Nawilżający twarzy maskę w domu

Nawilżający twarzy maskę w domu

Jest to bardzo przydatne do specjalnej maski — kąpiele, ale jeśli nie można kupić, można nawilżać twarz i środki zaradcze domu. Oto kilka przepisów kulinarnych nawilżający twarzy maski :

Jabłko Maska:

jabłko natrzeć na drobnej tarce, wymieszać z łyżeczką podawać kleiku owsianego zawinąć dwie warstwy gazy i stosować na twarz – na 10-15 minut.

Podobnie można zrobić maskę z ziemniaków, squash, truskawkami i śmietaną, marchewki z kwaśną śmietaną – wszyscy doskonale nawilżają skórę.

Twaróg Maska:

łyżka niskotłuszczowego twarogu wymieszać z dwoma łyżkami mleka, rub i stosować na twarz na 10 – 15 minut – w jeden dzień.

Jeśli skóra jest tłusta. i nawilżenia nie jest to konieczne, mogą być dodawane w celu zamaskowania kilka kropli soku cytrynowego (wybiela!).

Rumianek na lodzie:

do „pić” skórę rano, zamrożenie świeżej rumianku (3 łyżeczki suszonych kwiatów wylał szklankę przegotowanej wody, przesącza i zamrożone w konwencjonalnym wiaderku z lodem).

Na tej samej zasadzie można zrobić maskę nawilżającą na powierzchni lodu z pietruszki i suchej skóry z miętą. Ale dziurawiec – to podczas cieplej to lepiej nie używać, ponieważ zwiększa wrażliwość skóry na słońce.

Rozmaz twarz z gliny i cukinii: To jest bardzo potrzebne w ciepłych pomocą pogodowych – oczyszczanie twarzy maskę z glinki. Głęboko oczyszcza skórę, normalizuje pracę gruczołów łojowych, tak że powierzchnia wyglądają lepiej.

( 8 głosów, średnia: 4.00 5)

Ładowanie.

Share →