Nauka czytania z Chipo - gra online z czytania

Nauka czytania z Chipo – gra online z czytania

Ta gra jest specjalnie dla tych rodziców, którzy chcą nauczyć się czytać dziecku. Dla nas to było bardzo ważne, aby stworzyć grę edukacyjną, która nie tylko nauczyć dziecko czytać, ale również pozostawił pozytywne emocjonalny ślad samego procesu uczenia się, jak dziecko, a jego rodzice.

W tej grze twoje dziecko

1. Dowiedz się, jak szybko czytać sylaby, i będzie w stanie szybko przejść do czytania słowa.

2. Począwszy od prostych słowach, i stopniowo przechodząc do bardziej złożone, dziecko na co dzień będą czytać lepiej.

3. Używaj codziennie 10 minut ćwiczeń, twoje dziecko będzie zwiększyć szybkość czytania i czytania ze zrozumieniem. Oznacza to, że będzie się cieszyć z procesu czytania.

4. Ponad 1000 kart, słowa, podzielone na tematy leksykalnych umożliwić dziecku nie tylko nauczyć się szybko czytać, ale również rozwijać swoje słownictwo i perspektyw.

Ta ekscytująca gra, nie pozwól, aby przegapić dzieci. Rozpocznij naukę czytania już teraz! Gra edukacyjna "Nauka czytania z Chipo" Jest to najlepszy trener w czytanie dla dzieci w wieku od 2-7 lat!

W jakim wieku najlepiej zacząć uczyć dziecko czytać z pomocą tej grze?

Wielu rodziców często pytanie, w jakim wieku najlepiej zacząć uczyć dziecko czytać z pomocą tej grze. Rozpocząć, gdy dziecko nie będzie nawet rok, albo dwa lata życia lub później. Nigdy nie jest za wcześnie, ale nigdy nie późno.

W każdej epoce jego gry i zasady nauczania, jego prędkości asymilacji. W oparciu o nasze 10-letnie doświadczenie, lepiej jest rozpocząć zajęcia na początku opanowanie mowy. To daje bardzo silny impuls w rozwoju mowy i niepostrzeżenie, naturalne opanowanie czytania.

Kolejnym najbardziej dogodny moment – 3.5-5 lat. Dziecko jest na tyle stary, aby przeczytać naprawdę, pewnie kocha książki i zrozumieć, dlaczego trzeba nauczyć się czytać. W tym wieku, nauka jest najszybszy.

Nasza gra jest przeznaczona dla dzieci w różnym wieku (od 0 -7 lat) i różnych poziomów czytania. I dla początkujących i dla dzieci, które już wiedzą, jak czytać trochę, znajdziecie w grze wiele ciekawych problemów.

Technika ta jest podstawą nauki czytania w grze «Nauka czytania z Chipoya»?

W centrum znajduje się element gry metodologię czytania Zaitseva, sprawdzone jako najbardziej skuteczny sposób dla dzieci w wieku od 2 do 7 lat.

Z pierwszej klasy (poziom) zaczniemy uczyć dzieci czytać przez sylab.

W tym podejściu, dziecko znika mąkę połączenia, gdy litery wie – nie można odczytać, że łatwiej i szybciej odczytać.

Często wielu rodziców i niektórzy nauczyciele rozciągnąć litery studiów przez kilka miesięcy. Dlaczego?

Oto pytanie: jeśli uczysz swoje dziecko do gry w szachy, dlaczego zacząć? Dane pokazują, rozmowa rozstanie wyjaśnić, jak iść, to w czym problem gry. Albo, być może, jednym z królem pokaże miesięcy (nie forsuj dziecko), następujące — królowa, do końca roku, aby uzyskać pionki?

Co ciekawe, w stosunku do podejścia szachy oszczędne wydaje śmieszne, a w odniesieniu do czytania — normalnego.

