W tym celu, można zastosować wstępnie zdefiniowane maski są reprezentowane w wielu sklepach kosmetycznych i leków. Ale o wiele bardziej przydatne do wykorzystania naturalnego domowe maski na porost włosów.

Po tym wszystkim, tylko w ten sposób możesz być pewien, że maska ​​zawierać tylko dobroczynnych składników, które nie są uzależniające i zapewniają długotrwały wpływ jakościowy.

Dzisiaj prezentujemy wam najpopularniejsze receptur naturalnych masek domowych na porost włosów. Należy zauważyć, że większość naturalne środki do wzmacniania włosów również wpływać na ich wzrost, a zatem mogą być stosowane zamiennie. Dlatego, eksperyment, spróbuj i wybierz najlepszy dla siebie!

Warunkowo naturalne domowe maska ​​na porost włosów można podzielić na dwie główne grupy. Pierwszy typ zawiera składniki, które stymulują obrót i przepływ krwi do pęcherzyków, a tym samym zwiększenia szybkości wzrostu włosów. Drugi typ maski opartych na odżywianie skóry głowy i włosów, dzięki czemu są zdrowe i silne, co pozwala pozbyć się przekrojem poprzecznym i łamliwych.

Naturalne domowe maska ​​na porost włosów, stymuluje krążenie krwi

Maska cebula na stymulacji wzrostu włosów

Krok 1. Rub duża cebula na drobnej tarce i wycisnąć sok przez gazę. Upewnij się, że nie ma cząstki stałe – nie pozwalają na długi czas, aby pozbyć się specyficzny zapach.

Krok 2. Dodaj łyżeczkę soku z cebuli oleju rycynowego. Wymieszać.

Krok 3: Do mieszaniny dodać łyżeczkę miodu i ubite jajko. Dobrze wymieszać, aż będzie gładkie.

Etap 4. Nałożyć mieszaninę na cebulki włosów. Owiń głowę ręcznikiem. Przechowywać 02:00. A następnie umyć włosy szamponem.

Aby pozbyć się zapachu cebuli, spłukać włosy wodą z sokiem z cytryny.

Cykl leczenia: Maska warto robić dwa razy w tygodniu. Czas cyklu 1 miesiąca.

Wynik: Korzenie włosów silniejszy. Wzrost włosów jest znacznie przyspieszone.

Czosnek maska ​​na porost włosów

Krok 1. Grind 5-6 duże ząbki czosnku w mikserze lub przetrzeć je na drobnej tarce.

Krok 2. Dodaj miazgi czosnku 2 łyżki oleju roślinnego o dowolnej (lepiej używać wyrafinowane słonecznikowy, oliwa lub olej sezamowy). Dokładnie wymieszać i odstawić na około godzinę.

Krok 3. Nałóż miksturę na cebulki włosów. Umieść na plastikowym kapturkiem. Pozostawić maskę na godzinę (w przypadku silnego pieczenie przemyć pierwsza), a następnie umyć włosy szamponem.

Cykl leczenia: 1 Mask wartości temu raz w tygodniu. Czas cyklu przez co najmniej 2 miesiące.

Wynik: Wzrost włosów jest znacznie przyspieszone. Włosy uzyskać naturalny zdrowy blask.

Maska Musztarda dla stymulacji wzrostu włosów

Krok 1. Rozpuść 2 łyżki musztardy suchego proszku gorącą wodą (ale nie wrzącej). Mieszać do rozpuszczenia proszku.

Krok 2. Dodać roztwór 2 łyżeczkami cukru i dwie łyżki oleju roślinnego (lnu, konopi, oliwek, rzepakowy, itp). Wymieszać.

Krok 3. Wlać mieszaninę lodowej 1 żółtka i dokładnie wymieszać.

Krok 4. Nałożyć mieszankę na skórę głowy i podstawy włosa. Masaż. Załóż czepek i owinąć ręcznikiem.

Utrzymuj maskę na godzinę (w przypadku silnego uczucie pieczenia, opłukać).

Cykl leczenia: 1 Mask wartości temu raz w tygodniu. Czas cyklu wyniku.

Wynik: Wzrost włosów przyspiesza. Loki stają się większe. Fryzura wygląda bardziej «puszysty»,

Uwaga: Jeśli masz suche włosy, należy unikać kontaktu z maską bezpośrednio na włosy, jak musztarda «suchy»,

Peppermint maska ​​na porost włosów

Krok 1. Ciepło na olej łaźni parowej rycynowego. Temperatura oleju powinna wynosić około 40 stopni (o wiele cieplej pokoju, ale nie spalić).

Krok 2: Wymieszaj 2 łyżki ciepłego oleju i 2 łyżki nalewki z pieprzu cayenne.

Krok 3. W powstałej mieszaniny, dodać 2 łyżki balsam Balsam do włosów (marka nie ma znaczenia). Wymieszać.

Krok 4. Maska powinna być stosowana do korzeni włosów i trzymać tak długo, jak to możliwe. Optymalny czas to 01:00, ale jeśli spalanie zbyt wiele, a następnie przed płukania kompozycję.

Cykl leczenia: Maska powinna robić 2-3 razy w tygodniu na porost włosów. Jako zapobieganie utraty włosów może być ograniczona do 1 raz na tydzień. Czas cyklu wyniku.

Wynik: Korzenie włosów silniejszy. Wzrost włosów przyspiesza.

Ostrzeżenie: Gorący olej może łatwo spalić, więc obserwować temperaturę maski. Należy również być dokładnie zastosowanie mieszaniny, jak się napar pieprz w oczy jest bardzo bolesne.

Naturalne domowe maski do symulacji włosy na zasadzie poprawę krążenia krwi może być również wykonana z wykorzystaniem imbir, chrzan i inne «ostry» składniki. Najważniejsze jest, aby nie przesadzić i nie zrobić oparzenia skóry. W związku z tym, należy wykonać procedurę opisaną w pierwszej kolejności, kierując się własnymi uczuciami.

Share →