Zapamiętywanie alfabetu dziecku trudno jest prawidłowo odczytać słowa. Zapytaj go, aby zapoznać się z ropuchy słowo w odpowiedzi zostanie odczytana VE-a-BE-A. Zgadzam się, że trudno jest wytłumaczyć dziecku, że tutaj mówimy o żaby. a nie o niektórych zheabee)))

Inną zaletą tego sposobu, w porównaniu z wpływem odczytu – zwiększona prędkość odczytu. Również ważny punkt.

Kto opracował w grudniu

Grudnia opracowane przez doświadczonych nauczycieli i metodyków Czytanie Centrum wczesnego rozwoju dzieci «Jasne dzieci», Wielu absolwentów centrum do 6-7 lat, są w stanie szybko czytać, a co najważniejsze kocham czytać książki. Nasi nauczyciele deweloperzy uważają, że dziecko, które nauczył się czytać w szkole, rozwijać się znacznie szybciej, łatwiej i lepiej w szkole.

Od szybkości czytania w naszym życiu zależy bardzo wiele.

Jeśli student nie może czytać powoli i nie miał czasu. Stracił zainteresowanie szkołą, obniżona samoocena. Gdy dziecko z pasywnym technice odczytu odczytuje warunków problemu, inny na długi czas zadecyduje.

Ponadto zauważyliśmy, że dzieci, które nauczyły się czytać wcześnie kompetentnie pisać.

Po chwili moje dziecko zacznie czytać?

Każde dziecko jest inne, każdy ma swoje własne tempo nauki. Ale co do zasady, po tygodniu codziennych zajęć 4 lata zaczynam czytać proste słowa. Po 4 tygodniach, nauczyć się czytać skomplikowanych słów i zdań.

Dwuletnia zacząć czytać do trzech lat. Jeśli masz czas, aby nauczyć dziecko czytać do trzech lat – dałeś mu wspaniały prezent na całe życie. Najbardziej podstawowy zestaw zawarte w tym darem – doskonała pamięć, łatwość uczenia się w szkole, zwiększona zdolność do nauki języków innych niż erudycji.

A w tym samym czasie – szacunek zasłużył nauczycieli i rówieśników.

Jak grać?

Małe, ale bardzo ważne dygresja

Najważniejsze lekcje czytania – Formularz regularności i gry. W wieku przedszkolnym każda inna droga prowadzi w ślepy zaułek.

Dlatego potrzebne są badania przed stworzenia silnej motywacji nastrój dziecko, wyjaśnić, że to nie jest po prostu nauczyć się czytać, i wykonuje ważną pracę! Ratuje ubogich papug głodu Chip! Na początku gry Chipo wyjaśnia, że ​​był bardzo głodny, i dostać coś smacznego, tylko dla poprawnych odpowiedzi dziecka.

O czasie «karmienie» ważne jest, aby zachęcić dziecko: «Wow, masz rację, a Chip dostaliśmy lody, a co będzie dalej? Może to będzie bułka z masłem?»

Jeśli Twoje dziecko nie jest prawidłowo odczytać skład, chce nacisnąć złą odpowiedź mu nie przeszkadza, niech Chipo otrzymywać karalucha, a dziecko widzi, jak rozstrój papugę. I można uśmiechnąć i powiedzieć coś zachęcający. «Cóż, oto kilka Karaluchy nie żywią Chip! Spróbuj jeszcze raz!

Musisz wyjść!» Proponuję, aby pchnąć go do magazynu, w którym popełnił błąd, i usłyszy się poprawnej wymowy, a teraz nie może się nie udać.

Dla początkujących

 1. Potrzebujesz, aby rozpocząć odtwarzanie od pierwszego rozdziału «Magazyny»
 2. Dziecko powtarza jego skład ojca, napisane w ramce. Tylko nie nazywaj poszczególne litery «jeść» i «i»Ważne jest, aby natychmiast mówić «MJA», «ba», «va» itd.
 3. Poproś dziecko, aby przeczytać niezależnie skład i znaleźć się wśród zdjęć słowa, które zaczyna się od języka.
 4. Naciśnięcie poprawne, Chip dostaje szarpie.
 5. Oprócz pracy z kompozycjami natychmiast rozpocząć zapoznanie c Mówię.

  Faceci są łatwiejsze do zapamiętania, magazyny, jeśli znajdą je w znanych słowach. Wybierz z sekcji «Słowa» odpowiedni temat. Pokaż, że klikając magazynach słowa, zostaną one ogłoszone, dzięki czemu można słuchać każdego słowa w sylaby i poprawnie odpowiedzieć na pytania.

Dla zaawansowanych

Kiedy dziecko opanuje w magazynach, można zacząć czytać słowa. Na tym etapie dzieci ważne jest, aby wierzyć, że może czytać wszystko, co chcesz. I za to zalecamy, aby kontynuować studia w «Formy słów» i zacząć od prostych słowach 2-złożonych, takich jak zboża, miski, a potem stopniowo przejść do Reading 3, 4 wyrazy złożone, itd

Poziomy są umieszczone w kolejności rosnącej złożoności.

 1. Możesz zacząć grać z sekcji pierwszego stopnia «formy słów»
 2. Dziecko czyta słowo napisane w ramce, a jeśli on nie zapomniał. jak czytać skład, wystarczy kliknąć na niego i usłyszeć, jak to wymawia.
 3. Czy wśród obrazów właściwe słowo.
 4. Naciśnięcie poprawne, Chip dostaje szarpie.

Słowa na tematy

Po przejściu 5-7 poziomy z sekcji «formy słów», Można spróbować odczytać słowa na tematy. Przyszli ludzie jak nici z maszyn i narzędzi, ale dziewczyny mogą być bardziej skłonni do odwołania się do sekcji kwiatów i zwierząt. W każdym razie, teraz musimy czytać dużo i ciągle dziecku szybko wyszedł w szybkim odczycie.

Ponadto, dzięki sekcji «Słowa na tematy» Dziecko rozwija się jego leksykalny słownika uczy się, co nie wiedział wcześniej.

 1. Dziecko wybiera najbardziej interesujące dla siebie w chwili leksykalnej tematu
 2. Czyta słowo pisane w polu, jeśli dziecko jest zapomniany. jak czytać skład, wystarczy kliknąć na niego i usłyszeć, jak to wymawia.
 3. Czy wśród obrazów właściwe słowo.
 4. Naciśnięcie poprawne, Chip dostaje szarpie.
 5. Czasem rodzice potrzebują pomocy, aby wyjaśnić znaczenie słowa nieznanego dziecka.

Co warto wiedzieć interfejs gry?

1. slogimozhno naciśnij. Zostaną one głos publicznego.

Na przykład, jeśli dziecko nie zapomniał wymowy lub przeczytać to źle, możesz poprosić go, aby dokładnie sprawdzić sam.

Ta funkcja pozwala zaangażować dziecku samemu.

Innym przykładem magazynów dźwiękowych. Jeśli masz bardzo małe dziecko, a ty po prostu zacząłem robić, wszystkie uwagi będzie koncentrować się na zdjęciach. I może się zdarzyć, że nie można go przekonać, by spojrzeć na ekipy. W tym przypadku, można wyjaśnić, że aby odpowiedzieć poprawnie, należy najpierw kliknąć na magazynie. Kiedy dziecko słyszy jego wymowę, powiedz, że teraz trzeba kliknąć na obrazek, który rozpoczyna tę kompozycję. BA – banan.

Następujący skład – takie same, a w 5-10 razy dziecko zapamięta ten algorytm.

2. Magazyny w słowach malowane inny kolor.

Czarny malowane skład perkusji, a resztę stanowi po prostu przemian odcienie zieleni.

Jak często należy angażować się z dzieckiem?

Jak zapłacić za zakup gry?

Share →